Back to Question Center
0

Semalt Expert piedāvā 10 soļu rokasgrāmatu e-komercijas satura mārketingam

1 answers:

SEO un satura mārketings ir savstarpēji atkarīgi. Tomēr, pienācīgi plānojot un īstenojot,saturs var būtiski uzlabot meklēšanas rezultātus. Tāpēc, kā jūs varat apvienot SEO prasības ar satura radīšanu?

Ieliecieties uz šiem desmit zelta noteikumiem, ko sniedz Artems Abgarian, vecākais klientu panākumu menedžeris Semalt Digitālie pakalpojumi

1. Uzziniet, ko klienti rūpējas.

Veiksmīgi tirgotāji ātri iesaistās tirgus izpētē, lai noteiktu viņu klientu intereses,vajadzībām - lightning computer repair san jose. Vēl viena bezmaksas un ātra klientu satura ideju apkopošanas metode ir SEO atslēgvārdu izpētes izmantošana. Lai to sasniegtu, izvēlieslai atbildētu uz jautājumiem, kurus cilvēki uzdod meklētājprogrammās un intervē atbalsta personālu, lai iegūtu vairāk ideju.

2. Saprātīgi izvēlieties satura veidus.

Rakstot par tēmu, ko meklētāji lielā mērā piesaista ilgtermiņa formāsaturs var būt labs. Turklāt šāds saturs jāraksturo valodā, kuru bieži izmanto apmeklētāji. Viens no labākajiem veidiem, kā noteiktvislabākais satura veids ir pievērst uzmanību tiem priekšmetiem, kuri Google vērtē ļoti labi.

3. Atcerieties iekļaut aprakstošu tekstu.

Lai gan meklētājprogrammām ir spēja, kas pastāvīgi attīstās, tās joprojām ir vajadzīgasaprakstošs teksts, lai palīdzētu viņiem izprast saturu, kontekstu un attēlus videoklipā. Vienmēr aprakstiet infographics un iekļautstenogrammas, kurās ir galvenie punkti, kurus vēlaties veikt.

4. Neaizmirstiet to, ko jūs pārdodat.

Stick ar satura idejām, kas sakrīt ar jūsu sniegtajiem pakalpojumiem un produktiem.Tas var izklausīties acīmredzama ideja. Tomēr meklētājus vienmēr interesē nebeidzams koncepciju, informācijas un produktu skaits. Tādēļizvairieties no satura radīšanas ārpus informācijas, kas saistīta ar jūsu produktu..

5. Nevar rakstīt vadībai.

Uzrakstiet auditoriju. Ja vien skatītāji neizmanto tādus pašus SEO vārdus kā biznesu, grāvisžargons un izveidojiet unikālu saturu, izmantojot aprakstošu un vienkāršu valodu. Tomēr, atsaucoties uz atslēgvārdiem, jūs pētījāt agrāk, pieņemot lēmumupar jūsu saturu.

6. Neaizmirstiet pārdot, maigi.

E-komercijas tirgotāji vēlas, lai pircēji pamestu viņu vietni, kad viņi meklē unesot satraukti ar pieejamo saturu. Tomēr dažreiz tas ir saturs, kas ierindojas produkta un kategorijas vietā. Šādā situācijā pārdevējsbūtu jāparāda, kā rūpēties vai kaut ko izmantot, un tas var mudināt apmeklētājus iegādāties produktu.

7. Saite uz e-komerciju un saturu.

Saikne ir svarīgs ceļš, lai auditorija varētu piekļūt un sagremot saturu. Arītas palīdz meklētājprogrammām saprast vietnes dažādu jomu nozīmi. Izmantojiet virsrakstjoslu un kājeni navigāciju, sasaistot informāciju unsaturu, lai apmeklētāji varētu viegli iegūt informāciju un produktus.

8. Izvietojiet saturu savā vietnē

.

Ja vēlaties klasificēt savu saturu, ielieciet to tajā pašā vietnē, kuru izmantojat, pārdodot produktusnevis mikroskops. Microsites nav noderīgas dabiskajā meklēšanas veiktspējā, jo tā ir ārēja saite.

9. Apsveriet sindicējošo saturu

.

Jūsu vietnes saturs ne vienmēr piesaista pareizos apmeklētājus. Šādos gadījumose-komercijas tirgotājiem vajadzētu sindikātu saturu. Tas tiek darīts, piedāvājot saturu citās vietnēs, kuras pārsniedz tīmekļa vietnes saturu.

10. Esiet piesardzīgs, publicējot sindicēto saturu.

Rakstu publicēšana no cita avota varētu šķist pievilcīgs risinājums, ja jūstrūkst resursu, lai izveidotu savu saturu. Tomēr no SEO perspektīvas šis darbības virziens ir kaitīgs e-komercijai. Tas palīdz kādamcitā kategorijā, izvietojot to saturu savā vietnē.

November 27, 2017