Back to Question Center
0

Semalt Expert nosaka e-pasta mārketinga mīti, lai pārtrauktu satraukumu

1 answers:

Ar katru dienu 294 miljardus e-pasta ziņojumu tiek nosūtīts, tas nav pārsteigums, ka jūs esatJums vajadzētu sagaidīt, ka katru nedēļu saņemsit taisnīgu reklāmas e-pasta ziņojumu daļu. Statistiski patērētāji saņem aptuveni 25 reklāmase-pasta vēstules katru nedēļu - tas ir fakts, bet tāpat kā jebkura cita mārketinga taktika, šis skaitlis var būt pārspīlēts .

Jums jāzina, ka e-pasta mārketinga mīti lielā mērā balstās uz vidējiem rādītājiem, t.i.Vienkāršotais miljardiem e-pasta ziņojumu ir viena labākā prakse. Ir svarīgi atcerēties, ka tas, kas darbojas citiem uzņēmumiem, var nedarbotieslai jūs un jūs nekad neskaidotu mītus ar faktiem.

Tālāk ir minēti 8 e-pasta mārketinga mīti, kurus atcēla Aleksandrs Peresunko, Klientu Success Manager Semalt Digitālie pakalpojumi:

1. Vairāk e-pasta ziņojumu sūtīšana ir drošs veids, kā izmainīt klientus

Viena izplatīta e-pasta mārketinga tēma ir e-pasta biežums, un saskaņā ar pētījumu,tas ir viens no iemesliem, kādēļ daudzi cilvēki noklikšķina uz pogas "Atsaukt abonēšanu". Tomēr tas nedrīkst atturēt jūs no sūtīt vairāk kāvienu e-pastu nedēļā. Ja jūsu e-pasta mārketinga kampaņa ir veiksmīga, jūsu abonenti turpinās lasīt un rīkoties.

2. Nekad neiesniedziet to pašu e-pastu divas reizes

Saskaņā ar 2016. gada datiem 75% cilvēku ir jūsu biļetenu datu bāzēneizlasiet e-pastu. Tas var būt saistīts ar nejaušu e-pasta dzēšanu, augstu atgriešanās e-pasta skaitu vai daļu no jūsu mērķauditorijaspārāk aizņemts. Tas nozīmē, ka ir pareizi atkārtoti nosūtīt e-pastus, bet tikai tiem, kas tos pirmo reizi neuzskatīja. Jūs varat arī izmantot cituveidne, bet ar tādu pašu saturu. Tomēr, ja atkal nosūtāt e-pastus, jums ir jāievēro šādi padomi:

  • Izveidot citu tēmas rindu, kad to vēlreiz nosūta
  • Atsūtiet tikai svarīgākos e-pastus
  • Atļauj 72 stundas pirms e-pasta ziņojuma nosūtīšanas

3. Nekad nelietojiet mēstules Atslēgvārdi tēmas tēmas rindā

Šodienas surogātpasta filtri nav tādi paši kā e-pasta mārketinga pirmajos gados.Patreizējiem surogātpasta filtriem ir jauni kritēriji, piemēram, reputācija, kas jūsu tēmas līnijā nekavējoties norāda uz jūsu e-pasta surogātpasta atslēgvārdusatzīmēts kādu laiku atpakaļ i..e. Atlaide, bezmaksas un ietaupiet.

4. Jums ir jāuztraucas par atteikto numuru skaitu

Atteikšanās no abonēšanas nozīmē, ka lasītājs vairs nevēlas saņemt e-pasta ziņojumus.Tā vietā, lai uztrauktu, tas patiesībā ir labas ziņas, jo lasītāji tīra jūsu datubāzi un tādējādi uzlaboJūsu e-pasta datu bāzes kvalitāte.

5. Otrdiena ir labākā diena sūtīt vēstules

Nav labas dienas, lai nosūtītu e-pastus. Nosūtot, jūs varat iegūt labus rezultātuse-pastus darba dienās un pat nedēļas nogalēs, īpaši, ja jūs vadāt e-komercijas veikalu. Patiesībā daudzi e-pasta ziņojumi tiek nosūtīti darba dienāsnekā nedēļas nogalēs.

6. Vienmēr saglabājiet jūsu tēmas līniju īsu

Saskaņā ar Implix, tēmas līnijas ar vairāk nekā 25 rakstzīmēm ir lielākasjālasa, nevis tiem, kuriem ir mazāk rakstzīmju. Tā vietā, akcentējot rakstzīmju garumu, nāks klajā ar uzkrītošā temata līniju,un jums būs labākas e-pasta atvēršanas likmes.

7. Atvērtās likmes nosaka panākumus

90 procenti tirgotāju izmanto atvērto likmi kā galveno veiksmīgā e-pasta metrikukampaņa. Atvērtas likmes nesaprot visu stāstu, t.i. daudziem perspektīvas lietotājiem ir bloķēti attēli pēc noklusējuma, kas nozīmē, ka atvērtais ātrumsnetiks veiksmīgi un precīzi izsekotas. Arī daudzi mobilie lietotāji izmanto teksta formātu, tādējādi samazinot atvērto likmju ticamībudatus.

Lai iegūtu precīzākus datus, izmantojiet citus rādītājus, piemēram, potenciālajiem potenciālajiem pircējiem un reklāmguvumu līmeni.

8. E-pasta mārketings ir mirst

E-pasta mārketings ir visuzticamākais saziņas veids un pat kļūstvairāk iesaistoties. E-pasta mārketings arī ir lielāks IA salīdzinājumā ar reklāmas un meklētājprogrammu reklāmu.

Ne vienmēr ievērojiet labāko praksi, testējiet sevi, lai noteiktu mītus no faktiem Source .

November 27, 2017