Back to Question Center
0

Semalt Expert atklāj 13 vienkāršus paņēmienus ikvienam veiksmīgam biznesa prāta pētījumam

1 answers:

Dažiem cilvēkiem panākumi var šķist celšanasmilšu maisiņš, bet dažiem tas ir tikai rutīnas veids. Kā tas ir iespējams?

Sākotnējais posms ir nogalināt bailes, kas nāk no neveiksmes izjūtas, uzdodot jautājumunepārtraukti un pareizi plānojot. Vadošais klientu panākumu menedžeris no Semalt ,Igors Gamanenko apgalvo, ka pieredzes gadi ir nenovērtējami, jo tie irveicināja daudzu projektu realizāciju. Šeit ir trīspadsmit padomi par tolai gūtu panākumus biznesā, eksperts dalās pieredzēno Semdal produktīvās prakses.

Conceptualize

Jums vajadzētu būt lielam priekšstatam par to, ko jūs vēlaties sasniegt no idejasposms līdz galīgajai ieviešanai un uzraudzībai. Tajā pašā laikā tas irir svarīgi saprast to cilvēku skaitu, kurus vēlaties iesaistīties,tehnoloģija, kuru jūs plānojat izmantot, transportlīdzeklis, kas ļauj transportēt abuscilvēki un tehnoloģijas. Noteikt mērķa klientus - pārvaldes iestādiun cenu kritērijs, kas nodrošinās peļņu vai vismaz nodrošinās peļņuiniciatīvu uz kādu laiku, kamēr jūs pārtrauksit pat un tālāk.

plāns

Kad esat pabeidzis ideju kartēšanu, detalizēti plānojiet visuJūsu idejas atšķirīgie aspekti ir paveikti. No vissvarīgākajāmVismaz izmaksu ietekme ir vienādi jāaprēķina.Šī stingrā procesa būtība ir labāk novērtēt tolaiks, kas jums aizvedīs, lai sasniegtu savu mērķi, kas bija neskaidriizteikta konceptualizācijas laikā.

Izdzēst informāciju

Protams, jums vajadzētu iepazīties ar kādu konkrētu veiduinformāciju, bet tas nav pietiekami, lai garantētu jūsu panākumus.Tādējādi padziļinātu pētījumu nepieciešamība ir neizbēgama kā dažifakti var nebūt jums no sākuma vai lietas irieguva atšķirīgu, un jums tas jāzina..Atkal atkarībā nonepieciešamā informācija, informācijas iegūšanapienācīgi jāveic. Galu galā pareizā informācija irļoti svarīgi, lai jūs netērētu resursus nepareizā ceļā .

Pārbaudīt informāciju

Vai veiciet aptauju par iegūto informāciju, apstipriniet toautentiskumu un saskaņot to ar konceptuālo mērķi kāmēs esam norādījuši iepriekš. Pārbaudes laikā konsekvence irtas ir ļoti svarīgi, ja tas lielā mērā tas izraisaiegūtās informācijas ticamība.

Atrast alternatīvas

Kad esat uzzinājis visu informāciju,tas prasīs kādu laiku, lai apskatītos un redzētu, vaijoprojām ir daži spēcīgi labāki veidisasniegtu tādus pašus vai labākus rezultātus. Ko tu dariapsvērt Jūs uzskatāt mērķa klientus vaipirmkārt, nevis izmaksas, laiku vai resursus.Kad esat noskaidrojis, kas ir vissvarīgākaislai apmierinātu klientu vajadzības, tad jums vajadzētu apsvērtizmaksu, laika un resursu faktors unizvēlies labākās jūsu iniciatīvas iespējas .

izstrādā galīgo plānu

Analizējot pieejamās alternatīvas,tagad varat būt treknrakstā, kas par stratēģijukas nodarbosies ar prioritāti,intereses. Vienai no jūsu alternatīvām ir jābūtpar klientu apmierinātību un laiku. Nēaizmirst, ka jums ir brīvas vairākkārtējas darba iespējasstratēģijas dažādos laikos atkarībā nodominējošie apstākļi. Svarīgākānoteikti ir ilgtspējīgi rezultāti .

Izvēlēties līdzekļu avotu

Jūsu biznesa lieta ir lielā mērā svarīgaiegūstot nepieciešamos līdzekļus. Tas skaidri izskaidro iniciatīvas pamatojumu uniemesls konkrētas stratēģijas pieņemšanai pret visiem izredzēm. Tam jābūt savlaicīgamun izsmalcināts, vienkāršs un skaidrs šaubu gadījumā, jebkura veida neskaidrības. Ļoti svarīgi,jums vajadzētu izmantot avotus, kas negatīvi neietekmēs jūsu biznesu, piemēram,augsta procentu likme, ilgstošas ​​un sarežģītas juridiskas saistības, stingri nosacījumigalvojumi Vienmēr mainiet parametru izmaksu kapitālu, kas ņem vērā visu veiduno riskiem un joprojām ietilpst jūsu paredzamajā ieņēmumu plūsmā .

atjauniniet savu plānu

Tas nekad nav pārāk daudz no jūsu laika un resursiemlai samazinātu notikumus, kas novedīs pie zaudējumiem. Tātad, veltiet laiku un pārskatiet visu, ko esat paveicispar pēdējām dienām, nedēļām un pat mēnešiem. Neļaujiet tai slīdēt gados, bet, ja tas ir, darietpārliecinieties, ka jūs nepadodieties vai nenododat kavēšanos..Varbūt varētu būt daži dotting unšķērsošana ir jāveic. Kad jūs tos atradīsiet, netērējiet laiku, nedariet nepieciešamo un sazinieties ar nākamo soli.

Īstenot savu plānu

Ir pienācis laiks to izdarīt un spēlētpamazām, jo ​​jūs nekad nezināt, kas jāgaida. Kaut arī teiciens "plānošana ietaupa jūs divreizcik daudz laika īstenošanā "ir taisnība, bet tā nekad nav uzsvērusi nepieciešamību steigties, tāpēc ņemiet to lēniun stabila. Tas ļaus ātri no jauna pielāgot, ja pastāv kādi neparedzēti apstākļikas nozīmē, ka galu galā novirze starp plānoto stratēģiju un īstenoto stratēģijubūs ļoti šaurs un kontrolēts .

pārrauga savu plānu

No veiksmīgas uzņēmējdarbības iet bezuzraudzība un kontrole. Tas ir ilgtspējības un kvalitātes nodrošināšanas pazīme. Būtībapārraudzība ir veikt pareizus soļus, cik drīz vien iespējams, jo tālāk tas izpaužas noplānot, jo grūtāk tas kļūst par vadību, un jo dārgāka kļūst bizness. Atlikumsvadība ietver augstu prioritātes līmeni; jautājums ir: kura interese tiks dotaprioritāte pār citu? Un nākamā lieta, kas nāk prātā, ir konflikts.

Veikt koriģējošas darbības

Nepieciešamība nodrošināt tēlu un reputācijukā arī citi faktori, piemēram, izmaksas, apmierinātība un resursu maksimizēšanas norādesnepieciešamie korektīvie pasākumi. Jāatbalsta atkārtota apstrāde, novirzes un defektu labošanakas noteikti nelabvēlīgi ietekmēs visu uzņēmuma darbības ilgumu .

Ļaujiet cilvēkiem zināt savu biznesu

Izmantot sociālo mediju, mutiskiun katru citu reklāmas mehānismu, lai veicinātu jūsu biznesu. Tas veicinās pārdošanu un palielinās ieņēmumus, kamērizmaksas pakāpeniski samazināsies, un peļņa ilgtermiņā pieaugs .

Nepārtrauciet monitorēšanu

Visbeidzot, nepārtrauciet uzraudzību, jobiznesa pasaule ir ļoti dinamiska, ja izmaiņas ir neizbēgamas. Esi aktīvs, turpiniet mācīties un turpinietzināšanu un prasmju pielietošana. Izaugsme un paplašināšanās notiks dabiski, un spontanitātes jēdziens tevi aizklās Source .

November 27, 2017