Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: Vēlaties pazudināt cīņā pret kibernoziegumiem? - Nekad nekad lasīt šo rakstu!

1 answers:

Laikā, kad internets ir padarījis mūsu dzīvi vieglu. Viss ir tagadpieejami tiešsaistē, un mēs nevaram pārtraukt piekļuvi lielam skaitam produktu un pakalpojumu. Tajā pašā laikā tas ir taisnība, kair palielinājies tiešsaistes krāpšanas un krāpniecisko darbību skaits.

Ross Barber, klientu servisa vadītājs Semalt ,ir atzīmējis, ka šādos apstākļos jums var nebūt iespējams droši uzturēties tiešsaistē, paturot prātā šādas lietas:

Identitātes zādzība

Identitātes zādzību sauc arī par "identitātes krāpšanu" - cuentas google empresas fonalledas. Tas ir noziegums, kurāhacker mēģina iegūt jūsu personisko informāciju, izmantojot sociālo mediju vietnes vai e-pastu. Viņam var piekļūt jūsu sociālā nodrošinājuma numuram, kredītamkartes dati un vadītāja apliecības numurs. Tiklīdz viņš vai viņa iegūst jūsu informāciju, to var izmantot, lai nopirktu kaut ko nelikumīgi, un jūs to darītuir jāmaksā nauda no savas kabatas. Tieši tāpēc jums ir jānovērš sevi no šādiem zādzībām, un jums nevajadzētu dalīties ar jūsu jūtīgumuinformācija ar jebkuru personu internetā. Ir iespējams identificēt hakerus vai krāpniekus, ja neesat atbildējis uz nezināmiem e-pasta ziņojumiem, tālruņa zvaniemvai ziņojumus. Ir arī svarīgi, lai jūs neizpaustos bankas datus nevienai nezināmai personai..

Krāpšanās ar avansa maksājumiem

Avansa maksa krāpšana ir viens no visbiežāk veida veida izkrāpšanu. Tas parastiietver apsolīto upuru lielu daļu no lielas naudas summas, apmaiņā pret nelielu avansa maksājumu. Cilvēki viegli iesprostohackers, jo viņi vēlas kaut ko nopelnīt īsā laikā. Ja veicat maksājumu, pastāv izredzes, ka hacker pazudīs ar savunaudu, un jūs nekad nesaņemat no tiem atbildi. Šī krāpšana parasti sākas ar hacker sazinoties ar personu, izmantojot e-pastu, sociālo medijuvietne vai WhatsApp. Ja kāds lūdz tev maksāt avansā, tu nekad neaizņem šos trikus, jo viņam vai viņai ir jābūt hakerim.Cienījamie uzņēmumi un pārdevēji nekad lūdz klientiem iepriekš samaksāt.

Krāpšana ar kredītkartēm

Cilvēki Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā ir kļuvuši par kredītkaršu upuriemizkrāpšana. Šāda veida krāpšana parasti ietver norēķinu karti, piemēram, debetkarti vai kredītkarti kā darījuma avotu. Hackers var jautātjūs varat dalīties ar jūsu kredītkartes datiem, izmantojot e-pastu vai tīmekļa vietnes saites. Ir svarīgi, lai jūs saglabātu savu informāciju drošā vietā un neizpaustu toar trešo pusi internetā. Lai gan kredītkartes krāpšanās gadījumi ir ierobežoti tikai dažiem procentiem, tas var radīt milzīgu iznākumufinanšu zaudējumus, jo krāpniecisko darījumu nevar atgriezt. Pēdējos mēnešos vairāk nekā divdesmit procenti amerikāņu ir zaudējuši dūšīgskredītkartes krāpšanas dēļ. Cilvēki Apvienotajā Karalistē zaudējuši vairāk nekā 500 miljonus ASV dolāru iepriekšējā gadā šāda veida veida krāpšanas dēļ.

Ja esat pazaudējis karti vai ir nozagta, jums ir jākonsultējas ar savu tuvākobankas filiāle, lai to nofiksētu. Pastāv izredzes, ka hakeri izmantos jūsu kredītkarti, lai veiktu kaut ko neparastu darījumu.

November 28, 2017