Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: tiešsaistes mārketings Geheimnisse Niemand Hat Ihnen Erzählt

1 answers:

Mūsdienās uzņēmumiem ir vairāk iespēju un vietu, lai tirgotu savus zīmolus un produktus, nekā jebkad agrāk. Tomēr mārketinga plāna noteikšana, jo īpaši, ja esat mazs uzņēmums vai vienkārši vidēja lieluma uzņēmums, ar ierobežotiem resursiem un nelielu budžetu, var būt sarežģīts darbs.

Lai gan sociālo mediju mārketings parasti ir brīvs, tas var būt nedaudz, bet arī laikietilpīgs.

No otras puses, tradicionālā drukāža reklāma, kā arī digitālā reklāma var būt diezgan dārga, un meklētājprogrammu optimizācija jūsu meklējumos optimizē meklētājprogrammu optimizāciju. Semalt vecākais klientu panākumu menedžeris (Artem Abgarian).

Ja vēlaties palielināt tiešsaistes skaitu, varat apsvērt optimizēt vietnes ātrumu. Google un citas meklētājprogrammas zina, ka viņu lietotāji nav pacientu ķekars. Viņiem jāsniedz rezultāti pēc iespējas ātrāk, lai nodrošinātu viņu lietotāju iesaistīšanos. Ja tiešsaistes mārketings ir jūsu plāna pamatā, ir svarīgi, lai jūs paliktu priekšā līknei pēc vietnes ātruma, tādējādi nodrošinot klientiem ātru un ērtu pieredzi.

Jūs varat uzzināt, kā jūsu vietne darbojas, izmantojot Google Page Speed ​​Tool. Tas ir bezmaksas rīks, kas piešķir jūsu vietnei rezultātu no 1 līdz 100 par to, kā Google novērtē jūsu vietnes ātrumu. Ja jūsu vietnei ir kaut kas mazāks par 60 gadiem, iespējams, vēlēsities atkārtoti novērtēt savas iespējas, lai palielinātu vietnes slodzes ātrumu..

Diemžēl vietnes ielādes ātrums nav vienkāršs spraudņa atjauninājums. Tas lielā mērā atkarīgs no kodu optimizācijas, kā arī no back-end izstrādes. Ja slodzes ātrums nebija tas, ko jūs apsprieda ar vietnes dizaina komandu, tad, iespējams, tā nav veidota ātruma dēļ. Ja tas tā ir, tas ir efektīvāk atjaunot, jo mēģinājums to optimizēt būs grūts cīņa.

Šodien ir svarīgi, lai jūsu SEO kampaņa ietvēra spēcīgu saišu veidošanas kampaņu. Būtībā tas nodrošina augstas kvalitātes saites uz jūsu vietni. Viens no visefektīvākajiem veidiem, kā nodrošināt augstas kvalitātes saites, ir PR kampaņa. Ja jūs nodrošināsiet plašsaziņas līdzekļu pārklājumu, izmantojot mērķtiecīgu PR kampaņu, plašsaziņas līdzekļos tiks kopīgots saturs, kas jūsu uzņēmumam ir pieejams tiešsaistē. Turklāt tie var ietvert saites uz jūsu vietni, lai lasītājiem sniegtu plašāku informāciju par jūsu uzņēmumu.

Trafika vadīšana uz jūsu vietni ir galvenais jebkuras veiksmīgas mārketinga kampaņas elements. Tomēr jums nevajadzētu apstāties pie tā. Tas ir, ja reklāmguvumu līmeņa optimizācija aizņem kontroli. CRO ietver analīzi par to, kā apmeklētāji izpēta jūsu vietni, lai atklātu iespējas uzlabot savu pieredzi, kā arī palielinātu to apmeklētāju skaitu, kuri pārvēršas par klientiem.

Lielākā daļa uzņēmumu patērē lielu naudas daudzumu, kas virza datplūsmu uz uzņēmuma tīmekļa vietnēm, un pilnībā aizmirst to, izmantojot reklāmguvumu līmeņa optimizācijas metodes. CRO ir galvenais līdzeklis, lai samazinātu izšķērdētās mārketinga izdevumus. No plus puses tas arī palielina jūsu tiešsaistes tirdzniecības peļņu no ieguldījumiem. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs savā mārketinga plānā iekļautu šo optimizācijas metodi. Laika gaitā gūsiet labumu no savas kampaņas Source .

November 28, 2017