Back to Question Center
0

Semalt Eksperts paskaidro, kādas pogas Website Referrer Spam ir

1 answers:

Buttons-for-website.com ir slavena vietne, kas tiek rādīta Google Analytics kontu novirzīšanas sarakstā, neraugoties uz to, ka tā faktiski nesūta jums datplūsmu. Varat redzēt dažus apmeklējumus, visās no tām ir 100% atlēcienu līmenis un nulles sekundes, kas iztērētas jūsu vietnē. Tīmekļa vietnes pogas ir viena no vietnēm, kas vienā vai otrā veidā piesaista lietotājus surogātpasta referrer. Ideja ir uzlabot savu vietņu rangu, nodrošinot jūsu vietni ar ļaunprātīgu datplūsmu un daudzām zemas kvalitātes apmeklējumiem. Surogātpasta izplatītāji un hakeriem ceru, ka ar šo triku viņi gūs ieņēmumus, un pogas-for-website.com publicē sarakstu ar saviem labākajiem atsaucīgajiem lietotājiem, lai triks lietotājus internetā - web design company nj. Ja SEO uzņēmums ir iesaistīts surogātklikšķus un apsola palielināt savu datplūsmu dažu dienu laikā, tas var būt saistīts ar dažiem melno cepuru SEO paņēmieniem un attaisnos maksas klientiem.

Ja jums pieder vietne un esat uzmanīgi pievērsies Google Analytics kontam, iespējams, ka jūsu vietne saņem trāpījumus no button-for-website.com. Tas nav leģitīms satiksmes avots, un pēc iespējas drīzāk tas jānoņem .

Izmēģiniet sekojošus praktiskus padomus ekspertam: Semalt , Jack Miller .

Darodar Referer Spam:

Ļaujiet man tev pastāstīt, ka pogas-for-website.com ir tieši saistītas ar Darodar. Iespējams, ka jums ir bijusi darbā kāds no Darodar, un tas sāka parādīties referrera statistikā. Tīmekļa vietņu pogas darīs to pašu ar jūsu vietni, un Google Analytics kontā parādās nevēlamā e-pasta adrese, kas izteiksies pēc adreses, izlikties par likumīgu..Ja jūs noklikšķināsiet uz tā, jūs redzēsiet daudz vietnes apmeklējumu. Referrents nav īsta persona, bet gan bot, kas izliekas par cilvēku. Viņš vēlas, lai jūs ik dienu apmeklētu viņa vietni, lai viņš varētu gūt zināmus ieņēmumus .

Referrer Spam ir ne tikai kaitinošs:

Ir droši pieminēt, ka surogātpasta adresi bieži uzskata par nelielu kaitējumu, taču tas tā nav, jo tas var sagrābt jūsu Google Analytics datus un tikt zināmā mērā novirzīt tā rezultātus. Tādējādi tam ir būtiska nozīme, lai iznīcinātu vietnes rangu un palielinātu jūsu atlēcienu līmeni. Kad Darodar sāka savas surogātpasta kampaņas, klienti ziņoja, ka viņu vietnes tika skartas tūkstošiem reižu dienā. Reizēm viņu vietnes ik minūti saņēma desmitiem skatu, kas ir diezgan netipiska. Tas izraisīja dažādus veiktspējas problēmas vietnēs, uz kurām tika atlasīta mērķauditorija, un visas dienas laikā vietnes nebija pieejamas. Turklāt tas izraisīja reakcijas laiku lielā mērā .

Kā bloķēt novirzīšanas surogātpastu?

Ja saņemat vietnes surogātpasta adresi, ir pienācis laiks to bloķēt, pirms jūsu bizness tiek pilnībā iznīcināts. Par laimi, ir daži veidi, kā novērst novirzīšanas surogātpastu, piemēram, failu .htaccess rediģēšana un WordPress spraudņa lietošana .

Rediģējiet failu .htaccess:

Jums vajadzētu rediģēt failu .htaccess tikai tad, ja nav citas iespējas. Šis fails ir jūsu tīmekļa serverī, un to var izmantot dažādiem mērķiem. Ja jūs neko nezināt, kā to rediģēt, labākais risinājums ir sarunāties ar jūsu hostinga uzņēmumu pārstāvjiem, un viņi to rediģēs jums.

WordPress spraudnis:

Ja esat izveidojis savu vietni vietnē WordPress, varat izmantot dažus spraudņus, kas palīdz bloķēt novirzīšanas mēstules. Wordfence ir viens no labākajiem spraudņiem. Tas ir brīvi izmantot un ir ļoti noderīgs. No tā ir daudz iespēju un funkciju. Lai novērstu novirzīšanas surogātpastu, jums vajadzētu doties uz opciju Papildu bloķēšana un atvadīties no pārlūka surogātpasta visa mūža garumā .

November 29, 2017
Semalt Eksperts paskaidro, kādas pogas Website Referrer Spam ir
Reply