Back to Question Center
0

Semalt eksperts par novirzīšanas spam novēršanu pakalpojumā Google Analytics

1 answers:

Ja jūs izmantojat sava vietnes Google Analytics kontu, iespējams, esat pamanījis lielu datplūsmu, kas iegūta no copyrightclaims.org, get-free-social-traffic.com, peldošajiem-share -buttons.com, oo-6 -oo.com, free-traffic.xyz un citi līdzīgi domēni, kas turpina parādīties jūsu statistikā - relè impulsi elettromeccanico al miglior prezzo. Šīs aizdomīgās vietnes turpina sūtīt viltus datplūsmu un tās sauc par novirzīšanas surogātpastu.

Pārsūtīšanas surogātpasta mērķis ir padarīt tīmekļa pārvaldniekus un emuāru autorus par savām vietnēm un lapām atklātās vietnes, radot ieņēmumus sev un uzlabojot vietņu izvietojumu meklētājprogrammas rezultātos .

Jack Miller, Semalt vecākais klientu veiksmes menedžeris, šajā sakarā sniedz būtiskus jautājumus.

Visi viltus nodošanas gadījumi ar iepriekš aprakstītajām īpašībām tiek saukti par spoku novirzīšanu. Kā biznesmenis, jums vajadzētu zināt, kā atšķirt viltus nodošanu no likumīgas datplūsmas, lai jūs varētu pārtraukt robotus pārmeklēt jūsu vietni internetā. Ja neskaidrības robotprogrammatūra turpina rāpot jūsu vietni, iespējams, ka tas ietekmēs jūsu rangu, un to pēdas saglabāsies jūsu Google Analytics kontā mūža garumā.

Kā darbojas spiegprogrammatūra spam un referral spam?

Pirmkārt, jums vajadzētu novērtēt, cik daudz lapu skatījumu jūs saņemat, un šis pārskats ir pieejams jūsu Google Analytics kontā. Kad lapas tiek ielādētas, izsekošanas kods sūta pieprasījumus vietnē google-analytics.com/collect, lai apkopotu informāciju par jūsu lapu skatījumiem. Mērījumu protokola atsauce sniedz mums precīzu informāciju par to, kas notiek jūsu vietnē .

Ja faktiskais apmeklētājs neapmeklē jūsu vietni, Google Analytics kontā netiek rādīti precīzi rezultāti, un jūsu atlēcienu līmenis vienmēr ir procenti. Šādos apstākļos vienīgā informācija, kas jums jāzina, ir jūsu īpašumtiesības ID, kuru viegli iegūt, iekļaujot jūsu vietnē šādu kodu .

[noņemts]

(funkcija (i, s, o, g, r, a, m) {i ['GoogleAnalyticsObject'] = r; i [r] = i [r] || funkcija {

(i [r] .q = i [r] .q || [])..push (argumenti)}, i [r]. l = 1 * jauns Datums , a = s.createElement (o),

m = s.getElementByTagName (o) [0]; a.async = 1; a.src = g; m [noņemts] insertBefore (a, m)

))) (logs, dokuments, "skripts", "// www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

ga ("radīt", "UA-XXXX-Y", "auto");

ga ("nosūtīt", "lapas skatu");

[noņemts]

Šeit mums ir saraksts ar domēniem, kas tiek izmantoti kā spoku novirzes:

  • blackhatworth.com
  • hulfingtonpost.com
  • darodar.com
  • humanorightswatch.org
  • o-o-6-o-o.com

Surogātpasta izplatīšanas ietekme

Novirzīšanas surogātpasts ir būtiska loma jūsu vietnes precizitātes samazināšanā un tā vispārējā reputācija pazūd internetā. tīmekļa pārziņiem bieži jāuztraucas par viņu vietņu saņemto datplūsmas kvalitāti, un Google Analytics var izmantot, lai izsekotu, kāda veida skatījumi jūsu tīmekļa lapas kļūst ikdienā .

Novērst pārsūtīšanas surogātpastu

Ir svarīgi novērst pārsūtīšanas surogātpastu, un visizplatītākais un plaši izplatītais ieteikums ir izveidot filtrus, kas izmanto kritērijus, kas balstīti uz jūsu atsauces lauku. Filtri palīdz novērst zemas kvalitātes satiksmi, un daudzi cilvēki iesaka emuāru autori filtrēt savus datus, pamatojoties uz laukiem Kampaņas avots .

Vēl viens veids, kā novērst pārsūtīšanas surogātpastu, ir filtru izmantošana sadaļā resursdatora nosaukuma. Jūs varat arī bloķēt aizdomīgo apmeklētāju IP uz mūžu, lai novērstu nepatiesu lapu skatījumu ienākšanu jūsu vietnē. Vienīgais šīs tehnikas trūkums ir tas, ka tas filtrēs arī derīgos lapas skatījumus. Piemēram, ja kāds ir izlasījis jūsu rakstu, viņa skats tiks atzīmēts kā mēstule. Bet, ja vēlaties to novērst, vienkārši bloķējiet lapu skatījumus, izmantojot hostnameranslate.googleusercontent.com.

Pārskats par Mediglobus tiešsaistes apkalpojošo personālu. Mēs nodrošinām kvalitatīvu ārstēšanu slimnīcā un kvalificētu ārstu ārzemēs.

November 29, 2017