Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: Kas ir Referrer Spam & Vai tas patiešām darbojas?

1 answers:

Nevēlamā mēstule ir zemas kvalitātes satiksme, kas nonāk jūsu vietnē, izmantojot aizdomīgus avotus, piemēram, darodar.com. Ir iespējams izveidot filtrus, no kuriem izslēdz no šiem domēniem saņemto datplūsmu. Ja izslēdzat atsauces, jūs novērsīsit zemas kvalitātes rādītājus, kuru izcelsme ir jūsu Google Analytics statistikā. Veidojot e-komercijas vietni, ir jāuztraucas par jūsu vietnes mērķtiecīgas datplūsmas radīšanu. Google Analytics konta analīze reizi nedēļā vai reizi mēnesī ir svarīga, lai jūs varētu sasniegt vēlamos rezultātus bez laika - how to make a infographic video.

Franka Abagnale (Frank Abagnale), augstākais speciālists no Semalt , raksta par lietderīgiem jautājumiem šajā sakarā .

Kas ir novirzīšanas spam?

Pārskatot jūsu Google Analytics kontu, tā pārskatā var redzēt dīvainus apmeklējumus un par to nekad nav dzirdējuši. Tas ir novirzīšanas mēstules, kas katru dienu rada daudz trāpījumu, un atlēcienu līmenis ir līdz 100%. Īsāk sakot, referrētājs ir viss, kas novirza apmeklētājus uz citu vietni. Tātad, lietas, piemēram, meklētājprogrammas saites, reklāmkarogi, e-pasta adreses un saistītas saites tiek atsauktas, ja tās novirza savu datplūsmu uz savādiem avotiem .

Tehniski runājot, novirzīšanas surogātpasts ir HTTP pieprasījuma īpašums, kuru pārlūks nosūta konkrētam URL, IP vai saistītajai saiknei. Referrētāji ir noderīgi tikai tad, ja tos dabiski izveido Google, Bing un Yahoo. Tā kā HTTP novirzītājs ir atvērts izmaiņām un izmaiņām, tas ir liela surogātpasta izplatītāju ļaunprātīga izmantošana, un pēc iespējas drīzāk tas jādara. Ir divi galvenie iemesli, kāpēc surogātpasta izplatītāji izvēlas nosūtīt jums novirzīto datplūsmu..

1. Palielināt datplūsmu savām vietnēm

Hackers un surogātpasta izplatītāji izstrādā automātiskus skriptus, lai radītu simtiem tūkstošiem apmeklējumu ar viltus novirzīšanas URL. Citiem vārdiem sakot, mēs varam teikt, ka viņi sūta viltus datplūsmu uz dažādām vietnēm, lai izveidotu atpakaļsaišu un palielinātu savu vietņu datplūsmu. Tas rada viņu ieņēmumus, un to vietņu rangs tiek uzlabots meklētājprogrammas rezultātos .

2. Palieliniet ārējās saites

Dažās vietnēs katru dienu tiek publicēti vairāki raksti, un tas ir surogātpasta izplatītāju mērķis. Tie ietver atpakaļsaišu un piešķir kredītu autentiskiem avotiem. Hakeri cenšas iegūt atpakaļsaišu savām vietnēm, izmantojot šīs saites. Katru dienu tiek radītas daudz atpakaļsaišu, un to vietņu ranžējums tiek uzlabots dažu dienu laikā .

Vai surogātpasts darbojas

?

Nē, tas nedarbojas un to nodarbina tikai drosmīgas SEO organizācijas. Šie uzņēmumi sola palielināt datplūsmu uz jūsu vietni, taču to solījumi ir balstīti uz melno cepuru SEO stratēģijām. Mēs nevaram atstāt novārtā faktu, ka nav iespējams noņemt novirzīšanas surogātpastu. Viņi palielina datplūsmu uz vietni, bet ilgtermiņa rezultāti nav neefektīvi. Var droši pieminēt, ka surogātpasta novirzīšana potenciāli var iznīcināt jūsu vietnes meklētājprogrammas veiktspēju un palielina atlēcienu līmeni. Atlēžu līmenis ir būtiska loma meklētājprogrammu rindās. Ja atlēciens ir augsts salīdzinājumā ar citām līdzīgām vietnēm, jums jāstrādā pie jūsu rakstus kvalitātes un jūsu vietnes ranga lēnām samazināsies neatkarīgi no tā, cik pārsteidzoši ir jūsu meklētājprogrammu optimizācija. Bez tam, jūs varētu vērot palielināt joslas platumu, kas varētu palielināt uzturēšanas rēķinus bez iemesla .

November 29, 2017
Semalt Eksperts: Kas ir Referrer Spam & amp; Vai tas patiešām darbojas?
Reply