Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: kāpēc augstas kvalitātes saturs ir svarīgs SEO Link Building?

1 answers:

Saikņu veidošana joprojām ir viena no būtiskākajām sastāvdaļāmno SEO pieejas. Saites nodod lapas ranga domēnus, lai apliecinātu noteiktu tīmekļa vietņu uzticamību. Pašreizējā saite ēkametodes uzsver satura izveidi, kas vērš ienākošās saites, pamatojoties uz tā priekšrocībām .

Mums ir jāsaprot, kāpēc mēs izmantojam saturu, lai izveidotu saites.Domēna autoritāte un PageRank tiek piesaistīti plašākai saitei uz jūsu vietni, un Google apstiprina nozīmi un kvalitātino saitēm. Izmantojot saiti kā citātu, uzskata, ka tas ir vērtīgs un savukārt uzskata par cienīgu.

Ryan Johnson, vecākais pārdošanas vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi, paskaidro, kāpēc lieliska satura rakstīšanai ir papildu priekšrocības un labākas saites .

Ēku saišu bez satura draudi

1. Surogātpasta izraisītāji.

Google uzmanīgi vēro saturu, kas publicē saturu bez tāsniedzot informāciju un liekot brīdinājumu, kas var novest pie pakāpes sodīšanas .

2. Redakcijas pieejamība.

Ir lielāks pieprasījums pēc saitēm, kuru saturam ir rediģēšanas iespējaspublicēšana augstajā līmenī, jo redaktori ir izsalkuši par lielisku informāciju .

3. Atslēgvārdu iespējas

Atslēgvārdi joprojām ir būtiska ēku saišu sastāvdaļa.Konkrēta atslēgvārda optimizācija var tikt zaudēta, ja saitē nav satura .

4. Reputācijas upuri

Ir iespējami ieguvumi, piemēram, zīmola reputācija, kanākt ar saitēm ar saitēm ar saturu, kuru var pazaudēt un aptraipīt, ja tiek izveidota saikne bez informācijas .

5. Iestādes sekas

Ja jūs sūtat saites bez atļaujas, var rasties jūsu pilnvarassaturu vai tos var uzskatīt par aizdomīgiem.

6. Kontekstuāli tukšumi.

Jums nav iespēju kontextualize saiti un saņemtlieliska ieteicamā datplūsma, vienkārši ievietojot tukšu saiti.

Ir nopietni gadījumi, kad var iegūt saites bez satura

1. Broken link building

Ir veids, kā spontāni izmantot programmatūras rīkunoņemiet nošķirtās saites, kuras tiek uzskatītas par sliktu SEO, un pēc tam nosūtiet tās remontētājiem. Par katru šķelto saitipiedāvāto, jūs iegūstat priekšrocību šai saitei, jo tā tiks iekļauta saturā .

2. Komentāri un forumi

Lai noklātu saiti uz vietni, izmantojot komentārus un forumus, tojo forumu eksperti ir kļuvuši stingri.

3. Nofollow saites.

Tie nodrošina vienkāršu veidu, kā ievietot saites ar galvojumu nrGoogle soda naudu, jo tie neietilpst varas iestādēs. Tādā veidā jūs gūstat labumu no atsauces datplūsmas, ko radījusi saite.

4. Dāvinātāja, partneru atpazīšanas saraksti.

Sadarboties ar kādu organizāciju vai ziedot naudu savai tīmekļa vietneivar nopelnīt jums saiti uz galveno lapu .

5. Avota saraksti.

Interneta organizācijas atbalsts var nopelnīt jums augstas kvalitātes saites .

6. Attēli.

Cilvēkus piesaista augstas kvalitātes attēli, un tie vienmēr būs saistītija tie vēlas to izmantot.

Galu galā saites veidošana bez satura nav iespējama un var tikt iegūtapilnīgu to domēna pilnvaru vērtību, kādu viņi iegūst. Lai gan tam var būt tādas priekšrocības kā, piemēram,uz saturu balstīta saišu ēka ir visefektīvākā un drošākā izvēle. Saturs ir galvenais spēks SEO Source .

November 27, 2017