Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: kādi SEO vietņu faktori vairāk attiecas uz atslēgvārdiem

1 answers:

SEO optimizācija balstās uz izvēlētajiem atslēgvārdiem un to, kā tīmekļa vietnes integrēt tos gan uz vietas, gan ārpus uzņēmuma optimizēšanas. Atslēgvārdu izmantošana ir svarīga SEO procesa sastāvdaļa. Ja to izmanto kā galveno punktu stratēģija, dažkārt tā var darboties pret tirgotāju. Pārmērīga atslēgvārdu izmantošana var novest pie sodīšanas, vai tā var novirzīties no tā kas strādā pie tiem no citiem svarīgiem stratēģiskiem elementiem. Tirgotājiem būtu jākoncentrējas uz nozīmīgākiem optimizācijas faktoriem uz vietas .

Klientu sekmju vadītājs Semalt ,Frank Abagnale izskaidro, kādi optimizācijas aspekti ir vissvarīgākie .

Satura pozicionēšana ir svarīgāka nekā atslēgvārdu biežums

Atslēgvārdu atrašanās vieta katrā lappusē ir svarīgāka nekā cik reizes tie parādās. Piemēram, galvene ir daudz vērtīgāka nekā kājene vai vidējais saturs garā informācijas laukā. Teksta pildīšana tekstā var mainīt vietnes struktūrā atrasto kvalitāti, kopīgojamību un vērtīgo saturu .

Semantiskā meklēšana un analīze uz vietas

Google ir pārcēlies no atslēgvārdu frāžu izmantošanas kā bloks salīdzināt meklēšanas vaicājumus vienam pret vienu. Tā vietā Google meklēšanas boti piedāvā plašākus jautājumus par garajām frāzēm, ko var izveidot vietnes mērķis. Tā pieņem semantisko valodas lietojumu, un to pāri ar attiecīgajiem jautājumiem - procesu, kas pazīstams kā semantisks Meklēt. Semantikas meklēšanas priekšrocība ir tā, ka nav svarīgi, kura atslēgvārda frāze tiek izmantota tik ilgi, kamēr tās atbilst kontekstam Bizness..Uzņēmuma īpašnieki tagad var koncentrēties uz to, kas ir jēga viņu uzņēmējdarbībai un zīmolam .

Vietnes un struktūras navigācija

Vietnēm būtu jānodrošina lietotājiem ērta piekļuve tā, lai tie būtu saprast, kā apiet to. Google to īsteno, nodrošinot, ka vietnes ir viegli pārvietojamas. Tīra un organizēta tīmekļa vietne ar a skaidrs un kodolīgs navigācijas stils, kurā ir vairāki apakšizvēlnes, iegūst vairāk nekā vietne ar saitēm, kas tiek izplatītas visā saskarnē. Vietnes kartes un tradicionālās rezerves iespējas, piemēram, Kontakti, Par un Pakalpojumu lapas, ir lieliski resursi. Tīmekļa vietnes saturs nav svarīgi, ja tāds ir ir stabila un intuitīva struktūra.

Vietnes ātrums un drošība

Palielinājusies konkurence un vairāku ierīču piekļuve ātrums, ranga koeficients, iegūstot vairāk vilces. Tīras kešatmiņas sistēmas ieviešana, attēla izmēru samazināšana un nevajadzīgu atbrīvošanās jucekli ir veidi, kā palielināt vietnes ātrumu. Svarīga ir arī vietnes drošība, kā arī vietnes, kurām ir SSL šifrēšana (apzīmēti ar https :) piedzīvo pieaugumu viņu rangu. Tiek prognozēts, ka vietnes drošības vērtība palielināsies laika gaitā .

Mobilā optimizācija tagad ir nepieciešama

Salīdzinājumā ar mobilajām ierīcēm paredzētām vietnēm tiek saņemts rangu palielinājums tiem, kas nav. Google izlaida atjauninājumu, kas izmaina domēnu, kā vietne nav saistīta. Google sodīt visas vietnes, kas to dara neatbilst robežvērtībām. Kaut arī vietne jau ir optimizēta mobilajās ierīcēs, Google rīcība norāda uz to ilgtermiņa redzējumu, kas ir uzlabot lietotāju pieredzi un mazāk par nenozīmīgām lietām, piemēram, atslēgvārdiem .

Tik daudz kā atslēgvārdi palīdz atrast saturu vai piedāvāt konkurētspējīgu pierādījumi liecina, ka stratēiju izmantošana, kas vērsta uz atslēgvārdu ieviešanu, ir ne mazāk svarīga darba daļa. Vietējie elementi uzlabo lietotāju pieredzi, palielina vietņu kvalitāti un palīdz izvairīties no sodiem. Kā to pierādīja mūsu klienti Semalt Digital Services , Vietnes optimizācijas faktori ietekmē t mājas lapas reputāciju Source .

November 27, 2017