Back to Question Center
0

Semalt Akcijas Top Blocker WordPress Plugins padomi

1 answers:

WordPress tīmekļa vietnes darbināšana ar spike un surogātpasta satiksmi var būt nedaudz drudžains. Bloķētājs WordPress spraudņi palīdz e-komercijas vietņu īpašniekiem bloķēt nevēlamu datplūsmu un surogātpasta izplatītājus, kas nāk no dažādām valstīm. Kā mārketinga konsultants jums nevajadzētu palaist garām WordPress spraudņu lietošanu savā vietnē.

WordPress sniedz mārketinga konsultantiem iespēju izveidot izcilus blogus un spēcīgas dizaina lietojumprogrammas. Efektīva bloķētāju WordPress spraudņu izmantošana ļauj vietņu īpašniekiem bloķēt nevēlamus satiksmes sastrēgumus no konkrētām valstīm.

Michael Brown, vadošais eksperts no Semalt, šeit definē visbiežāk uzskaitītos bloķētāju WordPress spraudņus, kas palīdzēs novērst satiksmes plūsmu no atsevišķām valstīm .

Geolify WordPress spraudnis

Geolify ir viens no labākajiem bloķētāja WordPress spraudņiem, kurus izmantot savā vietnē - ihost. Geolify rada interaktīvus attēlus, saturu un piekļuvi jūsu potenciālajiem apmeklētāju atrašanās vietai. Vietņu īpašnieki, izmantojot WordPress spraudni, bauda iespēju novirzīt iespējamos apmeklētājus no viena URL uz otru.

Ģeolīzes spraudnis sastāv no ģeogrāfiskās atrašanās vietas, kurā vietņu īpašnieki var piekļūt WordPress emuāram, izmantojot skriptus un kodus. Parasti izmantotie kodi ietver geolitionltitude un geolifystatename.

Centrora drošības spraudnis

Centrora ir unikāls bloķētājs WordPress spraudnis, kas paredzēts, lai piedāvātu vietnes drošības risinājumus. Centrora drošības spraudnis sastāv no integrētiem skeneriem, rezerves risinājumiem un ugunsmūri. Vietņu īpašnieki, kas izmanto Centrora drošības spraudni, viegli identificē ļaunprātīgos skriptus, vīrusus un SQL injekcijas.

Nesen atbrīvota Centrora drošības versija sastāv no direktoriju skeneriem un failu skeneriem. Šis drošības spraudnis sastāv no citām galvenajām funkcijām, piemēram, atsevišķām valsts bloķēšanai, ugunsmūra konfigurācijas sistēmām un uzlabotiem skeneriem.

IQ Block Country spraudnis

IQ blokētājs WordPress spraudnis dod vietņu īpašniekiem iespēju ierobežot atsevišķu valstu piekļuvi saturam. Izmantojot IQ bloku valsts spraudni, varat viegli bloķēt valstis, kas rada surogātpastu un domēnu hakeru mēģinājumus.

Kā WordPress tīmekļa vietnes īpašnieks jūs varat izlemt par visu valstu bloķēšanu un piekļuvi jūsu saturam, izņemot jūsu IP adresi. Pievienojiet drošības slāni savā WordPress vietnē un bloķējiet ļaunprātīgos apmeklētājus, lai viņi nevar piekļūt jūsu saturam.

IP2Location Country Blocker plugin

IP2Location bloķētājs WordPress spraudnis ļauj klientiem bloķēt dažu apmeklētāju piekļuvi saturam. Šis WordPress spraudnis atbalsta gan BIN datus, gan IP2Location formātus. Izmantojot spraudni IP2Location WordPress, varat pielāgot 403 lapu un novirzīt apmeklētājus no vairākām valstīm uz pielāgotu lapu.

IP Geo Block spraudnis

IP Geo Block spraudnis sastāv no imigrācijas vadības funkcijas, kas palīdz bloķēt pieteikšanās mēģinājumus, ļaunprātīgu piekļuvi un spam ziņojumus jūsu vietnē. IP Geoblokators WordPress spraudnis atbalsta drošības spraudņus, BuddyPress, vienkāršu glābšanu un bbPress.

WP GEO vietnes aizsardzības spraudnis

WP GEO WordPress spraudnis palīdz vietņu īpašniekiem ierobežot piekļuvi nevēlamām valstīm vai atsevišķām IP adresēm jūsu vietnē. Šis bloķētājs WordPress spraudnis bloķē vietnes, kuru izcelsme ir nelabvēlīgās valstīs, piekļuvi jūsu vietnes saturam.

Valsts IP Individuālās pārorientācijas

Tas ir bloķētājs WordPress spraudnis, kas dod vietņu īpašniekiem iespēju bloķēt nevēlamu datplūsmu. Valsts IP individuālais novirzīšanas spraudnis izmanto apmeklētāju piešķiršanu un pārlūka sīkfailus, lai novirzītu bloķētās valsts IP adreses uz iepriekš noteiktu lapu.

Admin Block Country spraudnis

Tas ir viens no labākajiem bloķētāja WordPress spraudņiem, kas darbojas, lai bloķētu un ierobežotu piekļuvi jūsu admin lapām.

Wordfence drošības spraudnis

Tas ir vismodernākais bloķētājs WordPress spraudnis, lai bloķētu atsevišķas IP adreses, ugunsmūri un pieteikšanās drošību. Wordfence drošības spraudnis ir aprīkots ar Threat Defense Feed, programmatūru, kas aizsargā vietņu īpašniekus no uzlaušanas.

Iepriekš aprakstītā bloķētāja WordPress spraudņi palīdz vietņu īpašniekiem ierobežot apmeklētāju piekļuvi saturam un viņu vietnēm. Lejupielādējiet un instalējiet šīs funkcijas, lai bloķētu satiksmes sastrēgumus no ļaunprātīgām valstīm.

November 29, 2017
Semalt Akcijas Top Blocker WordPress Plugins padomi
Reply