Back to Question Center
0

Semalt - 3 padomi, lai noņemtu URL parametrus no jūsu Google Analytics pārskatiem

1 answers:

Google Analytics parametri ir ērts veids, kā izsekot tiešsaistes mārketinga centienus. Ja jūsu Google Analytics konts ir pārpildīts ar simtiem līdz tūkstošiem unikālu lapu, kuras patiesībā nav, iespējams, ka neglīts URL traucē jūsu datus. Šādi URL neizskatās normāli, un parametri tiek atkal un atkal pievienoti vienam URL. Tā rezultātā lielākā daļa apmeklētāju tiek novirzīti uz jūsu godu, un jums vajadzētu palielināt apmeklētāju skaitu, noņemot no jūsu Google Analytics atskaites neglīta URL parametrus.

Lai to izdarītu, jums vajadzētu ņemt vērā šādus padomus, ko ir noteicis Oliver Kings Semalt vadošais eksperts .

1 - fidelity commercial appraisal. Izslēgt vaicājuma parametrus:

Pārbaudiet savu URL informāciju par valodu vai sesiju un izslēdziet vaicājuma parametrus. Pirmkārt, jums vajadzētu noteikt, kuri URL parametri ir bezjēdzīgi, un tie ir jāizslēdz no jūsu pārskatiem. Nākamais solis ir pārbaudīt opciju Skatīt iestatījumus savā Google Analytics kontā un pievienot vaicājuma parametru sarakstu, kurus vēlaties izslēgt. Dažos minūšu laikā tos var notīrīt. Lai to izdarītu, jums ir jāpielāgo Google Analytics konta iestatījumi un jāizveido filtri visiem neglīti URL parametriem. Ja vēlaties izveidot jaunu Google Analytics kontu, jūs, iespējams, bīsteties, ka satricināsiet savus datus ar citu Google Analytics kontu..Lai izvairītos no neskaidrībām, jums vajadzētu doties uz esošā vai jaunā Google Analytics konta sadaļu Profils un pievienot URL parametrus dažādos filtros. Kad esat to pievienojis, neaizmirstiet saglabāt izmaiņas un gaidīt nedaudz laika, līdz dati ielieciet jaunajā vai esošajā Google Analytics profilā.

2. Noķert vietnes meklēšanu:

Lai novērstu vietnes drošību, no jūsu Google Analytics atskaites jāizslēdz meklēšanas vaicājuma parametri. Opcijas Skatīt iestatījumus atveriet Vietnes meklēšanas iestatījumi un noklikšķiniet uz pogas Vietrāži vaicājuma parametri. Jums jāpatur prātā, ka Google Analytics konti nepārstrādā datus bez maksas. Citiem vārdiem sakot, jūs nevarat noņemt parametrus no iepriekšējiem datiem. Tas nozīmē, ka dati, kas iet uz priekšu, tiks noņemti URL parametri .

3. Nostipriniet mājas lapu un slīpsvītras:

Ja jūsu tīmekļa serveris kalpo kā mājaslapa, kas izskatās kā index.php fails, jums vajadzētu konsolidēt mājas lapu, kā arī aizmugures slaidrādes. Google Analytics var noņemt informāciju par domēnu, piemēram, asrazyegg.com, un pārbauda atlikušās URL virknes, lai uzskaitītu kopējo unikālo lapu skaitu. Rezultātā dinamiskie URL parametri var izveidot unikālas Google Analytics reģistrācijas lapas, lai tās varētu ierakstīt.

Nobeiguma domas:

Google Analytics reģistrēs jūsu vairākus URL kā unikālas lapas. Tādējādi ziņojums tiks pārblīvēts ar simtiem līdz tūkstošiem unikālu lapu skatījumu, kas neeksistē un nesniedz jūsu uzņēmumam nekādas vērtības. Iespējams, ka jūsu URL parametri nesniedz saprotamu informāciju. Piemēram, lielākā daļa URL parametru ar produktu numuriem, atlaidi un cenu kodiem jūsu Google Analytics kontā tiek atzīti par unikālu lapu skatu .

November 29, 2017