Back to Question Center
0

Semālā Islamabadas eksperts: kas ir novirzīšanas spam un kā to izvairīties?

1 answers:

Ja jūs katru dienu novērojat savu vietnes datplūsmu un domājat, ka tā gūst vilkmi, iespējams, ka referrera surogātpasts ir sasniedzis jūsu emuāru. Jūsu Google Analytics kontā jūs, iespējams, pamanāt arvien vairāk ārzemju saites, kas, iespējams, pievieno kvalitatīvu datplūsmu uz jūsu vietni, taču tas ir pilnīgi nepareizi. Ja jūs ļoti analizējat ārzemju saišu novirzīšanas avotus, jūs redzēsiet dažus dīvainus domēnu nosaukumus, piemēram, best-seo-offer.com, Get-Free-Traffic-Now.com, 4webmasters.org, best-seo-solution.com. , buttons-for-website.com, 7makemoneyonline.com, blackhatworth.com, ilovevitaly.com, priceg.com, resellerclub.com, prodvigator.ua, savetubevideo.com, kambasoft.com, screentoolkit.com un superiends.org.

Augstākā speciālists no Semalt , Sohail Sadiq, nodrošina, ka iespējama atsaukšanās no surogātpasta ar dažiem paņēmieniem .

Kas ir novirzīšanas spam?

Kad esat tikko izveidojis savu vietni un nav veicis SEO, iespējams, ka jūsu vietne nesaņems trafiku. Bet, ja tā saņem satiksmi no nezināmiem avotiem, jums vajadzētu novērtēt, no kurienes rodas šī datplūsma, un kā tā mijiedarbojas ar jūsu Google Analytics kontu. Daži citi domēna vārdi, kas jums jāpatur prātā, ir socialseet.ru, o-o-8-o-o.ru, vodkoved.ru, iskalko.ru, myftpupload.com, luxup..ru, websocial.me, slftsdybbg.ru, ykecwqlixx.ru, seoexperimenty.ru, econom.co, darodar.com, edakgfvwql.ru, adviceforum.info. Surogātpasta izplatītāji jūsu Google Analytics kontam ir pievienojuši jebkuru surogātpastu, un atlēcienu līmenis ir līdz 100%. Viss, piemēram, meklētājprogrammas , saites uz citām vietnēm, reklāmkarogus un e-pastus, var novirzīt jūs uz šīm aizdomīgām vietnēm. Tehniski runājot, tā nosūta HTTP pieprasījumus savam Google Analytics kontam, un tas pats pieprasījums tiek pārsūtīts uz jūsu tīmekļa serveri. Jums vajadzēs atrast adresāta surogātpasta IP adresi un saņemt to bloķēt savā Google Analytics kontā. Referents ir noderīgs statistikas tīmekļa analīzē un nosaka, kuras vietnes rada vislielāko datplūsmu. Turklāt tam ir nozīmīga loma efektīvu un efektīvu mārketinga stratēģiju izstrādē un palīdz nodrošināt vietnes drošību internetā .

Kā surogātpasta izplatītāji to izmanto?

HTTP novirzītājs vienmēr ir pieejams izmaiņām, un to var viegli rediģēt, kas to aizliedz tīmekļa pārziņiem un dod labumu surogātpasta izplatītājiem. Hackers un surogātpasta izplatītāji parasti maina referrera īpašumu uz tīmekļa lapu, kuru viņi vēlas reklamēt. Ir divi galvenie iemesli, kāpēc viņi izvēlas to darīt.

Lai palielinātu satiksmi

Surogātpasta izplatītāji izstrādā automātiskus skriptus, kas rada apmeklējumus no simtiem līdz tūkstošiem vietņu ar viltus novirzīšanas vietrāžiem URL, parasti vairāk nekā desmit apmeklējumi dienā. Tīmekļa pārziņi un emuāru autori var pamanīt satiksmes pieaugumu, un seansi tiek ģenerēti lielā skaitā Google Analytics kontos. Šos viltus vietrāžus URL bieži izmanto, lai vilinātu ar jūsu AdSense kontu un rediģētu savus logfailus. Varat tās filtrēt savā Google Analytics kontā, lai surogātpasta sūtītāju vietnes nesaņemtu nekādu datplūsmu jūsu vārdā .

Palielināt ārējās saites

Daži emuāri un vietnes var publicēt lielu skaitu atsauces un var ietvert saites atpakaļ uz viņu vietnēm. Tas ļautu surogātpasta izplatītājiem un hakeriem radīt daudz atpakaļsaišu savām tīmekļa vietnēm, kas galu galā uzlabotu viņu meklētājprogrammu rangu .

Kā pārtraukt novirzīšanas surogātpastu?

Ja jūs pārvaldāt WordPress tīmekļa vietni, varat viegli pārtraukt novirzīšanas surogātpastu, instalējot spraudni ar nosaukumu Stop Web Crawlers. Šo spraudni var lejupielādēt vai lejupielādēt no drauga. Pēc instalēšanas tas pasargās jūsu WordPress vietni no novirzīšanas surogātpasta Source .

November 29, 2017