Back to Question Center
0

Semālā Islamabadas eksperts: kā bloķēt WP novirzīšanas mēstules pakalpojumā Google Analytics

1 answers:

Google Analytics novirzīšanas mēstule ir kļuvusi par nozīmīgu problēmu. Pateicoties pieaugušo tīmekļa vietņu un sociālo mediju surogātpasta sūtīšanai, tīmekļa pārziņiem ir pievilināta dažādi filtri un tiek izmantotas citas metodes, lai nepieļautu zemas kvalitātes satiksmi no viņu vietņu izpostīšanas .

Nevajag paniku, jo Google Analytics kontā ir iespējams bloķēt WordPress novirzīšanas spamu - red fascinators and hats. Sohail Sadiq, vadošais eksperts no Semalt , saka, kā to veiksmīgi veikt.

Darba sākšana ar Google Analytics

Ja jūsu vietne saņem lielu datplūsmu un savā Google Analytics kontā redzat dažas surogātpasta saites, jūs varat atbrīvoties no šīm saitēm, jo ​​tās var izraisīt klikšķi uz ļaunprātīgām vietnēm. Gadījumā, ja iepriekš neizmantojāt Google Analytics savā WordPress vietnē, jums vajadzētu instalēt WordPress spraudni un integrēt to savā Analytics kontā.

Google Analytics ir ievērojams un noderīgs rīks, kas ļauj jums redzēt, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar jūsu tīmekļa lapām. Varat arī pārbaudīt, kuras lapas visvairāk lietotāji vēlas, sekot klikšķiem uz jūsu saitēm un veikt citus līdzīgus uzdevumus .

Kas ir Referrer Spam?

Ja vēlaties, lai jūsu vietne tiktu pamanīta, pārliecinieties, vai no vietnes esat izslēdzis atsauksmju surogātpastu. Surogātpasta izplatītāji un hakeru lietotāji izmanto jūsu vēlēšanos un katru dienu nosūta novirzīšanas vietrāžus URL ar automatizētiem skriptiem uz simtiem līdz tūkstošiem emuāru un vietņu. Šie URL nav pieejami jūsu Google Analytics kontos un citos pakalpojumos. Ņemot vērā, ka tie ietekmēs jūsu vietnes rangu, jums vajadzētu izpētīt veidus, kā atbrīvoties no tiem, cik drīz vien iespējams .

Kā rīkoties ar nevēlamo e-pastu?

Jūs varat izmantot Sucuri, lai uzraudzītu vietnes drošību..Sucuri ne tikai aizsargā jūsu vietni pret Trojaniem un ļaunprātīgu programmatūru, bet tā vienmēr bloķē novirzīšanas surogātpastu. Sucuri vietnes ugunsmūris ir viens no labākajiem WordPress, kuru varat izmantot, lai novērstu surogātpasta izplatīšanu. Tās komanda ir veltīta un strādīga, un klientiem tiek sniegta informācija par to, kā viņu vietnes uzlabojas .

Bloķēt novirzīšanas spam WordPress ar spraudni

Vēl viens veids, kā bloķēt novirzīšanas spam jūsu WordPress vietnē, ir, izmantojot dažādus WordPress spraudņus. Šiem spraudņiem ir vairākas iespējas, un jūs varat aktivizēt tos, lai novērstu pārsūtīšanas mēstules. Vispirms vispirms ir lejupielādēt, instalēt un aktivizēt attiecīgo spraudni, un mēs iesakām izmantot SpamReferrerBlock spraudni. Kad tas ir pilnībā aktivizēts, jums vajadzētu doties uz Iestatījumi »Surogātpasta novirzīšanas bloks un konfigurēt šī spraudņa iestatījumus, lai sāktu darbu .

Bloķēt Ghost novirzīšanu ar Google Analytics filtriem

Varat bloķēt novirzīšanas surogātpastu ar Google Analytics filtriem. Ja surogātpasta izplatītāji jums nosūtīs nepārtrauktus pieprasījumus, viņi varētu būt izsekojuši jūsu izsekošanas kodus. Viņi izmanto šo kodu, lai noteiktu jūsu vietnes nišu un raksturu. Lielākā daļa tīmekļa pārziņu pievieno savus filtrus saviem Google Analytics kontiem, kur ievieto aizdomīgās vietnes un dažu minūšu laikā no tām atbrīvojas. Atveriet savu Google Analytics kontu un dodieties uz sadaļu Mērķauditorija »Tehnoloģija» Tīkls. Šeit galvenajam mērķim jāizvēlas saimniekdatora nosaukums un mēģiniet paplašināt rezultātus, izmantojot opciju Ikmēneša. Daži domēna vārdi, kas jums jāpievieno, ir wpbeginner.com, darodar.com un citi.

Ar Google Analytics filtriem varat arī bloķēt kopējo novirzīšanas surogātpastu. Atveriet Google Analytics konta opciju Izslēgt filtrus un bloķējiet vietrāžus URL, piemēram, buttons-for-website.com, blackhatworth.com, darodar.com un anticrawler.org .

November 29, 2017