Back to Question Center
0

Satveršanas saturs un tas, kā tas ietekmē jūsu vietnes klasifikāciju - eksperts Semalt, Natālija Khachaturyan

1 answers:

Satveršanas saturu var aprakstīt kā darbību, kas ļauj atlasīt saturu no citām vietnēm internetā un publicēt to kā savu darbu jūsu vietnē. Tur ir daudz vietņu, kas satur citu saturu no citām vietnēm. Dažas tīmekļa vietnes izvēlas rakstus no citas tīmekļa vietnes un publicē tās kā savu darbu, savukārt citi centīsies kopēt visas vietnes.

Šāda veida uzvedība ir pretrunā Google noteiktajām vadlīnijām, kā arī autortiesību likumiem Amerikas Savienotajās Valstīs un vairākās citās valstīs. Lielākā daļa cilvēku, kuri satricina saturu, saprot, ka viņi dara nepareizu saturu. Tātad, ja jūs neuzskatu, ka satverat saturu, tad droši vien neesat.

Semaļu stratēģis Semalt Natalia Khachaturyan saka, ka, ja jūs vēlaties izvairīties no nokrebētā satura, ir ieteicams piesardzību, ja runa ir par informācijas parādīšanu no citām tīmekļa vietnēm. Dažreiz tīmekļa pārziņiem viņu sānjoslā var būt "čivināt plūsmas" vai "jaunākās plūsmas". Tas nav obligāti slikti. Lielākajā daļā gadījumu sānjoslā ir tik labi parādīta šāda informācija. Tomēr, ja jūs rādāt pārāk daudz informācijas no pārāk daudziem avotiem, jūs riskējat pārkāpt Google vadlīnijas.

Tas rada šādu jautājumu, cik daudz ir pārāk daudz. Nav konkrētas atbildes uz šo pieprasījumu, taču ir pilnīgi jēga, ka saturam no citiem avotiem nevajadzētu pārsniegt 10 procentus no jūsu tīmekļa satura Labs piemērs varētu būt tipisks emuārs, kurā ir ziņu plūsmas sānjosla. Ja jūsu emuāra ziņas ir pārāk īsas, iespējams, ka jūsu ziņu plūsmām būs vairāk satura nekā jūsu emuārs .

Apsveriet, kā meklētājprogramma varētu apskatīt šādu lapu. Tiks secināts, ka lielākā daļa jūsu lapas ir piepildīta ar saturu, kas nav oriģināls, vai atkārtota satura, piemēram, jūsu kājenes un logotipa. Tā rezultātā jūs esat vietne, iespējams, nevar uzskatīt par lielisku satura tēmas avotu.

Jums jāzina, ka Google ir izklāstījis dažus piemērus par to, ko tā uzskata par nokasīšanu. Piemēram, vietnes, kurās kopēt un atkārtoti publicēt saturu no citām vietnēm, neiekļaujot tam jebkādu satura veidu vai vērtību, tiek uzskatītas par saturu satvērējus. Tas pats attiecas uz vietnēm, kuras kopē saturu no citām vietnēm, un nedaudz to modificē, iespējams, aizstājot sinonīmus un pēc tam to atkārtoti publicējot. Viņi var arī mēģināt modificēt saturu, izmantojot automatizētas metodes, piemēram, rakstīšanas spinners.

Tāpat dažas vietnes var reproducēt pastāvīgas satura plūsmas no citām vietnēm, nenodrošinot saviem lietotājiem nekādu organizāciju vai ieguvumu veidu. Tie pārkāpj Google vadlīnijas, un to var nopietni sodīt.

Satveršanas saturs ne tikai apstājas ar rakstisku saturu. Tas pats attiecas uz iegulto saturu, piemēram, attēlus, videoklipus un citus plašsaziņas līdzekļu veidus. Šajā gadījumā dažas vietnes var iegult šo saturu no citām vietnēm, nenorādot lietotājam būtisku vērtību. To var arī smagi sodīt meklētājprogrammas. Tas tikai sāpinās jūsu rangu meklētājprogrammās, nevis palīdzēs tam Source .

November 29, 2017