Back to Question Center
0

Problēmas, kas var rasties, dublējot saturu - Khachaturyan Nataliya, Semalt eksperts paskaidro, kā tikt galā ar problēmu

1 answers:

Dublēts saturs ir satura veids, kas tiek parādīts plašā tīmeklī vairākās vietās, un, ja vieni un tie paši raksti tiek parādīti dažādās vietnēs, jūsu vietnes vērtējums samazināsies, un Google to var sodīt. Var droši teikt, ka dublēts saturs var ievērojami ietekmēt jūsu meklētājprogrammu , ranking. Ja internetā ir vairāk nekā viena satura daļa, Google un citas meklētājprogrammas to nepatīk un var nolemt šos portālus izspiest aiz sacensībām .

Kāpēc dublēt vai kopēt saturu?

Khachaturyan Nataliya, Semalt Satura stratēģis, paskaidro, ka meklētājprogrammās dublēts vai kopēts saturs rada trīs galvenās problēmas:

 • Viņi nespēj saprast, kāda satura versija ir jāpārmeklē un kādai jābūt aizliegtai
 • .
 • Viņi neko nezina, vai novirzīt saišu metriku uz konkrētu vietni vai saglabāt to dažādās versijās
 • - where to buy fascinator hats.
 • Meklētājprogrammas nespēj saprast, kura satura versija ir jāierobežo attiecībā uz vaicājuma rezultātiem
 • .

Tīmekļa pārziņiem un emuāru autori var arī radīt dažādas problēmas

 • Tas nodrošina sliktu lietotāju pieredzi, un meklētājprogrammas ir spiestas laikā sodīt vairākas vietnes pat tad, ja esat oriģināls konkrēta rakstu izdevējs
 • .
 • Lai nodrošinātu labāku meklēšanas pieredzi, Google parādīs dažādas viena un tā paša satura versijas un atšķaidīs visu dublējuma daļu redzamību
 • .
 • Saikne ar pašu kapitālu var būt sašaurināta, jo citas vietnes ir nokopējušas jūsu saturu, lai izveidotu saites uz savām tīmekļa vietnēm. Tas var atstāt negatīvu ietekmi uz jūsu satura redzamību meklētājprogrammas rezultātos
 • .

Kā es varu noteikt dublēt saturu?

Dublikāta vai kopēta satura noteikšana ir iespējama, ja jūs izlabojat visus satura jautājumus un skenējiet to caur Copyscape pirms tā publicēšanas internetā. Ikreiz, kad jūs atradīsit satura kopijas vairākās vietnēs, jums jāziņo Google vai sazinieties ar šīs vietnes administratoru, lai izņemtu atkārtotu saturu, pirms vēl nav novēloti, un Google nolemj sodīt jūsu vietni .

301 novirzīšanas metode

Dažos gadījumos jūs varat apkarot satura dublēšanu, iestatot 301 novirzīšanu no vietņu dublētām lapām uz sākotnējo saturu. Ja dažādas lapas ir saistītas atpakaļ pie viena un tā paša URL, tās automātiski pārtrauks savstarpēji konkurēt un turpmāk neradīs atbilstību .

Rel = "kanoniskā" metode

Vēl vienu iespēju sauc par rel = kanonisko metodi. Tas ļauj uzņēmumam Google, Bing un Yahoo uzzināt, ka jūsu tīmekļa lapa ir jāuzskata par īstu, un citas līdzīgas lapas ir jāuzskata par dublikātu. Ļaujiet mums šeit pateikt, ka rel = kanoniskie atribūti ir daļa no jūsu tīmekļa lapu HTML koda .

Citas metodes satura dublēšanai

Jums jāsaglabā konsekvence, izstrādājot iekšējās saites visā jūsu vietnē. Sindicējot saturu, jums ir jāpārliecinās, vai vietne, kas ir saistīta ar sindikāciju, ir pievienojusi saiti atpakaļ sākotnējam saturam, un tajā nav nevienas izmaiņas. Lai maksimāli palielinātu vietnes aizsardzību un saglabātu jūsu satura kopēšanu internetā, varat pievienot pašreferencētus rel = kanoniskus saites uz visām jūsu tīmekļa lapām .

November 29, 2017