Back to Question Center
0

Populārākie padomi no Semalt par to, kā bloķēt pop-ups un reklāmas jūsu Android

1 answers:

Atbrīvojoties no reklāmām un uznirstošajām logiem, kas ietekmē pārlūkošanas pieredzi, lietojot Android sīkrīkus, ne tikai saglabā jūsu ierīci drošību, bet arī palīdz ietaupīt datus. Reklāmas, uznirstošie logi un standarta sludinājumi ir ne tikai drudžains, bet arī var nelabvēlīgi ietekmēt jūsu Android sīkrīka drošību. Kā Android lietotājs jūs nevēlaties maksāt papildus dolārus, lejupielādējot uznirstošos reklāmas un kaitinošas reklāmas.

Mūsdienu mārketinga nozarē surogātpasta izplatītāji un hakeriem izmanto reklāmas, lai nokļūtu gala lietotājiem Android sīkrīkiem. Sabiedriskā interneta izmantošana rada ievērojamus draudus jūsu tiešsaistes drošībai un padara jūs neaizsargātu pret hakeriem - lts computer training portland or. Ir piedāvāti daži paņēmieni, lai Android lietotājiem palīdzētu bloķēt kaitinošos uznirstošos logus reāllaikā .

Bloķēšana kaitinošas reklāmas un uznirstošos logus no jūsu pārlūkprogrammas ir viens no visvienkāršākajiem uzdevumiem, ko jebkad veicat tiešsaistē. Pārlūkošanas laikā ārkārtīgi svarīgi ir aizsargāt jūsu akreditācijas datus no krāpniekiem.

Šeit ir četri padomi, ko ir noteicis Igors Gamanenko, vadošais eksperts no Semalt , kas jums palīdzēs iegūt lielisku pieredzi, pārlūkojot lielas vietnes lapas, izmantojot savu android sīkrīku .

Izmantojiet Chrome pārlūku, lai bloķētu reklāmas

Ir radušies daži jautājumi par to, kā bloķēt uz hroma pārlūkprogrammas parādās uznirstošos logus. Brīdinājuma uznirstošās reklāmas, kas tiek rādītas jūsu hroma pārlūkprogrammā, ir ļoti vienkārši. Atveriet savu hromu un noklikšķiniet uz trim punktiem, kas redzami jūsu pārlūkprogrammas augšējā kreisajā stūrī. Atlasiet ikonu Iestatījumi un atveriet ikonu Vietnes iestatījumi.

Ritiniet uz leju pārlūkprogrammas iestatījumus uz pogu "Uznirstošie logi"..Atlasiet "Bloķēt uznirstošo reklāmu reklāmas", lai novērstu standarta reklāmu bojājumus pārlūkošanas pieredzē .

Lejupielādējiet un instalējiet bezmaksas reklāmu bloķētāju pārlūku

Kā Android lietotājs, neļaujiet uznirstošajām reklāmām ietekmēt pārlūkošanas vēsturi. Atveriet sīkrīka Google Play veikalu un ierakstiet "bezmaksas reklāmu bloķētāju pārlūku". Lejupielādējiet bezmaksas reklāmu bloķētāju un instalējiet. Daudzi klienti, kuri izmanto androids, izvēlas izmantot Ad Blocker, salīdzinot ar uznirstošo logu bloķēšanu manuāli .

Lietot Opera Browser, lai bloķētu kaitinošas reklāmas

Vai esat Android lietotājs, kas darbojas, lai bloķētu uznirstošās reklāmas. Standarta un notikumu reklāmu bloķēšana ir uzdevums pats par sevi, kuru var efektīvi izpildīt, izmantojot jūsu Android sīkrīku. Atveriet sīkrīka Google Play veikalu un lejupielādējiet lietojumprogrammu.

Iestatiet un palaidiet savu bezmaksas opera pārlūku, lai bloķētu kaitinošas reklāmas, kas neietekmē jūsu tiešsaistes pārlūkošanas pieredzi. Atveriet opera pārlūka iestatījumus un noklikšķiniet uz uznirstošajiem logiem. Noklikšķiniet uz ikonas Bloķēt uznirstošās reklāmas, lai novērstu mārketinga reklāmu traucējumus pārlūkošanas plānā .

Lietojiet Android datu saglabāšanas režīmu

Kā Android lietotājs jūs nevēlaties izmantot papildu datus, lai lejupielādētu mārketinga reklāmas un pasākumus. Datu saglabātājs Android lietotājiem piedāvā vislabāko pārlūkošanas pieredzi kā kaitinošas reklāmas, un mārketinga shēmas nevar ielādēt sīkrīkus. Tomēr jūs varat atspējot savu datu saglabāšanu, ja jums ir svarīgas animācijas un tīmekļa lapas .

Lai iespējotu datu saglabāšanas režīmu, atveriet pārlūkprogrammu un noklikšķiniet uz trim punktiem augšējā labajā stūrī. Izvēlieties savu pārlūkprogrammas iestatījumus un izvēlieties datu saglabāšanas ikonu. Iestatiet taupīšanas režīmu, lai bloķētu kaitinošas reklāmas, kas apdraudētu jūsu tiešsaistes pieredzi .

Pēdējo dažu mēnešu laikā jautājumi par to, kā bloķēt uznirstošās reklāmas, ir bijuši atsevišķi. Neļaujiet reklāmām sagraut savu tiešsaistes pārlūkošanas pieredzi, lietojot savu android sīkrīku. Izpildiet iepriekš minētos padomus, lai panāktu visu efektīvu pārlūkošanas pieredzi .

November 29, 2017