Back to Question Center
0

Pārmērīgas optimizācijas saiknes sekas - SEO konsultācijas no Semalta eksperta Natalijas Khachaturjanas

1 answers:

Tā kā tīmekļa vietnes turpina optimizēt to saturu, lai lietotāji to skatītu tiešsaistē, pārlieku optimizēšanas problēma var izraisīt slīdēšanu. Nesenā pagātnē tādi jautājumi kā slēpts saturs, kā arī atslēgvārdu pildīšana var veidot ciparu mārketingu platforma ar nedabiskajām vērtēšanas metodēm. Citos gadījumos daži tīmekļa pārziņi atkarīgi no ārējiem signāliem un datplūsmas, lai pārsūtītu saišu sulu savā domēnā. SEO process ir atkarīgs no daudzām lapā un ārpus lapas optimizācijas funkcijām, no kurām visas ir vērstas uz mērķa auditorijas palielināšanu vietnes redzamībai .

Semaļu stratēģijas Semalt saturs Natalia Khachaturyan skaidro, ka daudzi "no vietas" interneta mārketinga paņēmieni var arī radīt paaugstinātu risku pārmērīgi optimizēt vietni. Turklāt Google veic "mākslīgu" vai "nedabisku" saikņu apspiešanu, kuras mērķis ir palielināt domēna autoritāti konkrētā mērķa nišā. Lielākā daļa SEO aģentūru mūsdienās domā par saistīto vēsturi domēna viņi gatavojas iekļaut savā digitālā mārketinga plānu. Lai izvairītos no saišu rehabilitācijas gadījumiem, jūs varat uzzināt par veidu saitēm, pareizajām saites saites sulas, kā arī domēna saišu vēsturi un profilu .

Pārmērīgas optimizācijas saites pazīmes

Google ir atkarīgs no algoritma, lai noteiktu neparastus satiksmes plūsmas modeļus..Līdz ar to ir viegli noteikt "nedabiskas" tendences attiecībā uz dažu konkrētu saišu veiktspēju tiešsaistē. Piemēram, lielākajā daļā tīmekļa vietņu mūsdienās ir emuārs. Abpusēju saišu un enkura tekstu aspekti parādās kvantitatīvos pasākumos pēc izsekojamiem modeļiem. Īpaši veiktspēja, piemēram, liela mēroga vietnes izmantošana, var palielināt aizdomu par vietnēm, kurās ir saistīta pārmērīga optimizācija. Nesen notikušajā uzbrukumā Google var ātri zaudēt uzticību dažām saitēm, kas norāda uz šādām vietnēm. Šajā gadījumā šos saites solu var neņemt vērā, veicot pārvietošanos, nevis gūstot labumu no jūsu ranga centieniem .

Piemēram, vietne konkrētā nišā var sākt iegūt tiešu satiksmi no 20 dažādām vietnēm. No tuviem novērojumiem šīs vietnes saista viena ar otru. Šie gadījumi var piedāvāt platformu nedabiskai saiknei ar viņu vēsturiskajiem datiem un tendencēm. 90% savstarpīgums var parādīties fenomenā, kas, iespējams, liek domāt, ka vietne ir pārāk nevēlama. Agrāk, melna cepure SEO aģentūras atvērtu dažādas vietnes, lai saistītu savu lietotāju profilus vai klientu vietnes.

Optimizējot vietnes saturu, ir būtiski ievērot dabisko enkuru tekstu ievietošanas veidu. Pārāk daudz uztvērēju uzlikt tekstu var palielināt aizdomas, ka informācija, kas ir atkarīga no Google, lai izplatītu līknes, būtu nedabisks. Ārējās ienākošās saites, kas šķiet savstarpēji saistītas, var vai nu palīdzēt, vai arī kaitēt SEO sasniegumiem tīmekļa vietnē .

Secinājums

Tīmekļa vietnes, kas neatbilst juridiskajiem kritērijiem, apdraud sodu. Citos gadījumos vietnes var arī ciest no deindexācijas, it īpaši, ja tās izjūt pārāk daudz melno cepuru SEO taktiku. Google konsultē vietņu veidotājus par saišu profiliem, kurus cilvēki pievieno savām vietnēm. Citos gadījumos enkuru teksti var arī būt faktors, kas veicina digitālās mārketinga procesu. Šī SEO pamatnostādne var palīdzēt jums noteikt gadījumus, kad jūsu vietne var ciest no pārlieku optimizēšanas Source .

November 29, 2017