Back to Question Center
0

Pareiza attēla optimizēšana - Semalta eksperts

1 answers:

Runājot par meklētājprogrammas optimizāciju, jūs varētu uzskatīt, ka vissvarīgākais ir lapas indekss vai raksti, kas optimizēti ar atslēgvārdiem. Tomēr attēli ir aizmirst faktors, kas veicinās jūsu vietnes rangu. Ir dažādas attēlu optimizācijas daļas, kuras jums ir jāapsver, lai parādītu savu saturu Google pirmajā lapā. Daži no tiem ir aprakstīti turpmāk, Max Bell, Semalt Klientu Success Manager.

Aizpildiet alt text tagus:

Jūsu attēlu attēlošanai bieži tiek izmantots alt teksts. Lietotāji ar redzes traucējumiem, iespējams, nevar redzēt attēlus un saturu, taču viņi var lasīt alt tekstu, tāpēc saviem attēliem jāiekļauj alt text tagi - online queue management. Tas ļauj lietotājiem saprast jūsu rakstus. Turklāt meklētājprogrammas nevarēs skenēt visus attēlus; tāpēc, iekļaujot alt-teksta atzīmes, varat pastāstīt uzņēmumam Google, Bing un Yahoo viss par jūsu saturu un jūsu vietni .

Sagrieziet attēlus un saglabājiet failu izmērus:

Lapu ātrums un ielādes laiks ir divi svarīgi SEO faktori. Var droši teikt, ka lielas ielādes lapas var ietekmēt jūsu meklētājprogrammas rezultātus , tādēļ vienmēr vajadzētu saspiest attēlus un saglabāt to izmērus vieglāk nekā vidēji. TinyPNG ir labs un slavens līdzeklis attēlu saspiešanai .

Izmantojiet aprakstošu faila nosaukumu:

Failu nosaukumu konvencijas un stendi palīdz ērti atrast attēlu failus. Bez tam, tie palīdz Google atrast jūsu attēlu failus un iegūt tos pareizi. Jums vienmēr vajadzētu izmantot aprakstošus un visaptverošus failu nosaukumus, kas jūsu auditorijai sniedz pietiekamu informāciju par jūsu saturu. Atkarībā no izmantotajiem attēla veidiem jums ir jāiekļauj atbilstošie atslēgvārdi, produktu nosaukumi un fotogrāfu vārds .

Strukturētu datu marķējums:

Viena no nozīmīgākajām lietām, ko varat darīt jūsu attēla saturam, un jūsu vietne, izmantojot strukturētu datu marķējumu. Strukturētie dati ir vēl viena metadatu forma, kas meklēšanas sistēmām norāda meklējamo vārdu krājumu, kuru izmantojat savā tīmekļa vietnē. Jūs varat iekļaut informāciju par jūsu vietnes kategorijām, lai parādītu savu attēlu meklētājprogrammas rezultātos. Lai aprakstītu savus attēlus un tīmekļa saturu, jums ir jāmēģina Image Object, Image Vocabulary un Schema.org .

Izmantojiet pareizo attēla formātu:

Viena no svarīgākajām lietām, kas jāņem vērā, optimizējot attēlus, izmanto pareizo formātu. Visvērtīgākie rīki, kurus esmu atradis tiešsaistē, ir Google attēlu lēmumu koks. Jums vajadzētu piešķirt precīzu nosaukumu jūsu attēlam un saglabāt tā formātu, piemēram, JPEG. PNG un GIFF ir divi citi attēla formāti, taču JPEG tiek plaši izmantots un ir ticamāks par citiem. Image optimizācija SEO nodrošina papildu palielinājumu, kas jums varētu būt nepieciešams, lai iegūtu jūsu lapas ranžēta. Jūs varat optimizēt gan savu saturu, gan jūsu attēlus, lai jūsu tiešsaistes bizness būtu veiksmīgs. Jums vienmēr būtu jāizmanto dizaina principi, lai nodrošinātu jūsu attēlu, videoklipu un teksta pareizu attiecību. Ja jūs joprojām sajaucat, jums ir jāpārbauda Google meklēšanas konsole, lai iegūtu plašāku informāciju un noderīgus padomus.

November 29, 2017
Pareiza attēla optimizēšana - Semalta eksperts
Reply