Back to Question Center
0

Optimizējiet atslēgvārdu blīvumu ar ekspertu no Semalt Natalia Khachaturyan

1 answers:

Atslēgvārdi rada daudz neskaidrību uzņēmumu īpašniekiem, tāpēc daži no tiem var būt skeptiski par SEO uzsākšanu. Šobrīd ir vērojama to uzņēmumu plūsma, kuri apgalvo, ka piedāvā pakalpojumus, kas var iegūt vietni Google rezultātu augšdaļā. Tādi jautājumi, kādi ir viens no tiem, un kas nav, vai arī ieguldījumi SEO ir pareizā izvēle. Šajā sakarā Semalt satura stratēģis Natalia Khachaturyan piedāvā vienkāršu risinājumu izvirzītajai problēmai:

Lielākā daļa cilvēku parasti nepareizi saprot atslēgvārdu izmantošanu SEO

2009. gadā Matt Cutts paskaidroja, ka Google vairs neizmanto atslēgvārdus kā daļu no viņu meklēšanas algoritma - calculer une fiche de paie. Neskatoties uz šo brīdinājumu, cilvēki joprojām ir kļūdaini uzskatījuši, ka atslēgvārdi ir būtiski viņu SEO. Viņi turpina izmantot atslēgvārda meta tagu, neskatoties uz to, ka Google.com pilnībā ignorē tos.

Atslēgvārdu pildīšana

Kad meklētājprogramma, kas mēģināja tikt galā ar meklētājprogrammu, bija saistīta ar atslēgvārdu pildīšanu. Sākotnēji meklētājprogrammas varēja koncentrēties tikai uz lapas faktoriem, pirms tie kļuva pietiekami sarežģīti, lai apstrādātu ārpuslapas faktorus, piemēram, atpakaļsaišu izmantošanu. Atslēgvārdi bija tie paši faktori, kurus tīmekļa izstrādātāji ievietoja tīmekļa vietnes aizmugurē, izmantojot atslēgvārdu meta tagu.

Taktiku ātri ļaunprātīgi izmantoja darbība, kas pazīstama kā "atslēgvārdu pildīšana". Atslēgvārdu pildījums ir viens no daudzajiem SEO trikiem, kurus izmanto kā Black Hat taktiku. Daudzi cilvēki uzzināja, kā tagu var manipulēt ar informācijas atpazīstamību, jo viņi var ievietot daudz atslēgvārdu (daži no tiem nav svarīgi). Lietotāji nevarēja redzēt šos atslēgvārdus, bet tas noveda pie maldinošu un neprecīzu meklēšanas rezultātu piegādes .

Google atbilde bija pilnīgi ignorēt meta tagu tīmekļa indeksēšanas laikā un turpināja to skaidri norādīt. Ciktāl cilvēki domā par to kā par mītu, patiesība ir tāda, ka Google tīmekļa meklēšanas laikā vairs neizmanto atslēgvārdu meta tagus.

Ja Google ignorē meta tagu, vai tas nozīmē, ka atslēgvārdu pildīšana nekaitēs vietnei?

Pretēji izplatītajiem uzskatiem, atslēgvārdu pildīšana netraucē vietni. Ciktāl atslēgvārdu pildīšana neuzrāda SEO vērtību, tas palielina nevēlēšanās rādīt vispār. Google ir atradis veidu, kā meklēt citus atslēgvārdu veidlapu veidus.

Cutts apstiprināja, ka Penguins algoritma atbrīvošana 2012. gadā faktiski samazinās to vietņu klasifikāciju, kuri tiek uzskatīti par tādiem, kas pārkāpj Google esošās kvalitātes vadlīnijas. Viena no Google vadlīnijām, kas jau sen ir izveidota, ir izvairīšanās no atslēgvārdu pildīšanas. Tajā teikts: "Neielādēt lapas ar neatbilstošiem atslēgvārdiem" .

Tas liecina, ka, neskatoties uz to, ka Google neizmanto atslēgvārdu tagu SEO vajadzībām, tā algoritmi joprojām meklē problēmas pildīšanai un manipulācijām.

Citi melnā cepure taktika ietver:

  •  Neredzamais teksts  Daudzi surogātpasta izplatītāji tekstā ievieto atslēgvārdus, saskaņojot to krāsas ar lapas fonu. Šīs idejas mērķis ir slēpt šos atslēgvārdus no cilvēku acīm, bet ne no meklētājprogrammām. Tādējādi surogātpasta izplatītāji cer palielināt to atbilstību meklēšanas klasifikācijām, nemainot vietnes izskatu
  •  Slēpts teksts un saites.  Cits slēpts teksts aiz attēliem vai kākadru stila lapa kā alternatīva atslēgvārdu pildīšanai. Tie izmanto tagus, kas ļauj tos paslēpt attiecīgajā pārlūkprogrammā, bet saglabājot tos lasāma meklētājprogrammās
  •  Atslēgvārdu pildīšana ārpus atslēgvārda meta atzīmes  . Pat ja jūs pārmērīgi izmantojat atslēgvārdus citos vietnes tagos, tas varētu nelabvēlīgi ietekmēt vietni, nevis uzlabot tā rangu. Vienmēr atrodiet līdzsvaru starp cilvēka un meklētājprogrammas rakstīšanu, pārliecinoties, ka viss saturs tiek lasīts dabiski
  •  Atzīmju dublēšana  Attiecas uz to, kad lietotājs atkārto nosaukumus un meta aprakstus visā vietnē. Google to neredz kā atkārtotu saturu, tādējādi pieņemot, ka tas ir būtiski. Tā vietā tas tiek uzskatīts par dublētu saturu un tādējādi filtrē to no meklēšanas rezultātiem

No kurienes mēs ejam no šejienes

Laba pieeja SEO ir daudzpusīga. Tomēr viss ir atkarīgs no tā, ka liela uzmanība tiek pievērsta sniegtajam saturam, kā arī atbilstībai. Cilvēkiem ir jāmaina veids, kā viņi vēršas pie SEO, un pāreja no atslēgvārdu izmantošanas uz meklēšanas nosacījumiem .

November 29, 2017