Back to Question Center
0

Noklusētā WordPress sānjosla un kā rīkoties ar to - Semalt Expert

1 answers:

Artem Abgarian, Semalt vecākais klientu veiksmes menedžeris, saka, ka daudziem vietņu lietotājiem WordPress sānjoslas noņemšana varētu šķist grūts uzdevums. Šajā SEO rakstā ir pieejamas dažādas metodes, ar kurām jūs varat noņemt vai atspējot šo sānjoslu. Lielākajai daļai WordPress tēmu šī ir noklusējuma konfigurācija, kuru ir grūti pielāgot. Citos gadījumos dažādās tēmās var būt ietvertas sarežģītas koda struktūras, kas varētu ietvert daudzas sānjoslas ; pieprasījumus - розовый планктон.

Pirmkārt, sānjosla tiek pievienota kā tēma. Tas nozīmē, ka tai ir PHP fails jebkuras motīvu direktorijas saknē. Ir daži spraudņu sānjoslas un logrīki, kas nāk no tēmām vai spraudņu instalācijām. Citos gadījumos web dizainers var izstrādāt dažas savas pielāgotas izmaiņas, ievietojot tās funkcijās.php.

WordPress sānjoslas atspējošana

For a WordPress user who may want to disable or move the sidebar, you can go to appearance> widgets > sānjosla. No šīs vietas jūs varat noteikt ekrāna sānjoslas atrašanās vietu. Piemēram, ir iespējams izvēlēties pareizo sānjoslas atrašanās vietu. Izņēmuma gadījumos sānu josla var palikt tajā pašā pozīcijā. Šādos gadījumos WordPress sānjoslas noņemšana var būt saistīta ar dažu PHP failu izmaiņām. Šie soļi ir pieejami šajā rakstā, tāpēc jums nav jāuztraucas .

WordPress sānjoslas noņemšana, izmantojot motīvu failus

Šī metode var mainīt dažus svarīgākos tēmas failus. Tas var nebūt labākais veids, kā sekot, bet var veikt futūristiskas izmaiņas tēmai, it īpaši, ja jūs plānojat izmantot tēmu nākotnē. Vienmēr atcerieties, ka atjauninājumi var ignorēt tēmas izmaiņas. Tādēļ ir būtiski iekļaut tēmu, kas balstās uz bērniem, uz jūsu pašreizējo tēmu. Šajā pamatnostādnē bērnu tēmu instalēšana ir pieņēmums, un tādēļ jums zināt, kā tos instalēt.

To make these adjustments, navigate to Appearance > redaktors. Šajā lapā ejiet uz ekrāna labo pusi un dodieties uz failiem single.php, page.php un front-page.php. No šīs izvēlnes varēsit atrast sānjoslu ; kods. Pilnībā noņemiet šo kodu no sānjoslas ielādes. Šim pielāgojumam vajadzētu būt iespējai novērst sānjoslas problēmu.

Šeit noņemiet citus failus, kas varētu būt raksturīgi iegūt sānjoslai ; pieprasījums. Jūs varat izmantot piezīmju bloku un meklēt jebkuras rindiņas, kurās ir ietverta sānjosla ; kodu un noņemiet to. Tie ir sānu joslā esošie priekšmeti, kas piespiež to iekraušanu pat tad, ja tos esat atspējojis .

Secinājums

WordPress sānjoslas noņemšana dažādās tēmās var būt grūts uzdevums. Šī vadlīnija var palīdzēt atspējot jebkuru WordPress sānu joslu. Tāpat WordPress varētu. Šī modifikācija ir iespējama ar minimālām zināšanām par izstrādātāju. Jūs varat apskatīt savu kodu un meklēt kodu, kas mēģina aktivizēt sānu joslu ; pieprasījums. Gadījumā, ja jūsu vietnes kods šķiet sarežģīts, jums var būt nepieciešams sazināties ar tīmekļa izstrādātāju. Tie var palīdzēt jums atrast pareizās koda rindiņas, kuras jums nepieciešams noņemt, lai visu procesu darbotos.

November 29, 2017