Back to Question Center
0

Noderīgi padomi un triki no Semalt par to, kā izslēgt kāpurķēžu un surogātpastu no jūsu tīmekļa vietnes

1 answers:

Tāpat pazīstams kā spamdexing, novirzītāju sprādziens ir pašreizējā digitālā mārketinga sektora tendence, kas mazinās jūsu WordPress tīmekļa vietni mazāk nekā nedēļu. Pēdējo dažu mēnešu laikā ir ziņots par tīmekļa rāpuļu un spoku novirzīšanas surogātpastu, kas ietekmē e-komercijas vietnes, un rada agrīnā attīstības stadijā lielas briesmas vietnēm .

Nesen mēs esam izveidojuši fotografēšanas vietni, kas koncentrējas uz zīdaiņiem un bērniem. Kā jaunu tīmekļa vietni mēs koncentrējāmies uz mūsu vietnes izveidi, bet aizmirstam, ka roboti neļauj vietnei indeksēt. Diemžēl spobas novirzīšanas surogātpasta un rāpuļprogrammas surogātpastu redzēja iespēju izmantot. Mēs sākām saņemt novirzes no pornogrāfijas vietnes .

Kā tīmekļa pārzini, jūs nevēlaties, lai jūs nonāktu pie ļaunprātīgas nodošanas. Kāpurķēžu rāpuļprogrammas surogātpasts darbojas, lai nosūtītu jums ļaunprātīgas saites un viltotu datplūsmu uz jūsu jaunizveidoto vietni. Ilgtermiņā jūs noklikšķināsit uz saites, lai noteiktu, no kurienes rodas lielākā daļa no jūsu datplūsmas. Tas ir tas, kā surogātpasta izplatītāji nopelnīt dolāru. Šeit ir Džeks Millers (Jack Miller), Semalt vecākais klientu panākumu pārvaldnieks, kas palīdzēs izslēgt rāpuļprogrammu un surogātpastu no jūsu vietnes .

Kas jums jāzina par novirzīšanas surogātpastu

Surogātpasta izplatītāju pieeja vietņu īpašniekiem un tiešsaistes tirgotājiem mainās, jo laiks iet. Pašlaik surogātpasta izplatītāji automatizē pieprasījumus vietņu īpašniekiem un atstāj fiktīvus vietrāžus URL, kas novirza vietnes īpašniekus uz ļaunprātīgām vietnēm. Uzbrucēju triki tiešsaistes tirgotājiem noklikšķināt uz automātiskām saitēm no ziņkārības..Pēc noklikšķinot uz saitēm, surogātpasta izplatītāji galu galā nopelna reālu naudu, ko sauc par reklāmas maksu .

Kāpurķēžu rāpuļprogrammas surogātpasts darbojas jūsu vietnes mēstules viltošanā. Viltoto apmeklējumu laiks rada lielu atlēcienu līmeni un minimālu sesijas ilgumu, kas ir kritisks faktors, kas noved pie algoritmiem, kuros jūsu reklāmguvošais atslēgvārds tiek vērtēts kā nenozīmīgs. Surogātpasta izplatītāji izmanto surogātpasta novirzīšanas spamu, kurā automātiskie kodi izliek jūsu Google analytics kodu un galu galā izkropļo jūsu datus .

Triki par to, kā izslēgt rāpuļprogrammu un surogātpastu no jūsu analītikas

ĢM Block botu izmantošana, lai bloķētu novirzīšanas surogātpastu

Vai jūs esat tīmekļa pārzinim, kurš saskaras ar rāpuļprogrammas novirzīšanas surogātpastu jūsu analītiskajās vietnēs? Nevajag paniku. GM Block Bots ir viens no izcilākajiem WordPress spraudņiem, kas darbojas, lai no Google Analytics izslēgtu rāpuļprogrammas un surogātpastu, piemēram, best-seo-solution.com un blackhatworth.com. Lai noņemtu novirzīšanas spamu, izmantojot WordPress spraudni, savā vietnē augšupielādējiet jaunāko GM Block Bot versiju un pēc tam aktivējiet to.

Izmantojot .htaccess failu, lai bloķētu novirzīšanas surogātpastu

Kā tīmekļa pārzini var viegli novērst un izslēgt novirzīšanas surogātpastu, izmantojot .htaccess failu. Šis konfigurācijas fails darbojas, lai bloķētu ļaunprātīgos vietrāžos URL no atsauces uz jūsu WordPress vietni. Vienkārši pievienojiet ģenerētu kodu savam .htaccess failam, lai bloķētu rāpuļprogrammas novirzītāju no nesošajām kampaņas ierakstiem .

Kas jums jāzina par spoku referrer

Salīdzinot ar rāpuļprogrammas novirzīšanas surogātpastu, var izslēgt spoku novirzīšanas spamu, iestatot filtrus, lai bloķētu surogātpasta URL. Izveidojiet un izmantojiet derīgu resursdatora nosaukumu, lai bloķētu nelikumīgu URL no datu piegādes jūsu kontā .

Pēc tam, kad bloķēts robots, novirzīšanas surogātpasts un nevēlamā datplūsma no jūsu vietnes apmeklējuma, sagaidāma krasa jūsu vietnes datplūsmas samazināšanās. Tomēr jūsu atlēcienu līmenis uzņemsies un saskarsies ar augstu sesijas ilgumu. Esiet modri un aktīvi izslēdziet rāpuļprogrammu un surogātpastu, lai izvairītos no šķelšanās, izmantojot savu Google Analytics pārskatu Source .

November 29, 2017