Back to Question Center
0

Kļūsti aizsargāti ar Semalt: kā darbojas interneta krāpšana

1 answers:

Ir vairāki veidi, kā krāpšana tiek veikta tīmeklī. Vērtspapīri unValūtas komisija savā tīmekļa vietnē izceļ vairākus krāpšanas veidus internetā. Lisa Mitchell, klientu servisa menedžeris Semalt ,īsumā ir apspriedis dažus no tiem, kas jums jāaizsargā no tiešsaistes uzbrukumiem.

Investīciju piedāvājumi

Tas ir process, kurā likumīgi vērtspapīru brokeri sazinās ar klientiem, izmantojot tālrunipārliecināt viņus ieguldīt konkrētā krājumā. Tas ir piesaistījis arī krāpniekus, kuri ieguldītājiem izmanto neobjektīvus biļetenus ar vienīgo mērķipar zādzību.

Kopīgās shēmas

Tas ietver e-pastu nosūtīšanu izlases cilvēkiem, kas liecina, ka jūs varat iegūtmasveida peļņa ar ļoti minimālu ieguldījumu. Visslavenākais ir Nigērijas krāpšana, kurā tiek prasīts saņemt e-pastu no kāda cietušājūsu palīdzība, lai piesaistītu līdzekļus jūsu kontā. Krāpnieks iesaka izmantot jūsu bankas kontu, lai pārsūtītu naudu, kas patiesībā nozīmē,to mērķis ir izvairīties no instalācijas maksas un nodokļiem. Ja jūs nokļūsiet viņu slazdā, jūs zaudēsiet visus uzlabotos līdzekļus.

Ieguldījumu konsultācijas

Tas notiek, kopīgi veicot tiešsaistes biļetenu rakstus un ieguldījumuskompānijas. Ieguldījumu sabiedrības maksā šiem rakstniekiem, lai viņi varētu rakstīt informāciju, kas dod priekšroku ieguldījumiem konkrētā uzņēmumā.Turklāt viņi neatklāj, ka viņiem tiek samaksāts par viņu ieteikumu. Tas ir neobjektīva informācija, kas ir potenciālais ieguldītājsPieņemot lēmumu par investīciju pieņemšanu, ir objektīvs.

Izsoles krāpšana

Tas ietver tiešsaistes preču veikalus. Pārsvarā tas notiek četros veidos.Pirmkārt, pārdevējs ņem visu naudu no pircējiem, bet nekad nepiedāvā preces. Otrs veids ir tas, kur pārdevējs dod produktukuru vērtība ir mazāka par reklamēto. Šajā gadījumā viņš sniedz nepareizu informāciju par produktu, lai piesaistītu vairāk pircēju. Theklients maksā vairāk. Trešais veids ietver melošanu par piegādes termiņu. Pārdevējs pēc tam piegādā vēlāk, nekā norādīts. Visbeidzot, apārdevējs var neizpaust kritisku informāciju, kas varētu ietekmēt pircēja lēmumu.

Federālā tirdzniecības komisija un izsoles krāpšana

Tas ietver ļaunos pārdevējus, kuri piedāvā cenas pārdevējampaaugstināt cenu, piedāvāt lielu cenu, lai izspiestu citus pretendentus, pēc tam atcelt cenas, lai iegūtu produktu par zemāku cenu un beidzot gulētka klienti var iegūt produktus, kas tiek reklamēti likumīgās vietnēs par zemāku cenu ārpus platformas. Kad viņi seko likumpārkāpējiem,viņi galu galā tiek conned.

identitātes zādzība

Upura dati tiek izmantoti, lai iegūtu tādas svarīgas lietas kā braukšanalicences un kredītkartes. Viss iegūtais kredīts vēlāk tiek izmaksāts cietušajam, un izdarītie satiksmes pārkāpumi tiek reģistrēti cietušāvēsture. Cietušajam ir tikai jāzina, kad viņiem tiek atgādināts, ka viņi ir novēloti soda naudu izmaksā.

pikšķerēšana

Uzbrucējs pārliecina cietušo sniegt konfidenciālu personisku informācijuizliekoties par likumīgu vienību, kuru cietušais ir iepazinies, piemēram, ar banku.

Cyber ​​Stalking

Tas ietver personas apdraudējumu elektroniski. To var izdarītizmantojot e-pastu, internetu vai citus elektroniskos līdzekļus Source .

November 28, 2017