Back to Question Center
0

Kas ir surogātpasta izcelsme? - Interesanti fakti no Semalta eksperta

1 answers:

Surogātpasts ir mocīt no jokiem. Tomēr šo konservēto šķiņķa produktu sakņojas Amerikas vēsturē. Gadu gaitā tā ir kļuvusi populāra, un no pusdienu gaļas ir aizgājusi uz popkultūras ikonu - peterburi tee 47abc. Pirmo reizi surogātpastu radīja Hormel Company 19. gadsimtā un Otrā pasaules kara laikā tā bija iemīļota lieta. Tas tika patērēts Amerikas Savienotajās Valstīs lielā apjomā, jo tas tika uzskatīts par daudz garšīgu nekā pārējā gaļa. Ar laiku surogātpasts kļuva par slaveno produktu un iemīļoto priekšmetu karaspēkiem uz ārzemēm, kas bija pazīstams ar tā ērto transportu un stabilitāti.

Jack Miller, Semalt vecākais klientu panākumu menedžeris, piebilst, ka surogātpasts joprojām ir slavens un tiek izmantots Havaju salās, kur tas ir viens no visaugstākajiem patēriņa rādītājiem uz vienu iedzīvotāju. Tas ir vienlīdz slavens dažās Āzijas un Apvienotās Karalistes daļās. Ir arī vērts atzīmēt, ka surogātpastu pašlaik pārdod vairāk nekā četrdesmit valstīs visā pasaulē .

Spam galvenās sastāvdaļas

Galvenās surogātpasta sastāvdaļas ir cūkgaļa ar šķiņķi, kartupeļu cieti, sāli, nātrija nitrītu, cukuru un ūdeni. Kartupeļu cieti izmanto saistīšanai ar gaļu, bet nātrija nitrāts darbojas kā konservants. Želiski līdzīga, bieza viela, kas ir iesaiņota ap surogātpastu, ir izgatavota no želatīniem un nostiprina izmantoto gaļu. Atkarībā no surogātpasta var atrast dažas citas sastāvdaļas, piemēram, vistas, tītara, čili un pipari. Surogātpasts nāk no dažādām garšām un tas ir patika visā pasaulē..Tai ir gan augsta, gan zemā nātrija šķirnes, kas ir veselīgākas nekā jebkura cita ēdienreize.

Kā tiek izmantots surogātpasts?

Jūs varat cept, apcept, grilēt vai ēst surogātpasta aukstā veidā. To var arī izmantot iepriekš sagatavotiem, kas nozīmē, ka apkure nav obligāta. Labākais veids, kā izmantot surogātpastu, ir draugs, kā arī iecienītākās nūdeles vai olas. Jūs varat to izmantot brokastīs, jo tā ir daudzpusīga maltīte. Surogātpastu var izmantot arī burgers, sviestmaizes, picas un karijs. Spam fani ir slaveni ar savu radošo un unikālo izmantošanu šo konservēto gaļu. Tas nav visdošākais un barojošs ēdiens, bet jūs varat padarīt to par daļu no ikdienas uztura, jo surogātpasts satur daudz konservantu un piesātināto tauku. Ja jūs dodaties kempings, jūs to varat nēsāt aukstā veidā .

Spam svinības

Surogātpasts parasti tiek izmantots Waikiki un citās Havaju salās. Aprīļa pēdējā nedēļā tiek svinēts festivāls un tas ir veltīts surogātpasta aficionados. Tas ir viens no slavenākajiem festivāliem Amerikas Savienotajās Valstīs. Šajā gadījumā vietējie iedzīvotāji patērē daudz surogātpasta un pārdod miljoniem kārbu. Turklāt Austin ir unikāls surogātpasta muzejs, un Hormel uzņēmums, kas atrodas šajā pilsētā, ražo un pārdod surogātpastu plašā mērogā. Oregonas pilsēta Shady Cove ir slavena visā pasaulē par ikgadējiem surogātpasta paradiem .

Spam popkultūrā

Ir droši pieminēt, ka kopš Otrā pasaules kara surogātpasts ir kļuvis par būtisku Amerikas kultūras sastāvdaļu. Tajā laikā karš tika izmantots kā galvenais karavīru pārtikas avots. Kad karš beidzās, Hormell sapulcināja mūziķu grupu un vairākas jaunākās sievietes, kas pazīstamas kā Hormell Girls. Šīs sievietes izmantoja, lai veicinātu surogātpastu un izklaidētu cilvēkus ar patriotiskajām dziesmām .

November 29, 2017