Back to Question Center
0

Kas ir raksta vērpšana? - Khachaturyan Nataliya, Semalt eksperts, paskaidro, kā optimizēt saturu SEO mērķiem

1 answers:

Rakstu vērpšana ir rakstu pārrakstīšana, lai radītu oriģinālus eksemplārus, un izvairīties no dublētām satura problēmām, kuru rezultātā var sodīt Google, Bing un Yahoo. Ideja ir rakstīt rakstu un pēc tam izveidot unikālas kopijas no simtiem līdz tūkstošiem laika. Tās pašas raksta vai tīmekļa satura dažādās versijas sauc par vērptiem rakstiem. Turklāt rakstnieks, kurš pārrakstīja rakstu, ir atbildīgs par teksta saišu iekļaušanu sākotnējā tīmekļa lapā. Visas šīs saites informē Google, ka šī īpašā tīmekļa vietne ir slavena, un meklēšanas rezultātu uzlabošanas sistēma spēs paaugstināt savu rangu.

Jūs varat viegli izveidot grieztos izstrādājumus, taču to kvalitāte neatbilst atzīmei. Kā jūs zināt, tas aizņem daudz laika, lai izveidotu oriģinālo saturu, taču tas noteikti palīdzēs uzlabot jūsu vietnes rangu. Faktiski, vērptas saturs ir arī raksts par melna cepure SEO versija. Khachaturyan Nataliya, Semalt satura stratēģis, saka, ka nepatikšanas ir tas, ka nav praktiskas iespējas izvairīties no raksta vērpšanas.

Kāpēc vērtspapīri ir slikti jūsu vietnei

Ir droši pieminēt, ka izstrādājumu tirdzniecība ir vislabākais un uzticamais veids, kā jūsu produktus, idejas un pakalpojumus meklēt internetā. Preču tonnas katru dienu tiek sagrieztas, un daudz vērpšanas programmu un programmatūras nevar palīdzēt izveidot vairākas viena un tā paša satura kopijas..Visbiežāk raksti tiek virpināti mārketinga nolūkos un izveidoti tūkstošiem atpakaļsaišu uz vietni.

Google mīl svaigu saturu

Meklētājprogrammas mīl jaunu un atbilstošu saturu. Emuāri un vietnes, kas regulāri publicē oriģinālos rakstus, meklētājprogrammas rezultātos ir augstākas par vietnēm un emuāriem, kuri nepievērš uzmanību oriģinālo rakstu publicēšanai.

Visi raksta vērpšanas rīki un programmatūra izveido nelasāmas versijas

Jūs nekad nevarat atkarīties no raksta vērpšanas rīka vai programmatūras, jo visi no tiem rada zemas kvalitātes un nesalasāmus rakstus. Ja jūs izmantojat vērpšanas programmatūru, jums ir jāpārliecinās, ka saturs ir lasāms un pilnībā optimizēts SEO vajadzībām. Diemžēl izstrādājuma vērpšanas rīki nav uzticami un nodrošina jums grūti lasāmas satura kopijas.

Vārdi un frāzes ir atšķirīgas, un idejas un jēdzieni ir vienādi

Izmantojot raksta vērpšanas rīku, jūs varat izveidot tikai vairākas tā paša satura kopijas, bet kvalitāte neatbilst atzīmei. Vārdi un frāzes būs atšķirīgi, taču galvenā ideja un jēdziens vienmēr ir vienādi. Tas nozīmē, ka raksta vērpšanas programmatūra ģenerēs tikai zemas kvalitātes versijas un jūs nevarat paļauties uz šādu programmu, jo tā nekad palīdzēs jums uzlabot jūsu vietnes rangu.

Rakstu vērpšana nav ētiska

Tīmekļa pārziņi un emuāru autori domā, ka raksti nav neētiski, un tiem nevajadzētu būt mūsu dzīves sastāvdaļai. Ja jūs saprotat, cik svarīgi ir unikāls un oriģināls saturs, jūs nekad nevēlaties vērsties pie sava raksta. Tā paša satura atkārtotas kopijas var radīt problēmas jūsu vietnei un citiem tīmekļa pārziņiem, un šī iemesla dēļ šī prakse tiek uzskatīta par neētisku un amorālu Source .

November 29, 2017