Back to Question Center
0

Kāpēc "ēsma un pārslēgšana" vairāk kaitē, nekā laba - - Sematas eksperts, Natalia Khachaturyan

1 answers:

Sastatņu stratēģija no Semalt , Natalia Khachaturyan, saka, ka ēsmas un slēdzeņu mārketinga tehnika ir bijusi ilgu laiku, un tā strādāja daudzus gadus atpakaļ. Bet tieši tagad tas tiešām nav tā vērts. Patērētāji tagad ir divreiz tikpat gudri, kā agrāk, un tādi triki, kas vairs nav tik efektīvi, kā agrāk.

Kā darbojas "ēsma un siksna"

Vienkārši, lai būtu skaidrs, ka ēsma un slēdzis ir produkta, kas nav krājumā, apzināta reklāma un pasūtījuma izpildīšanas vietā, nevis pasūtījuma izpildīšanas laikā, jūs mēģināt pārdot līdzīgu produktu, kas bieži ir lielāks izmaksas. Tas nozīmē, ka klienti ir "baited" ar zemu cenu produktu un, kad tie atrodas veikalā, mazumtirgotājs tagad mēģina "pārslēgt" produktu uz citu ar augstāku cenu .

Ideja ir nepareiza un neētiska, it īpaši no klienta viedokļa. Tomēr tas var likties labi no mārketinga speciālists. Tāpēc to sauc par nepatiesu reklāmu. Protams, daudzi mazo uzņēmumu īpašnieki to nezina, bet citi to dara mērķtiecīgi.

Lai izvairītos no nepatikšanas ar šo krāpšanas darbību, daži mazumtirgotāji parasti ievieto atteikumu reklāmas apakšdaļā, kurā ir pieejams tikai ierobežots produkta numurs. Tādā veidā viņi mēģina aizturēt to atpakaļ un parāda, ka pēc reklāmas ievietošanas viņi ir beigušies tikai no konkrētā produkta un viņi cenšas piedāvāt to, kas ir pieejams .

Vēl viens triks, ko tirgotājs var izmantot, lai novērstu nepatiesu reklāmu, ir reklamētā produkta krājums, bet vispirms vispirms cenšamies to veikt..

Lai gan klientiem piesaistīt vai "ievilināt" nav nekas nepareizs, patiesībā rodas jautājums par to, kā viņi reklamē. Vēl viens līdzīgs paņēmiens šim ir tā, ko var saukt par "ēsmu un dot". Šeit uzņēmums lūdz klienta e-pasta adresi, pirms pārdod pieprasīto preci. Šis tehniskais paņēmiens tiešām nav nekas nepareizs, jo produkts netiek pārslēgts. E-pasta adreses lietošana nav nepareiza. Kā minēts iepriekš, vienīgā problēma ir maiņa.

Kopējās ēsmas un slēpšanās mārketinga negadījumos

Ne visi uzņēmumi, kas nodarbojas ar ēsmu un slēpēm, to veic apzināti. Daži no viņiem kļūdaini iesaistījās šādā praksē. Šeit ir dažas kopīgas metodes, ko tās pieņem:

  • Trafika piesaiste jūsu produktam, izmantojot konkurenta nosaukumu

Tas parasti notiek, ja apraksta savu produktu, piemēram, tas ir jūsu konkurenta produkts. Tas sajaucas ar klientiem, noklikšķinot uz saites, domājot, ka tas ir vēl viens produkts. Piemēram, ja jūsu klēpjdatoru zīmols ir Hughes Paul un jūs aprakstāt tos kā HP klēpjdatorus, klienti tos kļūdās slavenās Hewlett Packard klēpjdatoros un noklikšķinās uz savas saites .

  • Nesaistītu vai patvaļīgu atslēgvārdu izmantošana ēsmas un ādai

Piedāvājumā, kas ir ļoti viegli klasificēts, daži tirgotāji izmanto atslēgvārdus, kas neattiecas uz viņu uzņēmējdarbību, tikai tāpēc, ka atslēgvārdi nav saistīti ar konkurenci. Šie tirgotāji vienkārši interesējas par iedarbību.

Jums ir jāsaprot, ka, kamēr jūs augstu vērtē, cik vēlaties, tas jums netiks pārvērsts par pārdošanu. Vai jūs neesat darījis, lai veiktu pārdošanu? Padomājiet par to, ja pārdodat klēpjdatorus un izmantojat atslēgvārdus, kas saistīti ar printeriem, kas paredzēti SEO, cilvēki, kas vēlas iegādāties printerus, noteikti noklikšķinās uz jūsu saites un apmeklēs jūsu tīmekļa lapas, taču viņi nepieņems pasūtījumu, jo jūs nepārdodiet printerus !!!

Vai jūs saprotat, ka jums jāmaksā par katru klikšķi uz jūsu reklāmas tiešsaistē, vai tas attiecas uz pārdošanu vai nē? Šī dārga tehnika tiek saukta par melnās cepures taktiku SEO termiņā. Ar šo metodi jūs strādājat, lai "100% satiksmes un 0% pārdošanas" Source .

November 29, 2017