Back to Question Center
0

Kā saglabāt SEO klasifikāciju, pārveidojot vietni - Semalta ekspertu bažas

1 answers:

Pārveidojot tīmekļa vietni un cenšoties uzturēt jūsu SEO klasifikāciju, ir tas, kaprasa rūpīgu plānošanu, augsti kvalificētu izstrādātāju un daudz pacietības. Slikts darbs liek zaudēt pašreizējos klientus, potenciāluklientiem, kā arī svarīgi vietņu dati.

Ir 9 labākie padomi, ko sniedzis Max Bells klientu servisa vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi, kas palīdzēs saglabāt jūsu SEO klasifikāciju, vienlaikus pārveidojot tīmekļa vietni.

Padoms # 1 Rediģēšana atsevišķā domēnā

Darbs pie tiešraides tīmekļa vietnes var būt postošs gan jums, gan jūsu klientiem.Saites var nedarboties, kā vajadzētu, kā rezultātā tiek sašutuši neapmierināti klienti. Labākais veids, kā to novērst, ir izveidot citu domēnusavai jaunai vietnei un strādājiet pie tā, kamēr neesat gatavs doties tiešsaistē un pēc tam apmainīt ar oriģinālu. Tas ir labākais veids, kā strādātuz jaunu vietni. Pastāv arī citi, kas uzskata, ka pašreizējās vietnes atspējošana un izmaiņas ir tieši labākas. Ietšis maršruts nav ideāls, jo nav teikts, cik ilgi jūsu vietnei būs jāsamazina, atstājot savus klientus aukstumā.

Padoms # 2 Saglabāt mājas lapas struktūras iepazīšanai

Dramatiskas izmaiņas vietnē var nebūt labākais solis no jūsu puses. Iepazīšanāsir laba lieta. Cilvēkiem patīk tas, ko viņi zina. Viņi paļaujas uz to, ar ko viņi ir pazīstami. Esiet piesardzīgs saglabāt vecās vietnes elementus, kadpārveidojot savu jauno. Pirms darba uzsākšanas noformējiet savu veco vietni, izmantojot rāpuļprogrammu, un pēc tam izmantojiet to rāpot jaunajā vietnē, lai saņemtuideja par to, kā salīdzināt abu vietņu struktūras.

Padoms # 3 Saglabāt veco vietņu datus

Jūsu sākotnējie vietnes dati ir ļoti svarīgi, un tas ir galvenais, lai to iepriekš atbalstītujūs sākat darbu, jo, tiklīdz jūs to pazaudējat, būs grūti, ja ne neiespējami to iegūt. Jums būs nepieciešams saglabāt cilnes uzlapas, kas jums bija, un izveidojiet 301 novirzīšanu, lai meklētājprogrammas varētu atkārtoti kalibrēt un nosūtīt lietotājus uz jūsu jauno vietni. Trūkst šā solīšair viens no drošākajiem veidiem, kā sagraut jūsu klasifikāciju. Nākotnes atskaites saglabā jūsu vietnes kartes kopiju arī teksta failā.

Padoms # 4 Pieņemt pagaidu URL pārveidotajai vietnei

Pārstrādātajai vietnei no vietnes jums būs jāizveido pagaidu URLjūs varat strādāt no. Kopējiet veco vietni ar šo URL. Visas nepieciešamās izmaiņas jums vajadzētu veikt šajā vietnē. Šim URL jābūtnedrīkst būt indeksēti, jo meklētājprogrammas nav domātas, lai to atrisinātu SERPs. Kad viss ir gatavs jaunajā vietnē, nomainiet todomēni un iet dzīvot..

Padoms # 5 Neaizmirstiet 301 redirections

Šīs pārorientācijas ietaupīs tev un taviem klientiem daudz galvassāpju.Viņi arī saka, meklētājprogrammām, kur nosūtīt jūsu organisko satiksmi un kā rangs jums. Viņi palīdz pārliecināties, ka viss darbojaskā vajadzētu, un saites darbojas pareizi. Iespējams, būs jāizveido 301 novirzīšana katrai jūsu izveidotajai lapai, īpaši lappuses arsvarīgas atpakaļsaišu.

Padoms # 6 Iekļaut 404 lapas arī

Nekas nav tik satraucoši, ka klients nevar piekļūt lapaiar nepieciešamo informāciju. 404 lapa ar tikai pareizo ziņojumu var norādīt pareizajā virzienā. Jūs pat varatiekļaujiet meklēšanas lodziņu, lai tos palīdzētu. Izmantojot 404 lapas, meklētājprogrammas var arī pareizi indeksēt jauno vietni un informāciju.

Padoms # 7 Neaizmirstiet atpakaļsaišu

Atpakaļsaišu ir grūti radīt, un ir vajadzīgi gadi, lai attīstītu attiecībasar citiem cienījamiem vietņu īpašniekiem. Tie nav kaut kas, ko vēlaties viegli aizmirst vai viegli uztvert. Jums būs jāsavāc visijums ir pieejama statistika par jūsu atpakaļsaiņām un pēc tam atrodiet veidu, kā tos iekļaut savā jaunajā vietnē. Labākais veids, kā to izdarīt, irlai citiem tīmekļa vietņu īpašniekiem piešķirtu jūsu jauno saiti un lūgtu viņus mainīt pirmo. Ja tas nav iespējams, jums būs jāizveido 301novirzīšana uz katru lapu ar atpakaļejošu datumu.

Padoms # 8 Pārbaudi savu darbu

Neviens nekad nav teicis, ka vietnes pārveidošana bija vienkārša, un tas vienkārši pierāda to! Pēcviss ir teicis un darīts, jums būs jāpārliecinās, ka viss ir optimizēts. Attēli ir jāsamazina un jānozīmē labākajā veidāiespējams. Robots.txt ir pareizi jāinstalē vai arī meklētājprogrammu rāpuļprogrammas nevarēs izlasīt jūsu jauno vietni. Meklējiet šķelto saitesun salabojiet tos. Pārbaudiet savu jauno vietni, reģistrējoties Google Webmaster. Ielādē, jo Google ļaus jums redzēt, vai jūsu jaunā vietne var būtpiekļūt pareizi. Neaizmirsti atkārtoti nosūtīt savu jauno vietni Google, iesniedzot indeksu.

Padoms # 9 Monitora progress pēc dzīvošanas

Darbs vēl nav beidzies pēc tam, kad jaunā tīmekļa vietne sāk darboties. Jums joprojām ir jāturpinauzmanība "pirms pārveidot" un "pēc pārveidot" atlēcienu līmeni. Šī statistika jums pateiks, kā cilvēki reaģē uz jaunovietne Augsts atlēcienu līmenis norāda, ka cilvēki jaunajā vietnē nav kaut kas apmierināti ar kaut ko. Jebkurā gadījumā jums tas ir jāatrodun mainiet to.

Secinājums

Pilns laiks, lai pārraudzītu jaunās vietnes darbību, ir 180 dienas. Laikāšoreiz jums nevajadzētu atteikties no sava vecā domēna nosaukuma. Jums ir jāsaglabā tā darbība, kā arī 301 novirzīšana, kas sūta cilvēkusuz savu jauno vietni. Mainīšana nekad nav viegla, bet, ja jūs izpildīsiet šīs darbības, jūsu iespējas izvairīties no nepatikšanas ir ievērojami samazinātas Source .

November 27, 2017