Back to Question Center
0

Kā izvairīties no marķējuma kā mēstules un - Semalt padomi

1 answers:

Ja jūs neizmantojat internetu, iespējams, ka surogātpasta filtri atzīmēs jūsu e-pasta ziņojumus. Igor Gamanenko Semalt Klientu sekmju pārvaldnieks norāda, ka viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc ir grūti novērst e-pasta ziņojumu sūtīšanu uz surogātpastu, ir tas, ka surogātpasts ir stingrāks nekā jūsu iesūtne. Gandrīz visi interneta pakalpojumu sniedzēji izmanto vairākus surogātpasta filtrēšanas paņēmienus, un daži no tiem izmanto radošus un neparedzamus veidus, lai apkarotu surogātpastu. Šeit ir daži padomi, kā uzlabot e-pasta piegādi dažu minūšu laikā .

koncentrēties uz labu un saistošu saturu

Svarīgi ir koncentrēties uz kvalitatīvu un informatīvu saturu - long term care insurance cost. Ja saturs jūsu kontaktiem ir vērtīgs, viņi noteikti vēlēsies regulāri lasīt savus e-pastus. Pārliecinieties, ka jūs nosūtīt viņiem kvalitatīvus materiālus lasīšanai, un tas paliek svaigs, interesants un aktuāls maksimālai iedarbībai. Ja atkārtoti nosūtījāt kontaktpersonām reklāmas un bezjēdzīgas lietas, tās var bloķēt jūsu e-pasta ID, un jums būs jāsaskaras ar piegādes atteikumu .

Noņemiet visus neaktīvos kontaktus

Ja jūsu e-pasta paziņojums nav nevēlams, lielākais interneta pakalpojumu sniedzējs to piegādās. Un, ja jūs sūtiet e-pastus uz dažādiem neaktīviem kontaktiem, kuri pat neinteresē lasīt jūsu tekstu, labāk ir noņemt šos neaktīvos savienojumus, cik drīz vien iespējams. Jums vajadzētu regulāri tīrīt abonenti no saraksta un sadalīt tos segmentos atbilstoši jūsu prasībām. Lai atvieglotu darbu, ir pieejami dažādi iesaistes pārvaldības rīki..Jums vajadzētu nosūtīt e-pastus uz kontaktiem, kuri ir bijuši aktīvi pēdējo sešu mēnešu laikā, un pārliecinieties, ka regulāri pievienojat jaunus abonentus savam e-pasta sarakstam.

Pārskatiet reģistrācijas procesu un padomājiet par abonentiem

Jums vienmēr vajadzētu pārskatīt savu pierakstīšanās procedūru un mēģināt iekļauties abonentu apavos. Ja jūs sūtāt viņiem saturu, ko viņi nekad nav gaidījuši, abonenti to neizlasīs un to var atzīmēt kā mēstules. Tāpēc jūsu saturam jums vajadzētu izmantot profesionālu vai draudzīgu valodu un padarīt to interesantu un noderīgu. Ne vienmēr ir nepieciešams mainīt savu veidni un logotipu atkal un atkal, jo tas var sajaukt saņēmējus, un viņi var iesniegt surogātpasta sūdzības pret jūsu uzņēmumu .

Izvairieties no grafikas un attēlu nosūtīšanas uz e-pastu

Grafikas un attēlu sūtīšana e-pasta ziņās var kairināt abonentus, jo īpaši, ja attēli ir liela izmēra. Ja vēlaties nosūtīt dažas fotogrāfijas, jums vajadzētu izveidot savus attēlus vai rakstīt e-pasta tekstu grafikas veidā, piešķirot tam pievilcīgu un pievilcīgu izskatu. No otras puses, jums ir labāk nosūtīt vienkāršus teksta e-pastus saviem abonentiem .

Nosūtiet mērķtiecīgus, personalizētus un aktivizētus e-pasta ziņojumus un uzlauziet kampaņas

Ja vēlaties radīt potenciālos klientus, jums jāsūta mērķtiecīgi un personalizēti e-pasta ziņojumi saviem abonentiem. Visbiežāk šī tendence tiek identificēta kā surogātpasts, bet, ja jūsu saturs ir noderīgs, un neviens no saņēmējiem jūs atzīmēs kā mēstuļu. Pamatlīmenī jums vajadzētu nosūtīt apsveikuma ziņojumus visiem saviem abonentiem un turpināt nosūtīt viņiem reklāmas e-pastus reizi nedēļā, lai saglabātu viņu uzmanību nekaitīgai sezonai pēc sezonas .

Nobeiguma domas

Jūsu galvenais uzsvars jāliek uz aktīvo kontaktu sarakstu. Jūs varat nosūtīt viņiem reklāmas e-pastus, taču tekstam nav jābūt bezjēdzīgam vai nepāra. Ja jūs koncentrējatties uz kvalitāti, iespējams, ka jūsu kontaktpersonas kļūs laimīgi klienti .

November 29, 2017