Back to Question Center
0

Kā izvairīties no dublējoša satura? - Atbilde ekspertam Semalt, Natalia Khachaturyan

1 answers:

Dublikāts vai kopēts saturs attiecas uz raksta materiālajiem blokiem jomās un starp tām, kas pilnībā atbilst viens otram vai ir lielā mērā līdzīgi. Visbiežāk sastopamo ļaundabīgo kopiju paraugi ir:

  • foruma ziņas, kurās tiek organizētas regulāras un nojauktās diskusijas, un kuras ir paredzētas viedtālruņiem un citām līdzīgām ierīcēm
  • Saglabātie vienumi, kas tiek parādīti un saistīti ar atšķirīgiem URL
  • Rakstiskas versijas un tīmekļa saturs

Natalia Khachaturyan Semalt satura stratēģija paskaidro, ka, ja vietnei ir vairākas lapas ar identisku saturu, iespējams, ka Google soda jūsu vietni. Visbiežāk surogātpasta izplatītāji apzināti kopē saturu vairākos domēnos un manipulē ar meklētājprogrammas vietnes rangu un iegūst vairāk satiksmes savām tīmekļa lapām. Šāda maldinoša prakse rada sliktu lietotāju pieredzi. Kad apmeklētāji redz vienu un to pašu rakstu atkārtoti internetā, viņš neuzrādīs interesi par jūsu saturu. Google cenšas vislabāk pārmeklēt un rādīt lapas ar atšķirīgu informāciju. Tā filtrē lielu skaitu vietņu un bloķē vietnes, kurās ir līdzīgi teksti vai dublēts saturs .

Kā risināt dublējošu saturu?

Varat veikt dažus pasākumus, lai novērstu dublētu saturu internetā, nodrošinot, ka apmeklētāji mīl savu saturu, jo tas ir oriģinalis.

Metode Nr. 1: izmantot 301

Ja nesen pārstrukturējāt savu vietni, varat izmantot tekstu 301 novirzīšana .htaccess failā. Tas veiksmīgi novirzīs lietotājus uz jūsu tīmekļa lapām un neļaus zirnekļiem un robotiem novirzīt jūsu lapas.

Metode Nr. 2: būt konsekventi

Jums vajadzētu saglabāt iekšējo sasaisti pastāvīgi un vienmēr izmantot augstākā līmeņa domēnus, lai attīstītu jūsu vietnes atpakaļsaišu . Šīm domēnām jābūt saistītām ar jūsu vietni, un tām jābūt specifiskām valstīs .

Metode Nr. 3: Sindicēt uzmanīgi

Ja jūs esat sindicējis saturu citās tīmekļa vietnēs, Google, visticamāk, parādīs lietotājiem vispiemērotākās un piemērotākās versijas. Šī metode nodrošina, ka jūsu tīmekļa saturs un raksti tiek sindicēti un ir saites atpakaļ uz sākotnējo tekstu vai lapu. Tādējādi jums rūpīgi jāsaista saturs un varat izmantot vairākus spraudņus, lai veiktu šo uzdevumu .

4. metode: izmantojiet meklēšanas konsoli un pielāgojiet iestatījumus

Jūs varat izmantot meklēšanas konsoli un pateikt visiem, kā vēlaties, lai jūsu vietne tiktu pārmeklēta vai indeksēta. Tā vietā, lai izmantotu garu autortiesību tekstu katras lapas apakšdaļā, jums vajadzētu uzrakstīt kopsavilkumu un saistīt to ar visām lapām, izmantojot WordPress spraudni .

Metode Nr. 5: Samazināt kaļķakmens saturu

Lai samazinātu jūsu vietnes drošību internetā, jums ir jāsamazina atkārtojums katlumā. Piemēram, varat rakstīt kopsavilkumu un saistīt to ar detalizētākām lapām. Varat arī izmēģināt parametru apstrādes rīku, lai norādītu, kā vēlaties, lai Google, Bing un Yahoo apstrādātu jūsu vietni un URL parametrus .

Dublēts saturs nav iemesls rīkoties tīmekļa vietnē, līdz tas lielā skaitā parādās internetā un manipulē meklētājprogrammas rezultātus . Ja jūsu vietne cieš no satura problēmas nokopēšanas vai dublēšanas, un jūs nezināt, ko darīt, labāk ir sazināties ar citu vietņu administratoriem un noņemt saturu. Jūs varat arī iesniegt savu pieprasījumu Google, un meklētājprogrammas no rezultātiem noņems tiesības, kas pārkāpj tiesības Source .

November 29, 2017