Back to Question Center
0

Islamabadas eksperts no Semalt: kāds novirzītājs ir mēstule un kā to apturēt

1 answers:

Pašlaik Google Analytics ir viens no ietekmīgākajiem, noderīgākajiem un slavenākajiem tīmekļa analīzes pakalpojumiem. Tas ziņo un sekmē vietnes datplūsmu un nodrošina analītiskus rīkus mārketinga un SEO vajadzībām. Var droši teikt, ka pašlaik Google Analytics ir labākais un uzticamākais izsekošanas pakalpojums internetā. Diemžēl surogātpasta izplatītāji ir izveidojuši ēnotu veidu, kā piesaistīt datplūsmu savām vietnēm, izmantojot jūsu Google Analytics kontu un jūsu vietni - vendita online addolcitori acqua.

Satiksme tiek uzskatīta par visvērtīgāko faktoru, novērtējot vietnes veiktspēju un rangu. Jo vērtīgāka datplūsma, ko saņem jūsu vietne, jo lielāka būs jūsu izredzes gūt peļņu no tiešsaistes uzņēmējdarbības. Pastāv vairākas lietas, kas ietekmē vietnes datplūsmas kvalitāti .

Lai noskaidrotu, vai jūsu vietne saņem kvalitatīvu datplūsmu vai ne, jums jāpatur prātā šādas lietas, ko šeit minējusi Nelsons Grey, lielākais eksperts no Semalt .

Kas ir viltota satiksme?

Viltus vai nepatiesu datplūsmu ģenerē zirnekļi, rāpuļprogrammas un robotprogrammatūras, un patiesā datplūsma ir saistīta ar cilvēka mijiedarbību. Jūsu Google Analytics kontā fiksētā datplūsma tiks ierakstīta kā patiesa, un surogātpasta izplatītāji var viegli vilkt ar saviem Google Analytics pārskatiem ar lapu skatījumiem, notikumiem, atslēgvārdiem, ekrāna skatījumiem un darījumiem. Šim nolūkam tiem būs nepieciešams jūsu Google Analytics īpašuma ID .

Surogātpasta izplatītājs un tas, kā tas ietekmē Google Analytics kontu

Referrētājs ir saites veids, ko koplieto caur HTTP galveni, kad jūsu tīmekļa pārlūkprogramma pārvietojas no vienas vietnes uz citu. Informācija tiek izsekota jūsu Google Analytics kontā un tiek parādīts precīzs pārskats. par to, kas ir jūsu auditorija un kā cilvēki mijiedarbojas ar jūsu vietni. Ir droši teikt, ka referrera surogātpasts nopietni izjauc Google Analytics pārskatus. Tās sekas ir atkarīgas no jūsu vietnes lieluma. Ja jums ir liela vietne ar daudzām vietnēm viedokļi, referrer surogātpasts nevar radīt jums lielas problēmas. Un, ja jums pieder neliela vai vidēja mājas lapa, iespējams, ka Google, Bing un Yahoo neuzlabos meklētājprogrammu ranga dēļ, kas saistīts ar novirzīšanas surogātpastu

Surogātpasta izplatītāji dara to pašu ar daudziem Google Analytics kontiem, izmantojot robotus un zirnekļus. Tās mērķis ir piesaistīt jūs viņu tīmekļa vietnēm, radot daudz ieņēmumu no jūsu klikšķiem un lapu seansiem .

Kā atklāt un novērst novirzīšanas surogātpastu?

Lai atklātu un novērstu novirzīšanas mēstules, jums vajadzētu pāriet uz Google Analytics konta pārskatu par novirzīšanu un mainīt tā datumu uz pēdējiem trim mēnešiem. To darot, jūs ievērosiet, ka atlēcienu līmenis ar laiku samazināsies, un jūsu datplūsmas kvalitāte tiks uzlabota automātiski. Pārlūkot ar 15 vai vairāk sesijām, vai nu atgriešanās līmenis būs 0% vai 100%. Ja neesat pārliecināts, kā to noteikt un novērst, dodieties uz savu Google Analytics kontu un izveidojiet manuālos filtrus, kur jūs varat pievienot aizdomīgus domēna vārdus .

Kad esat identificējis novirzīšanas surogātpastu, jums vajadzētu pēc iespējas agrāk bloķēt vietnes, piemēram, darodar.com, lai tās vēlreiz neapmeklētu jūsu vietni. Tā kā viņu apmeklējumi tiek reģistrēti servera žurnālā un jūsu Google Analytics pārskatā, varat arī rediģēt savu .htaccess failu. Atslēgas surogātpasta bloķēšanas atslēga ir piekļuve aizdomīgai vietnei un tā filtrēšana. Jums regulāri jāatjaunina .htaccess fails, lai nodrošinātu jūsu vietnes drošību.

November 29, 2017