Back to Question Center
0

Instave par atslēgvārdu pildīšanu ekspertam Semalt Natalia Khachaturyan

1 answers:

Lielākajā daļā SEO kampaņu atslēgvārdu izmantošana var palīdzēt vietnei meklētājprogrammā augstu novērtēt. Tomēr ir ierobežots atslēgvārdu izmantojums, jo to pārmērīgu izmantošanu sauc par atslēgvārdu pildīšanu. Neķītra atslēgvārdu izmantošana ir melnā cepure, kas ir izmantota pēdējos gadu desmitos. Bez tam, Google ir atjauninājis savu Penguin algoritmu, lai noraidītu nelegālās metodes, piemēram, šo vienu, un atslēgvārdu pildīšana vairs nevar palīdzēt nevienam mājas lapā ranžēt tiešsaistē - sedie di plastica per bambini prezzi. Turklāt Semalt satura stratēģis Natalia Khachaturyan apgalvo, ka šāda tehnika palielina risku, ka tīmekļa vietne var tikt pakļauta pakāpeniskai sankcijai, kā arī deindexācijai .

Kāpēc atslēgvārdu pildīšana nav laba

Satura atbilstība ir kļuvusi par jauno rangu faktoru, kurā Google piešķir prioritāti. Izmantojot atslēgvārdu pildīšanu, jūs parasti ietverat pārāk daudz satura, kas var būt vai nav atbilstoša jūsu lietotājiem. Izmantojot pārāk daudz atslēgvārdu, jūsu saturs jūsu mērķa auditorijai joprojām nav noderīgs. Neviena persona neveic vietnes meklēšanu, lai paliktu lapā, ja saturs neatrisina sākotnējo nodomu .

Vairums uzņēmumu mūsdienās neizmanto pārmērīgus atslēgvārdus, jo šī metode vairs netiek apmaksāta kā vērtēšanas metode. Turklāt, ja saturs nav būtisks, jūsu vietnes iesaistīšanās laiks kļūst mazs.

Atslēgvārds pildīšana darbībā

Dažu vārdu nedabīga izmantošana tīmekļa vietnē ir vienkārša. Ikreiz, kad meklējat jebkādas frāzes, augstākās vietnēs ir jāsniedz būtiska informācija. Daži no cilvēkiem, kas izmanto atslēgvārdu pildīšanu, ir piemēri:

  • Frāzes, tostarp vietņu un pilsētu nosaukumi apgabalā, kurā vietne mēģina klasificēt..Šie vārdi mēģina surogāt vietējo SEO meklētājprogrammu ranker.
  • Daudzu tālruņu numuru saraksti, kuriem nav nekāda satura vai domēna vērtības
  • .
  • Nedabisks veids atkārtot apgalvojumus. Piemēram, "mums ir sarkanas rozes, lai atbilstu jūsu sarkanās rozes vajadzībai šajā sarkanā rožu režīmā, lai jūsu sarkanā roze. Mūsu sarkanas rozes ir sarkanas ar daudzām rozēm. Iegūstiet sarkanu rožu ar sarkanu krāsu, kurā sarkanās rozes pārdod šīs sarkanas rozes. "

Kā noteikt atslēgvārdu pildījumu?

Viens no veidiem, kā identificēt atslēgvārdu pildīšanu, ir lasīt tīmekļa saturu. Vairumā gadījumu vietnēs ar atslēgvārdu pildījumiem var būt pārāk daudz neatbilstošas ​​informācijas ar atslēgvārdiem. Citi tīmekļa pārziņi mēdz izmantot slēptu saturu, kas ietver pildītos atslēgvārdus. Šajā gadījumā tādi tīmekļa pārziņi var izmantot vai neizmantot mazu fontu, kas parādās līdzīgā krāsā kā fona krāsa .

Jūs varat izcelt visu, lai atklātu slēptos pildītos atslēgvārdus. Nospiežot pogu + poga, tiek parādīts viss tīmekļa saturs. Ir svarīgi ievietot šo saturu teksta apstrādes dokumentā. Daži cilvēki var izmantot līdzīgu izcelto krāsu fonam, padarot to nenosakāmu .

Secinājums

Jebkuras e-komercijas uzņēmējdarbības gadījumā veiksmīgas digitālās mārketinga kampaņas izveide var būt laba stratēģija. Daudzi uzņēmumi veic daudzus pārdošanas tiešsaistē, izmantojot metodes, piemēram, SEO. Vairumā SEO pieeju atslēgvārdu izpēte ir standarta veids, kā iegūt vietnei ļoti meklēšanas nosacījumus. Šis paņēmiens ļauj vietni rast augstu šīs konkrētās frāzes SERPs. Tomēr pārmērīga atslēgvārda izmantošana, lai maldinātu meklētājprogrammas, var izraisīt tādas sankcijas kā deindexācija. Cilvēkiem būtu jāizvairās no atslēgvārdu pildīšanas kā digitālās mārketinga metodes .

November 29, 2017