Back to Question Center
0

Ieteikumi no Semalt par to, kā maksimāli izmantot jūsu konkurentus

1 answers:

Bija laiks, kad meklētājprogrammās bija augsts konkurentu skaitsapdraudot uzņēmumus. Tomēr pašreizējā digitālā pasaule piedāvā neierobežotas iespējas. Konkurenti var netieši jums palīdzētuzlabot SEO stratēģiju.

Analizējot dažādus konkurentu SEO snieguma un tiešsaistes klātbūtnes aspektus,jūs varat izstrādāt personiskās metodes jūsu vietnes izstrādei. Semalt eksperts Nikjs Čaikkovskajs norāda septiņas prakses, kas palīdzēs jums vislabāk izmantot konkurentu izdevīgumu.

1. Bezmaksas saturs

Novatorisku ideju radīšana pastāvīgi ir sarežģīta. Aplūkojot konkurentutīmekļa vietnēs noteiktā tirgus nišā, varat iegūt jaunas idejas par emuāra saturu. Konkurentu sniegtā informācija ļauj uzņēmumamiegūt vispārēju perspektīvu par nozares nākotnes tendencēm. Uzņēmumam vajadzētu atrast iespēju uzlabot konkurentu izstrādātos jēdzienus.

2. Saites spoguļošana

Izdomāti saites avoti var uzlabot visu SEO darbībustratēģija. Saišu analīze sniedz jums izpratni par to, ko vietnes sniedz saites uz saviem konkurentiem. Izmantojot šos datus, varatnoteikt, kura vietne ir vērts strādāt. Domāt, lai pārbaudītu zemas kvalitātes konkurentu saite ēkas, kā arī, sliktas saites var ietekmētjūsu SEO vēl vairāk.

3. Sekotājs audzēšana

Publika ir svarīga sociālo mediju mārketingam, tiklīdz tā sastāvā irklientiem, piegādātājiem un biznesa partneriem. Sekotāji parasti izrāda interesi par vairākiem zīmoliem konkrētā tirgus nišā..Tāpēc mēģinietiesaistīt savu konkurentu sekotājus, lai motivētu viņus izmantot produktu vai pakalpojumu, ko sniedz jūsu uzņēmums.

4. Zīmola diferenciācija

Kad uzņēmums pieņem SEO stratēģiju, tas rada saturu, uzlabo mijiedarbībuar klientiem un optimizē vietnes veiktspēju. Šīs aktivitātes veido uzņēmējdarbības tēlu, jo tās irpubliski pieejams. Tādēļ klienti, izmantojot SEO, saprot jūsu produktu un pakalpojumu unikalitāti.

5. Labiekārtošanas zonas

Uzņēmēji var gūt labumu, apgūstot konkurentu vājās vietas. IzmantojotSEO, jūs varat noteikt klienta neapmierinātību ar saviem konkurentiem. Jūs varat pārbaudīt, vai meklētājprogrammassniedz negatīvas atsauksmes par konkurentiem. Ja klienti sūdzas par produktu kvalitāti, uzmanība jāpievērš veicināšanaiJūsu produktu kvalitāte.

6. Sliktu stratēģiju noteikšana

Biznesa pētniekiem būtu jāanalizē un jāizvērtē ES pieņemtās stratēģijaskonkurenti. SEO ļauj uzņēmumam noteikt konkurentu SEO stratēģiju stiprās un vājās puses. Tādēļ šāds processatklās neefektīvas prakses, kuras vajadzētu izvairīties no jūsu uzņēmuma.

7. Attiecību veidošana

Jūsu bizness var strādāt ar konkurentiem, lai sasniegtu savstarpējus mērķus. Viesu emuāriir viena no biznesa attiecību uzlabošanas metodēm. Uzņēmums var izmantot viesu emuārus, lai sniegtu svarīgu informācijusaturs sekotājiem konkursa vietnē. Savukārt jums vajadzētu piedāvāt viesmīlības blogošanas iespējas arī šīm kompānijāmir nodoms sasniegt kopīgus mērķus šajā nozarē.

Jūsu bizness var iegūt svarīgu informāciju no digitālās un SEO stratēģijaspieņemti konkurenti. Galvenais mērķis ir uzlabot tiešsaistes redzamību un klientu satiksmi, uzlabojot vāju SEOpunkti, kas atrodami konkurentu stratēģijās. Jūsu bizness var arī mainīt efektīvas digitālās stratēģijas, kuras izmanto konkurenti Source .

November 27, 2017