Back to Question Center
0

Iekšējās saites ir labas dažiem lietām, bet nevajag optimizēt jūsu vietni! -SEO ekspertam no Semalt Natalia Khachaturyan

1 answers:

Iekšējās saites ir būtiskas, lai palīdzētu lietotājiem virzīties no vienas vietnes lapas uz otru. Viņiem ir nozīmīga loma, piedāvājot vienotu lietotāju pieredzi. Šīs saites nodrošina meklētājprogrammas optimizācijas (SEO) divus galvenos mērķus. Pirmkārt, iekšējās saites ir atbildīgas par meklētājprogrammu procesa atvieglošanu, atrodoties jūsu tīmekļa vietnes lapās. Arī saišu kvalitāte jūsu lapās palīdz sakārtot jūsu lapu. Kvalitātes iekšējo saišu skaits, kas novirza uz lapu, dod meklētājprogrammām signālu par to, cik šī lapa ir atbilstoša.

Satura stratēģis no Semalt , Natalia Khachaturyan, skaidro, ka iekšējās saites iet no vienas lapas uz citu domēnu, kas palīdz jums virzīties uz vietni. Viņi arī ir atbildīgi par hierarhijas izveidošanu, atkarībā no tā, cik svarīgi ir informācijas sniegšana attiecīgajā tīmekļa vietnē. Tas arī palīdz izplatīt vērtēšanas spēku visā vietnē .

Augstu SEO rangu meklētājprogrammām ir jāredz atslēgvārdu saturs un kvalitāte un to izmantošana. Lai padarītu lietas viegli, meklētājprogrammai būs nepieciešama indeksējama saišu struktūra, kas palīdz pārlūkot vietnes ceļus, lai atrastu visas tīmekļa vietnes lapas. Sliktākā kļūda, ko lielākā daļa tīmekļa vietņu dara, ir galvenās saites slēpšana vai to apglabāšana tādā veidā, ka meklētājprogramma nevar piekļūt. Tas novērš lapu rādīšanu meklētājprogrammas rādītājos. Iespējams, lapās var būt lielisks saturs un atslēgvārdi, taču Google tos neatpazīs, tādēļ tie neveicinās jūsu vietnes rangu.

Labākā tīmekļa vietnes struktūra ir tāda, ar minimālu skaitu saišu mājaslapā un citās lapās. Tas ļauj ranga spēkam nodrošināt netraucētu plūsmu visā vietnē, kas maksimāli palielina ranga potenciālu ikvienam Lai to paveiktu, jums ir jāizmanto papildu URL struktūras un iekšējās saites. Šis formāts ir saprotams meklētājprogrammām, jo ​​tas ir vienkārši sekojams. Tad meklētājprogrammu zirneklis indeksē visas lapas, lai tās sagatavotu rangu. ir iemesli, kāpēc dažas lapas var nebūt sasniedzamas, tādēļ tās nav indeksētas, tostarp:

 • Prasības veidlapām
 • Tas var sastāvēt no pamata elementiem, piemēram, nolaižamās izvēlnes vai pilnas izpētes. Šīs formas var kavēt meklēšanas zirnekļa piekļuvi saitēm vai saturam, padarot tos neredzamus meklētājprogrammām .

 • Saites, kuras var piekļūt tikai, izmantojot iekšējās meklēšanas lodziņus
 • Zirneklis nevar atrast saturu, kas ir paslēpts aiz iekšējās meklēšanas lodziņu sienām, un tādēļ šādas lapas netiks indeksētas .

 • Un-Parseable JavaScript
 • Šādas saites var nebūt atpazīstamas, un šādā gadījumā meklētājprogramma nav atbilstoša. Tādēļ jums vajadzētu apsvērt iespēju izmantot standarta HTML saites, nevis JavaScript balstītas saites .

 • Saites plug-ins
 • Šīs saites nav pieejamas meklētājprogrammām .

  Ja lapas tiek bloķētas ar robot.txt vai meta robotu tagu

  Šie meta robotu tagi un robot.txt ierobežo zirnekļa piekļuvi konkrētai lapai.

  Saites, kas ir lapās ar daudzām saitēm

Tas samazinās meklētājprogrammu indeksēšanu. Tāpēc ir prātīgi nodrošināt, ka katrai lapai ir ne vairāk par 150 lappusēm, pretējā gadījumā jūs neļausat rādīt dažas lapas .

Izvairīšanās no minētajām gadījumiem palielina meklēšanas zirnekļa iespējas rāpot uz visām lapām, ļaujot tām indeksēt, lai veiktu SEO rangu. Veicot šo iekšējo saišu izveidošanu, ņemiet vērā šos faktorus Source .

November 29, 2017