Back to Question Center
0

Gaļas kombinezons un mārketings - Semālta eksperts Natalia Khachaturyan

1 answers:

Lielākā daļa uzņēmumu īpašnieku apzinās, ka ēsma un slēdzeņu tirdzniecība nav ētiski. Viņi ir nepareizi, bet dažkārt jūs varat iekļūt slazdā bez jūsu piekrišanas. Neatkarīgi no tā, vai esat mērķtiecīgi vai nē, jums vajadzētu zināt, kā tas darbojas un kāpēc tas tiek uzskatīts par nepareizu.

Laika gaitā patērētāji kļūst gudrāki, un lai gan šie mārketinga taktika, iespējams, bija bijuši noderīgi pagātnē, patērētāji tagad apzinās, kā izskan saldējums un ēsmas.

Kā ēsma un slēdzis darbojas

Natalia Khachaturyan Semalt satura stratēģija, uzsver, ka tas nozīmē, ka uzņēmums var reklamēt produktu par zemu cenu, bet, kad patērētāji dodas uz produkta iegādi, viņi secina, ka tas nav pieejams . Tagad, kad klients jau atrodas veikalā vai tīmekļa vietnē, uzņēmums centīsies pārliecināt viņus iegūt kaut ko citu, kas ir dārgāks nekā reklamētais. Šādā scenārijā ēsma bija produkts, par kuru reklamēja zemu cenu, un pēc tam tas tika mainīts uz kaut ko citu ar augstāku likmi .

Šī mārketinga stratēģija dažos gadījumos ir nelikumīga, jo tā ir nepareiza reklāma. Tomēr dažiem uzņēmumiem tas var netikt. Viņiem ir plāns vilkt vienu no taktikām. Piemēram, uz izstrādājuma viņi var ievietot atrunu, norādot, ka produkts ir pieejams ierobežotā daudzumā. Tas attieksies uz uzņēmumu un nevarēs nonākt nepatikšanās gadījumā, ja jūs to atradīsiet nepieejamā vietā..

Pļāpāšana nav nepareiza. Pārslēgšana ir šī plāna nepareizā daļa. Pļāpāšana ir atļauta, ja vien jūs neesat pārveidojis produktus. Dažas no tipiskajām ēsmas un slēpošanas metodēm, kuras jūs, iespējams, neapzināti izmantojat, ir:

sava konkurenta nosaukuma izmantošana, lai piesaistītu trafiku uz jūsu produktu

Tomēr šī taktika ir atkarīga no jūsu vārdu izvēles. Ja reklamējat savus produktus vai pakalpojumus, un jūs frāzējat, ka jūsu vārdi izklausās, piemēram, jūs pārdodat preci, kas jums nav, bet kas ir vēl viens populārs konkurents, to var saukt par savu klientu piesavināšanu vai viltu. Likumīgi ir salīdzināt savus produktus ar jūsu konkurentu produktiem, taču ir nepareizi tos izmantot, lai cilvēki varētu apmeklēt jūs .

Izmantojot neatbilstošus atslēgvārdus un SEO ēsmu un slēdzi

Galvenais atslēgvārdu izmantošanas mērķis ir optimizēt SEO rangu. Viņi palīdz cilvēkiem redzēt ar jūsu uzņēmumu saistītus produktus un palielināt vietnes datplūsmu. Ja jūs izmantojat ēsmu un pārslēgšanu, jūs izmantojat atslēgvārdus, kuriem nav nekāda sakara ar to, ko jūsu uzņēmums pārdod. Jūs saņemsiet neatbilstošus vai nepatiesus atslēgvārdus, kurus parasti meklē daudzas personas, lai vairāk cilvēku varētu nokļūt uz jūsu vietni tikai, lai atrastu dažādus produktus no tiem, ko viņi gaidīja atrast .

Ja tas izklausās kā kaut kas tāds, ko jūs esat darījis savā uzņēmumā, ir svarīgi atzīmēt, ka vietnes redzamība ne vienmēr ir būtiska, jo īpaši, ja personas, kuras to skatās, netiks konvertētas. SEO stratēģija tiek dēvēta par melno cepuru plānu SEO jomā, tādēļ jums to vajadzētu izvairīties no jebkādām izmaksām.

Uzticība ir būtiska katram uzņēmumam. Neizlaukiet to, liekot saviem klientiem domāt, ka viens no tiem var padarīt tos tik netraucētu, iespējams, pazudināt jūsu reputāciju un jūsu biznesu kopumā. Pārbaudiet, vai veicat šīs kļūdas mārketinga kampaņā un izvairieties no tām Source .

November 29, 2017