Back to Question Center
0

Duplicate Or Not Duplicate? - Semālta eksperts Natālija Khachaturjana zina pareizo atbildi!

1 answers:

Dublikāta saturs ilgstoši ir radījis neskaidrības SEO ekspertu vidū. Tā uzskata, ka SEO bugbear ir jānovērš citādi tas varētu izraisīt jūsu vietnes noņemšanu no rangu. Kaut arī dublējošais saturs tiek sodīts, ir veids, kā Google izmanto rangu algoritmu, lai pārliecinātos, ka materiāla dublēšana neietekmē citas vietnes lapas .

Semalta satura stratēģis Natalia Khachaturyan stāsta, ka Google nerada dublējošu saturu, ja tajā ir vēl viena lapa ar līdzīgu saturu, kas ir populārāks vietnē. Ja jūsu vietnei ir vairākas lapas ar tādu pašu saturu, Google būs grūti mēģināt izvēlēties pareizo versiju. Tajā meklēšanas rezultātos tiks rādīta tikai viena satura versija, bet pārējās versijas ir paslēptas. Daudzi SEO eksperti to uzskata par sodu. Trīs lietas notiek šādā scenārijā:

  • Google nerindo lapu
  • ;
  • Šīs lapas svars ir nenozīmīgs;
  • Vietne tiks atzīmēta kā uzticams kvalitātes avots un unikāls saturs
  • .

Tas dod tīmekļa pārziņiem iemeslu justies kā sods, taču ir svarīgi zināt, ka tas nav viss meklētājprogrammas , ar ko ir jārīkojas. Pastāv vairākas stratēģijas, kas tiek izmantotas divos eksemplāros, bet ne visi ir vietņu lietotāju un meklētāju interesēs.

Tīmekļa vietnēs ir izmantoti daudzi tīkli, lai dublētu saturu, cerot, ka tas varētu uztvert meklēšanas trafiku. Tie nav paredzēti, lai pievienotu vietnei nekādu vērtību, un parasti tie nerada vērtību. Jums ir jāņem vērā satura masa, lai izveidotu plānu, lai uzzinātu, kur meklētājprogramma nokļuva nepareizi. Pastāv vairāki dublētu satura veidi, kas ietver:

Kopēt lapas

Kā vietnes īpašnieks, jūs varat atrast vērtīgu saturu citā vietnē..Pēc satura izlasīšanas domājat, ka vēlaties to kopīgot savā vietnē. Tomēr šī nav laba ideja, jo tas nav jūsu oriģināls saturs, un tas būs vāji novērtēts. Galu galā šāda prakse var novest pie jūsu vietnes domēnu skaita samazināšanās .

Vislabākais veids, kā novērst šo problēmu, ir starpdomīnas kanoniskā taga izmantošana. Pievienojiet to, lai parādītu, ka sākotnējais saturs ir citā vietnē. Meklētājprogrammas tad zinās, ka saturs ir nokopēts un tas ir jūsu vietnē ar nodomu .

Jums jāapzinās, ka šajā gadījumā viss saites svarīgums iet uz satura avotu. Tādā veidā, ja jūs izmantojat daudzas saites, jūs saglabāsiet nelielu daļu no svara. Ja cilvēki mīl saturu, cik reizes viņi apmeklē vietni, iespējams, pārsniegs vietnes rangu samazināšanos .

Produkta informācijas dublējums

Veikt situāciju, kad jums pieder uzņēmums, kas saņem produktus no dažādiem ražotājiem. Jums būs nepieciešama informācija, piemēram, apraksti, specs un attēli, lai tos ievietotu savā vietnē. Jūs sniegsiet precīzu informāciju, kā norādījis ražotājs .

Kā to novērst: jums būs jādefinē jūsu vietne. Jums būs jāpārraksta apraksti un jāpublicē unikālas jūsu produkta fotogrāfijas, kuras varat saņemt no citām vietnēm, piemēram, produktu atsauksmēm.

Trūkums: stratēģija var būt laikietilpīga, jo jums ir jāapkopo noderīga informācija, lai aprakstītu produktu .

Vairāklapu produktu saraksti

Tas ietver URL veidošanu vai jūsu vietnei ir daudz lapu, kurā aprakstīti līdzīgi pamatprodukti .

Kā novērst problēmu. Piemēram, ja jums ir darīšana ar pieciem vienumiem, un jūs ģenerējat jaunu URL katru reizi, kad jūs kārtojat vienumu, iespējams, pēc lieluma un cenas, nevis alfabēta secībā, jums būs mazāk lapu ar tādu pašu saturu dažādos vietrāžos URL .

Dublēts saturs var būt stresa dēļ. Ja jūs pietiekami agri uzzināt par problēmu, tas palīdzēs jums to novērst, pirms tas ietekmēs jūsu rangu. Jums būs iespēja izstrādāt plānus, kā nodrošināt, ka svara caurlaidība, izmantojot dublēšanos, būtiski neietekmē jūsu rangu. Šo problēmu risinājumi var būt laikietilpīgi, bet tie ir vērti, jo tas palīdz radīt augstu IA ar katru apmeklējumu jūsu vietnē Source .

November 29, 2017