Back to Question Center
0

6 Izšķirošais Semalt SEO padomi Katram Smart Entrepreneur būtu Embrace

1 answers:
Ivans Konovalovs, Semalt digitālās aģentūras Klientu sekmju menedžeris, dalās pieredzē par to, kā izveidot efektīvuSEO prakse jūsu uzņēmumā.

Daži no labākajiem un veiksmīgākajiem Fortune 500 uzņēmumiem mūsdienu pasaulē ir viens no galvenajiem kopīgajiem aspektiem: vairums no tiemir augsta ranga tīmekļa vietne, kas nozīmē, ka oficiālā vietne parādās pirmajos meklētājprogrammu radītos rezultātosno tīmekļa meklēšanas, it īpaši, ja atrašanās vieta ir iekļauta meklēšanas frāzēs. Tomēr šīs tīmekļa vietnes ne tikai nokļuva turmaģiski. Izmantoja dažus augsta līmeņa speciālistus, tika veiktas procedūras un tika veikta analīze. Tas ir apkopotais aprakstspar to, ko mēs darām Semalt.

Savā definīcijā meklētājprogrammu optimizācija, kuru sauc arī par meklēšanas mārketingu vai SEO, ir processpalielinot vai uzlabojot tīmekļa vietnes redzamību tiešsaistē. Tas ietver atslēgvārdu izpēti, optimizējot saturu ar atbilstošiem atslēgvārdiem,un tā stratēģiskā izmantošana tīmekļa vietnē, lai piesaistītu vairāk mijiedarbības, IA un lojalitātes no jūsu mērķa vai paredzētajiem mērķiemauditorija. Sociālās vietnes ir ļoti svarīgas, kad runa ir par SEO. Šajā gadījumā zemāk ir minēti daži svarīgi SEO padomiIeteicams Ivans Konovalovs, jums vajadzētu uzzināt kā gudru uzņēmēju.

1. Izvēlieties savus atslēgvārdus pa labi

Ikvienam, kam ir vismaz pavediens par to, kas SEO ir, kopumā ir gandrīz acīmredzams, ka atslēgvārdi ir ļoti svarīgi. Viņi iršāvēja zvanītāji SEO kampaņās, it īpaši, ja tie ir pareizi iekļauti saturā. Patiesībā meklētājprogrammas ģenerēmeklējot rezultātus, pamatojoties uz to vārdu kombināciju, kurus interneta lietotājs ir ievadījis, meklējot informāciju tīmeklī. Gettingjūsu atslēgvārdi labi ietver relatīvo atslēgvārdu vai to sinonīmu iekļaušanu, ko jūsu mērķa tirgus ievadītu meklēšanas laikāpar pakalpojumu vai produktu, ko piedāvā jūsu bizness..Šeit var būt vajadzīgs daži radošums, kaut arī profesionāla SEO aģentūravar palīdzēt formulēt atslēgvārdu stratēģiju, kas pārspēs jūsu konkurenci tirgū.

2. Izmantojiet videoklipu viltus attēlus un videoklipus SEO

Pētījumi liecina, ka video un attēli ir viens no labākajiem mārketinga instrumentiem. Tas ir tāpēc, ka tie ir vairāk interaktīvi unpievilcīgs salīdzinājumā ar vienkāršu tekstu. Izmantojot saturu, videoklipi un attēli ir efektīva uzmanība meklētājiem. Viņi arīatstājiet ilgstošu atmiņu jūsu mērķa tirgus prātos. Tomēr šiem zīdaiņiem vajadzētu pavadīt arī meklētājprogrammuoptimizēts un atslēgvārdiem bagāts teksta saturs, saka aprakstus un informāciju, kas attiecas uz galveno ziņu, kas tiek nodotakonkrētajā SEO kampaņā. Daudzi tiešsaistes pircēji un interneta lietotāji tiek ietekmēti, lai veiktu pasākumus pievilcīgiun ietekmīgus videoklipus / attēlus, tāpēc nodrošiniet, ka izmantojat vislabāko, ko varat iegūt.

3. Optimizējiet jūsu vietni dažādām meklētājprogrammām

Kā gudrs uzņēmējs nebūtu pareizi uzskatīt, ka jau zināt, ka tā ir mobilā pasaule, kurā mēs dzīvojam. Lielākā daļa interneta lietotājuno šīs dienas un vecuma pavadīt vairāk laika savās mobilajās ierīcēs, tostarp viedtālruņos un planšetdatoros, salīdzinot ar galddatorudatori un portatīvie datori. Lai nezaudētu lielāko kūkas daļu savai konkurencei, noteikti optimizējietjūsu vietne, lai pielāgotos mobilajām ierīcēm.

Citiem vārdiem sakot, jūsu vietnei jābūt pieejamai no mobilās ierīces bez sarežģījumiem vai neērtībām. Tādā veidā jūsuauditorija vai mērķa tirgus spēj iegūt kritisku informāciju vai iegādāties savus produktus / pakalpojumus ceļā. Nevienam navpagaidiet, kamēr viņi atrodas birojā, lai viņi varētu pasūtīt kādu picu, pieņemot, ka tas ir jūsu biznesa virziens. Tik daudz, kā tas ir vairākno web dizaina jautājuma, kurai ir SEO draudzīgs, mobilā versija jūsu vietnei atlīdzinās jums skaisti.

4. Iet mobilajā tālrunī

Tik daudz, kā nav šaubu, ka Google ir meklētājprogrammu karalis, daudzi cilvēki arī izvēlas citas iespējas, piemēram, Bing un Yahoo,tikai pieminēt dažus. Jūs nevēlaties visas savas olas ievietot vienā grozā. Lai iegūtu labāku atdevi no jūsu SEO ieguldījumiem, noteikti iesniedzietjūsu vietne arī citiem meklētājprogrammu nozares spēlētājiem gan par bioloģiskām, gan apmaksātām reklāmām..Šajā gadījumā būtu prātīgiuzziniet kaut ko vai divas par to, kā dažādās meklētājprogrammas rangs tīmekļa vietnēs.

5. Saglabājiet savu aci vietējā SEO

Kā labdarība sākas mājās, bizness gandrīz nemainīs to tiešsaistes tirgū bez uzvaras stratēģijas attiecībā uz vietējo SEO, it īpašija tas ir starta veids. Kā gudrs uzņēmējs, ir svarīgi atzīmēt, ka jūsu vietējais tirgus var noteikt, vai jūsu bizness būsvai arī nebūs veiksmīgs tiešsaistē pāri robežām. Tas galvenokārt ir par to, lai tiktu radīta pēc iespējas lielāka videi draudzīga satiksme uz jūsu vietnino vietējiem meklējumiem, kas ir ļoti kritiska attiecībā uz meklētājprogrammu rangu.

Lai maksimāli izmantotu meklētājprogrammu optimizācijas centienus, ir pienācis laiks apsvērt vietējo uzņēmumu katalogu izmantošanu. IestādeKataloga vietnes, piemēram, dzeltenās lapas, Yelp un citas direktoriju vietnes, var būt noderīgas. Ir svarīgi vienmēr to nodrošinātjūsu uzņēmuma informācija par vietējiem sarakstiem joprojām ir konsekventa un precīza, jo īpaši, lai sekotu līdzi jūsu uzņēmuma kontaktpersonām unadreses dati ir uzskaitīti dažādās vietējās tiešsaistes platformās .

6. Nevilcinieties līdz vietnes saturam ir novecojis

Jā, agrāk, iespējams, vietnē ir augšupielādējuši daži iedomātā rakstus un tīmekļa vietņu saturu; bet tas nenozīmē, ka atjauninājuminebūs vajadzīgs līdz laika beigām. Jebkura persona ar kādu pamatizglītību piekrīt, ka daļa informācijas kļūs neatbilstošaar laiku. Īpaši, kad runa ir par tiešsaistes auditoriju un interneta pircējiem, jūs nevēlaties tos neatstāt. Augšupielādējot jaunu informāciju,saturs un svarīgi dati, kas tagad un turpmāk saglabās jūsu biznesu spēlē, jo īpaši attiecībā uz tīmekļa datplūsmu un meklētājprogrammuklasifikāciju. Vienkārši noteikti vienmēr nodrošiniet jēgpilnu un interesantu saturu, kas jūsu mērķa tirgum vai auditorijai atradīs noderīgu un interesantu saturu.Uzticieties man, saturs ir karalis, un jums nebūs nožēlu par jūsu SEO centienus.

Lai arī daudzi no tiem nav labi saprotami, SEO ir galvenā panākumu sastāvdaļa jebkuram uzņēmumam, kas darbojas tiešsaistē. Ar skaidru un organizētu meklēšanudzinēju optimizācijas stratēģija nodrošina lielāku datplūsmu, lielāku Google klasifikāciju, lielāku pārdošanu un lielāku izaugsmi jūsu biznesam, jo ​​īpaši no tā tiešsaistēoperācijas. SEO var kaut ko pārāk tehniski un laikietilpīgi iegūt, tādēļ jūs varētu vēlēties ieguldīt profesionālas SEO aģentūrā, lai maksimāli izmantotuno jūsu biznesa tiešsaistē Source .

November 27, 2017