Back to Question Center
0

5 iemesli, kāpēc jūs nespējat palielināt satiksmi ar sezonālo SEO

1 answers:
dokuments

Sezonas trafiks ir dažādu tautu mijiedarbība ar meklētājprogrammām gada laikā. Šīs novirzes var būt saistītas ar pārdošanas modeli, pirms brīvdienu un brīvdienu datplūsmu, tiešās sezonas datplūsmu un tendencēm, notikumiem un īpašiem gadījumiem.

Julia Vashneva, Semalt vecākais klientu veiksmes menedžeris, precizē sezonālās satiksmes zaudēšanas iemeslus un situācijas optimizēšanas veidus.

 1. Jūs neanalizējat vietnes datplūsmas modeļus

Mēneša informācija par klasifikāciju, datplūsmu un reklāmguvumiem ir svarīga tirgotājiem. Tādēļ, pārbaudot datplūsmas statistiku par gadu vairāk nekā gadu, lai noteiktu atkārtotus modeļus un auditorijas uzvedību. Tas palīdzēs izprast izmaiņu cēloņus; sezonas satiksmes veids, kas jums rodas.

 1. Jūs ignorējat iespējas

Atkarībā no esošajiem modeļiem un ņemot vērā pieejamās iespējamās iespējas, jūs zaudējat sezonas satiksmi. Sezonas notikumu saraksta izveide var būt lielisks sasniegums šai problēmai. Varat turpināt, lai izveidotu brīdinājumus par Google kalendāru citiem reģionāliem un biznesa pasākumiem..

 1. Jūs neizmantojat sezonas atslēgvārdus

Meklētājprogrammas optimizācija nebeidzas pēc informācijas kalendāra pabeigšanas atšķirībā no daudziem tīmekļa pārziņiem, kas izlaida sezonas atslēgvārdu meklēšanu. Tādējādi sezonas atslēgvārdu saraksta izveide ir lieliska stratēģija. Tas nozīmē sekojošus soļus:

 • Meklējat sezonas atslēgvārdus Google Search Console
 • Izklāstiet vārdus un pārbaudiet tos pakalpojumā Google Trends
 • Izvēršot un analizējot atslēgvārdu idejas, izmantojot rangu izsekotāju

 1. Jūs izveidojat pavisam jaunu sezonālo SEO lapu

Sezonas SEO veicināšanas citu lapu izveide nav ieteicama, jo pastāv risks dublēt saturu, un tas ir laikietilpīgs. Lai apturētu šo kļūdu, ir nepieciešams optimizēt mūžizglītības galvenās lapas.

Tālāk ir norādīti veidi, kā atjaunot esošo mūžzaļo saturu, lai attēlotu lielo sezonas datplūsmu

 • Sezonas atslēgvārdu galveno lapu optimizēšana
 • Videoklipu, attēlu un konteksta atjaunināšana: tas var veicināt gadījumus, kad vietnē ir ierobežota informācija

 1. Jūs neredzat savu konkurenci

Neapskaidrojot savu konkurenci, jūs nekad nesaprotat, kāpēc jūsu konkurenti periodiski veic SEO veikšanu savā vietnē. Lai optimizētu šo kļūdu, ir būtiski analizēt sezonas sekoņu sektors. Sekojošie ir veidi, kā būt aktuāliem ar SEO plāniem un jūsu konkurences sasniegumiem:

 • Brīdinājumu izveidošana par jūsu sezonas mērķa atslēgvārdiem un pieminēšanu: tā kā atjaunināšana ar nozīmīgām pieminēm ir prioritāte, ir nepieciešams saņemt paziņojumus par jebkuru saturu ar atbilstošiem atslēgvārdiem.
 • Sezonas atslēgvārdu izsekošanas konkurenta klasifikācija: tas brīdinās jūs par visām optimizācijas darbībām, kurās tās ir pieejamas.
 • Abonējot konkurentu e-pasta atjauninājumus: tas ļaus jums noskaidrot darījumus un informāciju, ko viņi kopīgi ar saviem lietotājiem.

Secinājums

Sezonas SEO nav vienkāršs veids, kā uzkrāt satiksmes un pārdošanas apjomus uz jūsu vietni, jo īpaši, ja notiek traks sacensības un jūs sākat novēloties. Lai aizstāvētu savas cīņas, jums jāievēro jūsu progress un jāiegulda daudz laika izmeklēšanā un optimizācijā Source .

November 27, 2017