Back to Question Center
0

Kā es varu atrast topbacklink vietnes ar augstu autoritāti?

1 answers:

Ņemot vērā, ka atpakaļsaišu nozīme ir būtisks faktors, kas rada izcilību Google meklēšanas rezultātos, tas ir pareizais jautājums par augšējām atbilžu vietnēm, kurām ir saite no un uz. Labākie augstas kvalitātes atpakaļsaišu avoti ir tīmekļa lapas ar augstu domēna autoritāti (DA), lapu autoritāti (PA), kā arī lapas līmeni (PR). Šeit ir daži nelieli resursi sociālajās vietnēs un visaugstākajām atbilžu vietnēm, kuras vispirms ir jāapsver, lai izveidotu saišu izveidi: YouTube, Google Plus, Pinterest, Facebook, Twitter, LinkedIn, Wikipedia, Instagram, Slide Share, Vimeo, Reddit, Flickr, Delicious, Word Press, Quora, Tumblr utt.

top backlink sites

Jā, tiem jābūt plaši pazīstamiem ar mūsdienu tiešsaistes lietotāju lauvas daļu. Turklāt viņi patiešām ir pasaules visvairāk apmeklētajās vietās, vai ne? Bet ko tad, ja es saku, ka joprojām ir daudz lielisku vietu, lai saņemtu augstas kvalitātes atpakaļsaišu, izņemot šos? Apskatīsim dažus noderīgus veidus, kā iegūt tikpat augstu PR atgriezenisko saiti. Pārāk daudzi tiešsaistes uzņēmumu īpašnieki un pat kvalificēti tīmekļa pārziņi bieži aizmirst sekojošās shēmas. Šeit viņi: piedāvā atsauksmes un saites, vai arī izmanto HARO, lai reklamētu visaugstākās atbilžu saites ar spēcīgu PR, kas nodarbojas galvenokārt ar ziņām.

Piedāvājot atsauksmes

Nav nepieciešams teikt, ka katram uzņēmumam būtu vēlams saņemt pēc iespējas vairāk atsauksmju no laimīgiem klientiem. Tāpat kā lielākā daļa no mums, jūs, iespējams, nesen iecienījuši kādu lielisku produktu vai pakalpojumu, vai ne? Tāpēc, apsverot atsauksmju sūtīšanu, pārliecinieties, ka uzņēmuma sniedzējam jūsu liecība tiks ievietota mājaslapā vai citās lapās par situāciju izpēti un atsauksmēm. Tādā veidā jums pat nevajadzēs pieprasīt atpakaļ saiti uz jūsu vietni. Es domāju, ka jums to vajadzētu gandrīz jebkurā gadījumā - tikai, lai pierādītu, ka jūsu atsauksme patiešām nāk no reālās personas

Reclaiming Links

Meliorācija ir arī lielisks risinājums, lai iegūtu viegli atpakaļsaišu, ka darbs. Iet uz meklējumiem, kas attiecas uz jūsu uzņēmuma pieminēšanu, kā arī uz jūsu uzņēmuma produktu vai pakalpojumu. Mērķis ir atrast tos pieminējumus, kas joprojām parādās bez jūsu saites ar viņiem. Tātad, viss, kas jums nepieciešams šeit, ir tikai nosūtot attiecīgajām personām kaut kādus un pieklājīgus e-pasta atgādinājumus, lai pārliecinātos, ka jūsu saite ir veiksmīgi pievienota savām tīmekļa lapām. Ja jums ir kādas komplikācijas, nosakot jūsu uzņēmuma vai zīmola nosaukumu, iesaku izmantot tādus tiešsaistes rīkus kā BuzzSumo vai Mining. tīkls.

backlinks for website

HARO (Palīdzība Reporter Out)

Tas ir viens no gudrākajiem veidiem, kā gūt labumu no daudzām kvalitātes saitēm ar ļoti lielu svaru. Patiesībā, HARO var palīdzēt jums sasniegt galvenās atbilžu vietnes, kas nodarbojas galvenokārt ar jaunumiem. Kad esat piereģistrējies, jūs saņemsiet ikmēneša e-pasta ziņojumus no žurnālistiem, kuriem vienmēr vajadzīgi jauni rakstiski projekti un jaunas idejas, kas attiecas uz jūsu uzņēmumu vai emuāru. Nevilcinieties sniegt atbildi, izmantojot noderīgu padomu, pielāgotu ceļvedi vai vērtīgu ieskatu. Tādējādi, visticamāk, jums tiks pieķerta saite no uzticamām ziņām vai multivides vietnēm Source . Izklausās lieliski, vai ne?

December 22, 2017