Back to Question Center
0

Vai ir iespējams nopirkt GOV atpakaļsaišu?

1 answers:

Runājot par visspēcīgākajām atpakaļsaišu no valdības tīmekļa vietnēm un emuāru lapām, šeit ir viena lieta, ko vispirms vajadzētu saprast. Lieta ir tā, ka jūs faktiski nevar iegādāties GOV atpakaļsaišu, jūs varat nopelnīt tikai tos. Tāpēc turpmāk es rādīšu, kā nopelnīt šos vērtīgos atpakaļsaiņojumus vairākos lietojumam pierādītos veidos, kurus es nesen pārbaudīju savā tīmekļa vietnē. Un tas būtu noteikti laikietilpīgs uzdevums, man jāatzīst. Bet jūs joprojām vēlaties izmantot viņu spēcīgo autoritāti, vai ne? Šeit ir redzams, kā jūs varat iegādāties GOV atpakaļsaišu - ieguldot tikai savu laiku un pūles vienā no šiem: komentējot valdības emuārus, rakstot par valsts iestādi vai dažām saistītām struktūrām, intervē aģentūru vai kopienas locekli, veidojot resursu lapu, kā arī drosmīgs glaimojošs, lai saņemtu šīs pelnītās atpakaļsaišu apmaiņā. Tātad, apskatiet katru gadījumu, kas var palīdzēt jums iegādāties GOV atpakaļsaišu - maksājot ar savu darbu par to.

Komentējot valdības emuārus

Atstājot komentārus par dot GOV emuāriem ir viens no visbiežāk veidiem, kā nopelnīt valdības atpakaļsaišu. Daudz, piemēram, komentējot citur internetā, tomēr uzdevums nav tik vienkāršs, kā tas var likties no pirmā acu uzmetiena. Lieta ir tā, ka lauvas daļa no saistītām vietnēm nav pieļaujama, lai komentētu, vai arī vismaz ir ļoti iespējams piedāvāt tikai bez sekojošas atpakaļsaišu. Tātad, jums būs jāpiešķir daudz laika, lai atrastu pareizos kandidātus, lai iegūtu komentāru saites. Tas būtu visgrūtākais uzdevums šeit.

Rakstīšana par iestādi vai saistīto iestādi

Pievēršiet vairāk uzmanības savai vietnei vai emuārā - rakstiet lielisku rakstu par valsts iestādi vai ar to saistītu iestādi. Jūs varētu arī rakstīt par politiķu - intervējot aģentūras locekli vai lielisku kopienas ietekmētāju, tas ir arī lietošanai pārbaudīts veids, kā sagrābt dažas atpakaļsaišu. Piemēram, jauna rakstura izstrāde vai apspriešana enerģētikas nozarē būtu labi izstrādāts lēmums par ēku energoefektīvām ēkām vai iekārtām vai iesaistīta jebkurai citai sabiedrotai un ļoti nozīmīgai nozarei vai nišai. Tie, kas nodarbojas ar, piemēram, ar ķīmiju vai aptieku, var atrast perfektu atbilstību vides aizsardzības iestādēm vai veselības aprūpes organizācijām, kas pieder valdībām.

Intervēšanas aģentūra vai Kopienas loceklis

Līdzīgi kā iepriekšējā metode, intervējot politiķi vai citus saistītus ietekmētājus, ir arī jauka iespēja nopelnīt atpakaļsaišu no valdības vietnēs. Viss, kas jums šeit nepieciešams, ir paziņot intervētajai personai un visam izlemt iepriekš - pirms sākat strādāt pie šī vērtīgā raksta un beidzot saņemt saiti uz jūsu vietni vai emuāru. Padoms. Apsveriet iespēju izvēlēties jebkuru nesen ierosināto likumu, kas, domājams, ietekmēs jūsu tiešsaistes projektu vai uzņēmumu kopumā.

Celtniecības resursu lapa

Atkarībā no nišas, resursu lapas veidošana reizēm var kļūt par patiesi viedu risinājumu. Dažos gadījumos, piemēram, ar vietējo uzņēmumu, apsveriet iespēju izveidot resursu lapas, lai sniegtu praktisku informāciju par vietējiem tiesību aktiem vai oficiāliem noteikumiem, kas būtu noderīgi vietējiem lietotājiem.Tāpat apsveriet iespēju iekļaut sarakstā dažās jau esošās resursu lapās, kuras parasti pieder daudzām valdības vietnēm.

Bold glaimojošs

Galu galā, glaimi gandrīz vienmēr ir garantēts un pierādīts veids, kā iegādāties GOV atpakaļsaišu no valdības iestādēm. Viss, kas jums nepieciešams, ir atrast pareizās sāpju vietas, kuras ir aktuālas, un vienkārši izrunājiet ar savu saturu tieši to, ko viņi vēlas dzirdēt. Protams, jums ir jābūt patiesi jūtamam, protams, un, cik vien nepārtraukti, varat reklamēt savu saturu Source .

December 22, 2017