Back to Question Center
0

Vai varat man pateikt, kur iegādāties kvalitātes atpakaļsaišu manai tūrisma vietnei?

1 answers:

Mūsdienās jūsu vietnei ir daudz dažādu vietu, kur nopirkt kvalitatīvas atpakaļsaišu - sākot ar viesa norīkošanu un saites veidošanas pakalpojumu sniedzējiem, lai pilnībā izveidotu SEO vai digitālās mārketinga aģentūras. Protams, ņemot vērā to, ka jūs paši nevarat izveidot savu tūrisma vietni. Tomēr pārāk bieži šādas aģentūras un uzņēmumi, lai neteiktu, ka tiem, kas zina, kur iegādāties kvalitatīvas atpakaļsaišu par saprātīgu cenu, arī varētu būt parasti par pārlieku dārgu. Es domāju, ka, ignorējot mājas lapas galveno tēmu un, iespējams, jebkuru tiešsaistes uzņēmējdarbības jomu, vairums no viņiem vienkārši cenšas samazināt faktiskās cenu zīmes uz viņu pakalpojumu kvalitātes rēķina. Tieši tāpēc ir tik svarīgi zināt ne tikai to, kur nopirkt kvalitatīvas atpakaļsaišu, bet arī zināt visas troses, lai iegūtu piemērotu vietu jūsu tūrisma vietnei.

where to buy quality backlinks

Atgriezīsimies pie punkta, pievērsīsimies tam - kvalitātes atpakaļsaite jādefinē kā saites ar tikai reālām vietnēm, kurām ir augsts PageRank un domēna tiesības, kā arī pietiekama satiksme , stabilu pamatu sociālajos tīklos un labu lapas saturu. Galu galā, mēs neesam gatavojas risināt jebkādas PBN saites, vai ne? Tādā veidā es tālāk parādīšu, kur nopirkt kvalitatīvas atpakaļsaišu jūsu tūrisma vietnei ar trim dažādiem paņēmieniem - meklējot vidēja līmeņa ceļojumu avotus, veicot dažas praktiskas darbības un uzsākot viesu emuāru rakstīšanu ceļojumu top blogos.

Meklēju Midrange ceļojumu avotus

Pirmām kārtām es iesaku metodi atrast vidējas klases ceļojumu mājas lapas, jo jūsu ceļojuma projektu parasti noraidīs lielās vietnes - tie būtu maz ticami lai pieņemtu jūsu maksājumu apmaiņā pret aizmugurējo saiti. Tātad, es ieteiktu meklē midrange avotu, kas saistīti ar tūrisma nozari - vienkārši, izmantojot Google meklēšanu, lai atrastu pareizo kontaktinformāciju, saprast vietējos noteikumus un nosacījumus, darbu sūtīsiet šos "aukstās" e-pastu, un beidzot saņemt jūsu saturu ievietojis, lai būtu atgriezeniskā saite. Runājot par mani, es izmantoju meklēšanas joslu, piemēram, šo "site:" viesu pastu "", kam seko galvenie saistītie atslēgvārdi. Varat arī meklēt "rakstīt mums" un orientēties tieši uz pareizo vietu.

Uzņemšanas darbs

Es domāju šeit, jums vajadzētu sekot vienkāršam rīcības plānam kā šis. Vispirms sagatavojiet sarakstu ar vietnēm, kuras jūs uzskatāt par vislabvēlīgākajiem viesa norīkošanai. Otrkārt, aizpildiet katru pieteikuma veidlapu un nosūtiet ziņu katram daudzsološam kandidātam. Treškārt, jums būs jāiegulda kāds laiks, lai uzzinātu visus ins un out no katra atsevišķa resursa. Galu galā, kad jūs beidzot sasniedzat skatuvi, nevilcinieties rīkoties drosmīgi - dodiet emuārrunam precīzu paskaidrojumu par jūsu mēģinājumu iegūt SEO atpakaļsaišu. To darot, lielākā daļa emuāru autoru sniegs jums cenu tagus - tas viss ir bizness, vai ne?

buy quality backlinks

Iniciatīva Viesu emuāri uz ceļojumu blogiem

Pieņemsimies, ka diemžēl ne visi ir labs rakstnieks pēc būtības. Vai arī jūs varētu izjust laika trūkumu, lai izietu tālāk un rakstītu augstas kvalitātes saturu dažos autoritatīvos ceļojumu emuāros. Ja tā notiek, jūsu vienīgais risinājums ir iegūt dažas nomātās rokas. Protams, jums par to būs jāmaksā, taču pat viena speciālista satura rakstītāja pieņemšana darbā var kļūt par reālu pestīšanu visiem puišiem, kuri joprojām meklē vietnes, kur iegādāties kvalitātes atpakaļsaišu ar viesu emuāriem. Patiesībā, maksājot par lielisku rakstu un nosūtot to uz ceļojumu blogus vai jebkuru citu ieinteresētu avotu jūsu nozarē nozīmē, ka gandrīz viss jau būtu darīts jums. Šajā brīdī vienīgā lieta, kas paliek jūsu precīzai uzmanībai, ir atrast piemērotu informāciju. Tādā veidā, neaizmirstiet labi strādāt pie jūsu enkura teksta profila - saglabājiet to dabiski no paša sākuma un pirms kaut kas cits Source . Veiksmi!

December 22, 2017