Back to Question Center
0

SEO atpakaļsaišu - nopirkt vai ne?

1 answers:

Nav nepieciešams teikt, ka, pieņemot lēmumu veidot dabiskas un organiskas SEO atpakaļsaišu vai to iegādāties, tas ir atkarīgs tikai no jums. Bet pieņemsim sejas - samaksāt atpakaļ saites jūsu mājas lapā ir ne tikai maiga, bet patiešām bīstama lieta. Protams, jūs varat ātri iegūt dažas apmaksātas SEO atpakaļsaišu un viegli to iegādāties, piemēram, tikai no pirmā pakalpojuma sniedzēja, kas redzams tīmeklī. Tātad, jūs domājat iegādāties dažas kvalitātes atpakaļsaišu jūsu mājas lapā, vai ne? Un, rīkojoties tādā veidā, es uzskatu, ka labāk būtu pilnībā apzināties, ar ko jūs saskarsieties. Neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties iegūt ātru uzvaru, kas attiecas uz jūsu kolēģiem SEO pietiekami gudri, lai izveidotu PBN (privāto emuāru tīklu). Iespējams, ka jūs izveidojat pāris personiskos profilus sociālajos tīklos saišu veidošanas nolūkos. Vai arī jūs, iespējams, joprojām varētu nosvērt priekšrocības un mīnusus, lai saglabātu tikai oriģinālās SEO atpakaļsaišu vai tos iegādātos - tomēr labāk man uzticēties, kā es to visu redzēju. Es uzdrošinos teikt, ka, iespējams, visi apmaksātie darījumi, lai uzlabotu vietnes SEO, gandrīz vienmēr nodrošina tikai pagaidu rezultātus, ja vien šāds novērtējums netiek nopelnīts ar ļoti smagu un laikietilpīgu darbu. Patiesībā, mēģinot noķert ar Google, jūs neizbēgami sodaties, lai jūsu pašreizējais vērtējums tiktu izvilināts vai pat iznīcināts. Es domāju galējumus, kad viss beidzas, un visa vietne tiek izvilināta no meklēšanas indeksa uz visiem laikiem. Tāpēc, ja jūs nejūtat pārliecību, kā rīkoties ar SEO atpakaļsaišu - iegādājieties vai nē - viss, kas jums jāzina īsumā. Tātad, ja jūs joprojām domājat par apmaksātām atpakaļsaišu, ņemiet vērā šādus aizzīmes punktus:

seo backlinks buy

Pārkāpumi

Es domāju ka atpakaļsaišu pirkšana ir pret galvenajām tīmekļa pārziņu vadlīnijām, ko radījis pats Google. Šī ir pirmā lieta, kas jums jāzina, un es uzskatu, ka šis iemesls jau ir pietiekami labs, lai jūs mainītu savu prātu.

Forbidden shēmas

  • pirkšana (pārdošana), atpakaļsaišu, kas veiksmīgi izturējis Pagerank validāciju;
  • , apmainoties ar saitēm tieši vai iegūt ziņas ar atpakaļsaišu apmaiņā pret naudu, citas saites, un kaut kas cits no noteikti komerciāla rakstura;
  • šķietami dabiskas saišu apmaiņas, kā arī visas citas aizdomīgi masīvas vai pārāk ātras savstarpējas saiknes;
  • mārketinga raksturojums vai viesu ievietošana ļaunprātīgos nolūkos mērogā, parasti ietverot saites, kas ietvertas ar atslēgvārdiem bagātīgiem enkuriem;
  • , kas piesakās uz jebkādiem automatizētiem tiešsaistes rīkiem, programmām vai pakalpojumiem saišu radīšanas nolūkos.

seo backlinks

Kopsavilkums

Kopumā, iespējams, katrs mēģinājums frick, manipulēt vai ļaunprātīgi izmantot lielākajām meklētājprogrammām (piemēram, pats Google) ir iespējamo spēles galveno noteikumu pārkāpums. Tāpēc, veicot jebkādus iepriekš minētos materiālus, ir ļoti ieteicama un noteikti neiesaka, ja vien jūs nevēlaties ciest no ātras soda sankcijas. Protams, daži tīmekļa pārziņi, vietņu īpašnieki un pat SEO speciālisti izrādās gatavi un gatavi spekulēt ar saviem tiešsaistes projektiem. Bet šeit ir zemākā pozīcija - apmaksātas atpakaļsaišu izmaksas ir daudz naudas. Un galu galā, pērkot tos savai vietnei vai emuārā, var maksāt daudz vairāk nekā nauda Source .

December 22, 2017