Back to Question Center
0

Kādi ir veidi, kā iegūt WordPress atpakaļsaišu?

1 answers:

Atpakaļsaišu sauc arī par ienākošajām vai ienākošajām saitēm. Šīs saites tiek iestatītas vienā tīmekļa lapā, bet norāda uz citu. Palielinot ienākošo saišu skaitu, jūs palielināt vietnes popularitāti. Tāpēc tas ir ideāls paņēmiens, lai palielinātu interneta avota datplūsmu un padarītu to plaši pazīstamu lietotāju vidū. Atpakaļziedu skaits un kvalitāte ir viens no svarīgākajiem Google ranking faktoriem. Tieši tāpēc atpakaļsaišu izmanto tīmekļa pārziņi, lai palielinātu vietnes rangu pozīciju un padarītu vietni vairāk SEO draudzīgas. Ja vietnei ir vairākas atpakaļsaišu norādes, lietotājus visticamāk meklēs.

Kādi ir iemesli WordPress atpakaļsaišu ģenerēšanai?

Atpakaļsaišu daudzums un kvalitāte ir būtisks meklētājprogrammu optimizācijas faktors. Ārējām saitēm ir dažas priekšrocības, veicinot vietnes optimizāciju, piesaistot jaunus vietnes apmeklētājus, kā arī palielinot datplūsmu uz jūsu tīmekļa lapām. Viņiem ir nozīmīga loma, sekmējot sekotāju pamatu un paaugstinot zīmola atpazīstamību. Turklāt ienākošās saites ir noderīgas tādā ziņā, ka tas uzlabo vietnes darbības efektivitāti un saista vietni ar citiem tīkliem.

Kā pievienot atpakaļsaišu uz WordPress?

Tīmekļa pārziņi, kuri vienlaicīgi izmanto vairākus tīmekļa avotus, var pilnībā izmantot atpakaļsaišu, lai savstarpēji savienotu katru vietni. Tas ir ideāls veids, kā palielināt datplūsmu uz visām vietnēm. Tomēr daži vietņu īpašnieki jūtas neskaidri, lai pareizi izveidotu atpakaļsaiņojumus. Tāpēc mēs apkopojam jums dažus noderīgus padomus, kas palīdzēs jums izveidot labas atpakaļsaišu par WordPress:

  • Exchange atpakaļsaišu ar citām vietnēm

Vienkāršākais un bioloģiskais veids, kā izveidot atbilstošas ​​atpakaļsaišu, ir apmainīties ar citām vietnēm. Jūs varat vienkārši sazināties ar webmasteri savā nišā un izveidot ar viņu savstarpēji izdevīgas attiecības. Jūs varat prasīt, lai viņa vietnes atpakaļ saites tiktu saistītas ar nosacījumu, ka jūs no tā darīsiet to pašu. Šī win-win tehnoloģija ir piemērota gan jums, gan jūsu partneru vietnei.

  • Paziņojumi presei

Ir svarīgi paziņot saviem potenciālajiem klientiem par jūsu jaunumiem un izmaiņām jūsu biznesā. Jums drīz un pārliecinoši jāiesniedz šī informācija un jāizplata informācija dažādām preses aģentūrām. Labi ierakstītas preses relīzes var publicēt dažas no augsti autoritatīvām ziņu vietnēm, kas var atlīdzināt tev kā rakstnieku ar bezmaksas atpakaļsaišu.

  • Produkta atsauksmes

Vēl viens bioloģisks veids, kā veidot saites, ir rakstīt atsauksmes par precēm vai pakalpojumiem, kurus jūs augsti novērtējat.Ja jūsu atsauksme atbilst nepieciešamajiem standartiem, to var parādīt tīmekļa vietnē. Tā rezultātā rakstnieks saņems atbilstošas ​​atpakaļsaišu. Produktu atsauksmēm ir saites uz rakstniekiem, kas tos izveido un komentāri ir autentiski.

  • Izmantojiet sociālās mediju kanālus

Jūs varat saņemt priekšrocības, izmantojot tādas sociālo mediju platformas kā Twitter, Facebook, Twitter, Google+ un citi. Šeit varat izveidot savu uzņēmuma kontu un pievienot saites uz to, kas norāda uz jūsu vietni. Lai piesaistītu daudz potenciālo klientu, jums nepārtraukti jāsniedz saviem klientiem svaigs un atbilstošs saturs, kā arī citi piedāvājumi, konkursi, videoklipi un infographics Source .

December 22, 2017