Back to Question Center
0

Kā jūs varat gūt labumu no dublējuma direktoriju iesniegšanas?

1 answers:

Šis raksts būs noderīgs tiem, kas meklē direktorijus un vietas, kur viņi var iesniegt savu emuāru. Es sagatavoju jums ekskluzīvu vietņu sarakstu, kas var būt noderīgs jūsu saišu veidošanas kampaņai. Tātad, ja jūs neesat iesniedzis savu avotu šajos katalogos, jums vajadzētu uzlabot šo situāciju un izveidot to. Ļaujiet mums tuvāk iepazīties ar šiem katalogiem.

backlink directory

Kur iesniegt savu emuāru?

Es vēlētos sākt šo sarakstu ar Webmaster rīku, jo tas ir ideāls veids, kā iegūt jūsu vietni meklētājprogrammās. Iesniedzot savu emuāru vai vietni, jūs ļaujat meklēšanas robotam labāk indeksēt jūsu vietni un piešķirt augstāku rangu meklēšanas rezultātu lapā. Lai gan ir daži katalogi, kas ir diezgan noderīgi, un jūs varat pievienot savu saiti tur, lai pārbaudītu rezultātu.

  • Google tīmekļa pārziņa rīks

Šis rīks ir paredzēts, lai tīmekļa pārziņiem un tīmekļa vietņu īpašniekiem tiktu atvieglota piekļuve. Varat ne tikai pievienot savu vietni Google sistēmai, bet arī iesniegt savu vietnes karti. Tādējādi jūs nodrošināsiet, ka Google robotprogrammatūras var pārmeklēt visas vietnes saites un indeksēt tās, nodrošinot vietnei augstāku rangu. Vēl viens ieguvums no šī rīka ir tas, ka tā var kalpot kā bezmaksas SEO rīks jūsu vietnei.

  • Facebook

Ja izveidojat uzvarētāju sociālo mediju mārketinga kampaņu, jūs varēsiet iegūt daudz vērtīgas datplūsmas uz savu galveno domēnu izmantojot šo sociālo mediju platformu. Lai iesniegtu savu vietni Facebook, šeit ir jāizveido sava uzņēmuma konts. Uzņēmumiem Facebook ir daudz iespēju, piemēram, Pixel, reklāmas un tā tālāk.

  • Google+

Daudzi vietņu īpašnieki nenovērtē šīs Google platformas vērtību. Tomēr, iesniedzot to, jūs kļūstat redzamāki Google tīklā un sāciet iegūt mērķtiecīgāku datplūsmu uz jūsu domēnu.

  • Google Analytics

Google Analytics nav parasts veids, kā iesniegt jūsu vietni vai emuāru. Tomēr jūs vienkārši nevarat pastāvēt bez šī rīka, ja vēlaties reklamēt savu zīmolu tiešsaistē. Tas palīdz izsekot jūsu vietnes statistikai un nodrošināt jūs ar visiem nozīmīgajiem rādītājiem, kas jums nepieciešami, lai izsekotu jūsu SEO kampaņas panākumiem. Labākā daļa no tā ir bezmaksas rīks, kas pieejams vietņu īpašniekiem no visas pasaules.

website backlinks

  • Pinterest

Pinterest ir populāra mediju platforma,. Kad jūs iesniedzat savu emuāru Pinterest un verificē savu profilu, jūs iegūstat bezmaksas, atbilstošas ​​un kvalitatīvas atpakaļsaišu, ar nosacījumu, ka jūs nodrošināsiet lietotājus ar kvalitatīvu infographiku. Turklāt šis atpakaļsaišu katalogs palīdzēs uzlabot jūsu zīmola izpratni un piesaistīt potenciālos klientus jūsu zīmolam.

  • Alltop

Šis atpakaļsaišu katalogs ir noderīgs veciem kvalitātes domēniem, kuriem ir zināma autoritāte lietotājiem. Tā ir ļoti noderīga un izdevīga platforma, jo tā var uzlabot jūsu vietnes ekspozīciju Source .

December 22, 2017