Back to Question Center
0

Kā mēs izveidosim vienkāršas atpakaļsaišu 2019. gadā?

1 answers:

Meklētājprogrammas optimizācija var būt diezgan grūta un iebiedējoša, jo īpaši jauniem speciālistiem bez noteiktas pieredzes. Šajā sfērā ietilpst daudzi optimizācijas paņēmieni, statistika, rīki, programmas un algoritmu atjauninājumi. Turklāt digitālais mārketings nav stabila tirgus niša. Katru reizi šajā jomā parādās arvien jaunas novitātes, un pat ekspertiem ir grūti sekot līdzi visām ienākošajām ziņām. Neskatoties uz visām šīm grūtībām, ir vienkāršs veids, kā domāt par SEO. Šis process sastāv no trīs savstarpēji saistītiem un savstarpēji savienotiem komponentiem, kuru mērķis ir palielināt satiksmi. Šie elementi ietver - saturu, ienākošās saites un sociālo mediju. Pareizi izpildot šos optimizācijas paņēmienus, 2019. gadā būs viegli iegūt atpakaļsaišu. Jums ir jāpievērš ievērojama uzmanība visiem trim šiem optimizācijas posmiem, jo ​​tie ir nepieciešami kādai modernai SEO kampaņai, kas gūst panākumus. Ja jūs pazaudējat vismaz vienu optimizācijas posmu, jūs nonāksiet desmitajā Google SERP lapā ar ārkārtīgi zemu satiksmes plūsmu.

Pirms mēs sākam apspriest šos trīs galvenos elementus, ir dažas lietas, kas jāapzinās, kā viņi strādā kompleksā.


SEO komponentu savstarpējā saistība

Ir svarīgi, lai būtu saturs, atpakaļsaišu un sociālo mediju jo kompleksā tie rada veiksmīgu optimizācijas iniciatīvu. Lai veiktu kvalitatīvu un izsmalcinātu vietņu optimizāciju, jūs nevarat atstāt kādu no šiem komponentiem, jo ​​uzvarētā optimizācijas procedūra prasa rūpīgu darbību katrā no šīm trim jomām. Turklāt katrs no šiem galvenajiem SEO komponentiem nostiprina citus. Ja viens komponents, e. g. , saturs ir izpildīts pareizi, citi divi elementi (atpakaļsaišu un sociālo mediju), visticamāk, dos vērtību jūsu tīmekļa avotam. Optimāla meklētājprogrammu optimizācija ir nākamā un pārdomāto darbu tonis. Savā optimizācijas kampaņā nevarat veikt nekādus īsceļus, jo tas var kaitīgi ietekmēt jūsu vietni SEO un iznīcināt jūsu centienus citās optimizācijas jomās. Par laimi, jūs varat vērsties pie SEO speciālistiem. Gan ārštata darbinieki, gan vietējie SEO eksperti var palīdzēt jums sasniegt jūsu biznesa mērķus.

Tātad, ļaujiet mums apspriest šos trīs SEO komponentus, kas ir ārkārtīgi svarīgi, lai 2019. gadā varētu viegli saņemt atpakaļsaišu.

1. Saturs

Saturs ir pirmais jebkuras optimizācijas kampaņas galvenais elements, jo saturs joprojām ir karalis. Tas tieši ietekmē lietotāju pieredzi jūsu vietnē un parāda jūsu nozares profesionālo izaugsmi. Katrai vietnei ir saturs, kuru var novērot tikai meklētājprogrammas, šis saturs tiek saukts par meta saturu. Tāpēc jums ir jāpārliecinās, ka ne tikai izveidojat kvalitatīvu un uz pētniecību balstītu saturu, bet arī optimizējat savus metadatus, piemēram, vietrāžus URL, nosaukumus, aprakstus, virsrakstus un roboti.txt.

Lai gan jums var būt labi optimizēta un labi izstrādāta vietne, jūs neveicat ar meklētājprogrammu optimizāciju. Emuārs var būt lielisks ieguldījums jūsu vietnes SEO optimizācija. Es stingri iesaku jums neņemt vērā emuāru, jo kvalitatīvs saturs piesaista lietotājus no meklēšanas un padara tos dziļāk jūsu vietnes lapās.

Ja jūs vēlaties būt labs blogger un piesaistīt jaunus klientus savās lapās, tad jums ir jāievēro sekojošās darbības:

  • Nepārtraukti izveidojiet kaut ko jaunu

Emuāra lapās ir jāpublicē jauni raksti, lai parādītu meklētājprogrammām, kurās jūsu tīmekļa avots ir aktīvs un dzīvs. Jo biežāk tiek atjaunināts jūsu emuārs, jo labāka atbilde jums tiks saņemta no Google. Tieši tāpēc jums ir nepieciešams saglabāt savu emuāru svaigu.

  • Nodrošināt lietotājus ar noderīgiem datiem

Jūsu emuāra veiksme tieši atkarīga no jūsu satura lasītāju skaita. Tāpēc jums jāpievērš īpaša uzmanība satura kvalitātei, kuru publicējat savā emuārā. Lietotāji nevēlas pavadīt laiku, lasot ne unikālu, neatbilstošu un zemas kvalitātes saturu. Jums ir nepieciešams iesaistīt tos ar kaut ko unikālu un aktuālu. Jūsu saturam jābūt tik labi, lai lasītāji to dalītos savā starpā.

2. Atpakaļsaišu

Saišu veidošanas taktika ietver viesu emuārus, preses relīzes izplatīšanu, komentārus un citas saiknes veidošanas taktikas.

Saites veidošana ir nozīmīga jūsu zīmola optimizācijai un veicināšanai, jo meklētājprogrammas atpazīst jūsu vietnes autoritāti un reputāciju, pamatojoties uz to, kādas tīmekļa vietnes ir saistītas ar jums. Jo augstvērtīgāki tīmekļa avoti jums saista, jo augstāka jūs rangs meklēšanas rezultātu lapā. Lai iegūtu kvalitatīvu saišu sulu no autoritatīvām vietnēm, jums jābūt labas kvalitātes vietnei ar unikālu un atbilstošu saturu un labu reputāciju lietotāju vidū.

Lai atrastu autoritatīvus tīmekļa avotus savā nišā, jums ir jāveic tirgus izpēte un jāatrod blogi un tīmekļa vietnes, kas tematiski ir saistītas ar jūsu un ļauj viesiem norīkot. Tad jums ir jāsazinās ar šo vietņu īpašniekiem un jāuzdod viņiem par saišu iespējām. Pārliecinieties, ka veidojat dofollow saites, jo tikai šāda veida atpakaļsaišu vietne var dot vērtīgu saišu sulu. Nekādas vietnes nevar darboties meklētājprogrammu optimizācijā, ja vien citās vietnēs nav saistību ar to.

Apspriedīsim, kādi ir labākie veidi, kā iegūt kvalitatīvas atpakaļsaišu jūsu vietnei:

  • Viesu blogošana

Process, kā jūs varat iegūt atpakaļsaišu, izmantojot viesu emuārus, es iepriekš esmu aprakstījis šajā rakstā. Tas ir labākais veids, kā veidot saites, jo tas meklētājprogrammās reti tiek uzskatīts par mēstuli. Turklāt tā ir laba iespēja sazināties ar mērķauditoriju un piesaistīt jaunus potenciālos klientus jūsu zīmolam.

  • Paziņojumi presei

Preses relīzes izveidošana ir diezgan vienkāršs veids, kā uzlabot jūsu zīmola izpratni un pastāstīt cilvēkiem par jūsu jaunumiem un izmaiņām. Viss, kas jums nepieciešams, ir izstrādāt labi uzrakstītu gabalu par kaut ko notikumiem bagātu jūsu uzņēmumu un iesniegt to presei izplatīšanas uzņēmums.

  • Izveidot aizraujošu saturu

Bioloģisks veids, kā iegūt kvalitatīvu saišu sulu, ir radīt vērtīgu saturu, ar kuru lietotāji dalīsies un līdzīgi. Veiksmes atslēga ir publicēt uz pētījumiem balstītus izcilus materiālus, kurus pēc infographics regulāri.

  • Ieraksti vietējās direktorijās vai šaurās specializētās profesionālajās organizācijās

Ir pamatoti pievienot savu interneta avotu uz uzņēmumu katalogiem, jo ​​joprojām ir daudz cilvēku, kas meklē nepieciešamās organizācijas, izmantojot šos katalogus. Saites no jebkura cienījama avota palīdzēs uzlabot jūsu vietnes rangu, tāpēc neaizmirstiet savu iespēju. Tīmekļa tīklā ir daudz pakalpojumu, kas nodrošina vietņu īpašniekiem iespējas veidot saites no lielākajām vietējām direktorijām.

  • Iegādāties jūsu konkurenta atpakaļsaišu

Jūs varat gūt labumu no jūsu tirgus nišas konkurentiem, kuri jau ir ieguldījuši savus centienus saite ēkā. Vispirms jums ir jāveic konkurences analīze un jāatklāj jūsu TOP5 niša konkurenti. Pēc tam nosakiet saites, kas ir jūsu konkurentiem, un avotus, no kuriem šīs saites nāk. Atrodiet savos konkurentos saišu donorus un uzdodiet viņiem informāciju par jūsu uzņēmuma saišu iespējām.

3. Sociālie mediji

Lai aktīvi darbotos sociālajos tīklos, ir biļete augstākā pozīcijā SERP. Sociālie mediji mūsdienās ir neatliekama meklētājprogrammu optimizācijas daļa. Izmantojot sociālo mediju kanālus, jūs varat sazināties ar saviem klientiem un veidot viņiem draudzīgas attiecības. Vienkārši iegūt daudz patīk, un akcijas var nobloķēt lapas autoritāti un tādējādi arī tās klasifikāciju, tādējādi radot lielāku sociālo plūsmu.

Veicot savu sociālo mediju mārketinga kampaņu, ņemiet vērā šādus padomus:

Ja jūs izveidojat savu zīmolu vienā no populārākajām sociālo mediju platformām, piemēram Google+, Facebook vai Twitter, jums ir jādarbojas ar to katru dienu. Nepietiek tikai publicēt ziņu reizi nedēļā, jo jūsu sekotāji ātri nogurst un neatzīs jūs. Tātad, ja jūs vēlaties gūt panākumus sociālajā jomā, jums jāsniedz saviem sekotājiem ikdienas ziņas par aizraujošām tēmām, apsekojumiem un konkursiem.Jums ir jāizmanto visi iespējamie veidi, kā sazināties ar savu auditoriju un padarīt to uzticamu jūsu zīmolam.

Atrodiet sociālās nišas, kas attiecas uz jūsu nozari. Protams, ir nepieciešams izveidot savu uzņēmuma kontu pakalpojumos Facebook, Instagram un Twitter, taču šīs platformas ir tikai daļa no jūsu pieejamajām sociālajām vietnēm.Ir pamatoti meklēt citas sociālās vietnes, kas apkalpo mērķa klientu nišas.

Secinājums

Šajā pantā aprakstītie trīs komponenti (saturs, saites veidošana un sociālo mediju popularizēšana) ir būtiski, lai veicinātu uzņēmējdarbību 2019. gadā. SEO panākumi ir iespējami, bet ne bez katra no šīm galvenajām sastāvdaļām, kas klātienē un tiek pienācīgi iesaistītas. Mūsdienās ir grūti spēlēt meklētājprogrammas un paaugstināt jūsu rangu ar dažiem slidinošiem trikiem. Tāpēc jums ir nepieciešams ieguldīt savu laiku un pūles, lai izveidotu labu optimizācijas kampaņu. Rezultātā jūs saņemsiet lielu ieguldījumu atdevi.

Jums ir nepieciešama nopietna pieeja jūsu optimizācijas kampaņai un jāizstrādā plāns, kura pamatā jābūt ārēju saikņu veidošanai no autoritatīviem avotiem savā nišā, radot kvalitatīvu un uz pētniecību balstītu saturu, kas optimizēts pēc atbilstoša un liela apjoma atslēgvārdus un, visbeidzot, radīt spēcīgu sociālo klātbūtni, jo lielākā daļa no jūsu potenciālajiem klientiem katru dienu izmanto sociālos tīklus.

Tik ilgi, kamēr nodrošināsiet, ka jūsu vietējā optimizācija (web dizains, sasaiste, satura mārketings, atslēgvārdu izpēte, metadatu optimizācija) ritinās vienmērīgi; jums ir efektīva un uzvaroša saišu veidošanas kampaņa un reklamējiet savu zīmolu sociālās mediju platformās, jūs veiksiet tiešsaistes biznesu Source .

December 22, 2017