Back to Question Center
0

Vai ir iespējams izsekot visām jūsu atpakaļsaišu ar Google?

1 answers:

Kā redzams praksē, tīmekļa vietnes, kas nolēma pieņemt darbā dažus neprofesionālus SEO konsultantiem vai trešo personu nezināmajām optimizācijas aģentūrām, parasti nonāk līdzi viņu klasifikācijai un Google sodiem. Nepieredzēti tīmekļa pārziņi parasti solījumiem saviem klientiem strauji augošo rangu un veidot saites, izmantojot surogātpasta metodes.

Šis ziņojums ir veltīts ārpakalpojumu optimizācijai, kas tiek sniegta gan profesionāli, gan neprofesionāli, kā arī atpakaļsaišu loma šajos procesos. Turklāt mēs apspriedīsim, cik sliktas atpakaļsaišu var ietekmēt jūsu vietnes rangu un reputāciju.

track your backlinks

Kā atrast sliktas atpakaļsaišu?

Vai esat kādreiz brīnījies, cik sliktas atpakaļsaišu atšķiras no labajām? Pareiza atbilde uz šo jautājumu nosaka tīmekļa vietnes kvalitāti. Zemas kvalitātes atpakaļsaišu ir viegli atklāt. Tomēr dažreiz jums ir jāveic vietnes izpēte, lai saprastu, kāpēc atpakaļsaišu negatīvi ietekmē jūsu vietnes SEO.

Ir dažas metodes, kā jūs varat atšķirt augstas kvalitātes un sliktas kvalitātes atpakaļsaišu:

  • Saites no tīmekļa avota, kas tikko sākuši ģenerēt atpakaļsaišu

Ja ziņas, kas ievietotas tīmekļa vietnē, ir nepārliecinošas un ka trūkst pētījumu datu, šāds tīmekļa avots var kalpot tikai saišu citai vietnei. Ja vietne ievietota WordPress satura pārvaldības sistēmā un tiek izmantota noklusējuma TwentyEleven tēma, tā var būt zemas, autoritatīvas kvalitātes vietnes zīme, kas izveidota ar mērķi izsūknēt savu naudu.

  • Saites no citām vietņu komentāriem

Jūs droši vien esat pamanījis šo veidlapu saite uz blogiem. Programmas, kas automātiski ģenerē atpakaļsaišu, izmanto robotprogrammatūru, lai aizpildītu citas vietnes komentārus. Šie komentāri parasti izskatās dabiski, jo mūsdienās automatizētās sistēmas kļūst saprātīgas. Šos surogātpasta komentārus var personalizēt un pat ietvert autora vārdu. Komentāru mēstuļu saites nevar radīt vērtību jūsu saites profilam.

  • Linkins, ko ieskauj zemas kvalitātes tekstu dublikāti

Parasti vietņu avotiem, kas izveidoti ar saites veidošanu, ir saturs, kam nav nekādas jēgas vai vienkārši kopējiet ielīmētus no citām vietnēm. Dažas krāpnieciskas saišu veidošanas aģentūras īpaši izstrādā vietnes katrai tēmai, lai izveidotu saites uz tām un nodotu iegūtās saites kā atbilstošas. Visticamāk, Google to noteiks īsā laika posmā un šajos tīmekļa vietnēs ar sodiem. Tā rezultātā jūs iegūsit vēl vienu zemas kvalitātes vietni jūsu vietnei.

track backlinks

Kā izsekot jūsu zemas kvalitātes atpakaļsaišu?

Iepriekšējā sadaļā mēs esam apsprieduši, kā atšķirt zemas kvalitātes atpakaļsaiņojumus. Tagad ir pienācis laiks apsvērt, kā atspējot šīs sliktās saites, lai izvairītos no klasifikāciju krituma un Google sodiem.

Visvienkāršākais veids ir sazināties ar vietnes īpašnieku, kurā ir ievietota skaista saite, un lūdz viņu noņemt. Visticamāk, jūs saskaraties ar tīmekļa pārziņiem, kas lūdz jums samaksāt par saišu noņemšanu. Šajā gadījumā vislabākais risinājums ir atsaukt nevēlamās saites ar Google Link atspējošanas rīku, ja tos nevar noņemt manuāli Source .

December 22, 2017