Back to Question Center
0

Kā var komentēt atpakaļsaišu uzlabo manu vietnes rangu SERP?

1 answers:

Jūs, iespējams, esat dzirdējuši daudz briesmīgas informācijas par komentāru atpakaļsaišu izveidi un negatīvi predisponējuši šai metodei. Tomēr es vēlos, lai jūs uzņemtos mirkļus un izmantotu šo stratēģiju ar atklātu prātu. Neskatoties uz šīs stratēģijas slikto reputāciju, bloga komentēšana, izmantojot atzveltņu stratēģiju, var palīdzēt jums izveidot labas attiecības ar saviem potenciālajiem klientiem un veidot savu zīmola autoritāti jūsu tirgus nišā.Tomēr jums ir jābūt pareizai pieejai, lai izveidotu komentāru atpakaļsaišu, lai iegūtu labu SEO rezultātu. Pretējā gadījumā jūs meklējat aizdomīgus meklētājprogrammu acīs un pat varēsiet sodīt par surogātpasta saišu veidošanas paņēmieniem.

Šajā rakstā mēs apspriedīsim jaunus saites sajaukšanas iespējas veidus no komentāriem. Jūs varat aizmirst visu, ko esat iepriekš izlasījis. Pieeja, ar kuru mēs dalīsimies ar jums, neizskatās kā jebkura cita saišu veidošanas metode, kas prasa izmantot dofollow, nofollow, meklēšanas vienumus vai citas lietas, ko izmantojāt dzirdēšanai.

Jauns veids, kā iegūt atsauksmes atpakaļsaišu

Parādīsimies, kādi posmi jums jāievēro, lai iegūtu kvalitātes komentāru atpakaļsaišu īsā laika periodā.

  • Atrodiet pareizos emuārus

Jūsu saites veidošanas kampaņas sākuma posmā jums ir jāatrod labi blogi, lai izveidotu saites tur. Jums ir nepieciešams veikt savu tirgus nišu pētniecību un atrast interneta avotus, kas saņem lielisku satiksmi un iesaistīšanos. Nav acīmredzami meklēt vislabākos nozares blogus. Tā vietā jūs varat atrast vidējos PR žurnālus vai forumus ar ievērojamu skaitu aktīvo komentētāju par to.

Lai atrastu to, kas jums nepieciešams, jūs varat ievietot tikai konkrētu vaicājumu Google. Piemēram, ja jūsu bizness tiek pasniegts medicīnas jomā, jūs varat lūgt meklētājprogrammu vaicājumam "TOP medicīnas emuāri" vai "forumi ārstiem". "Tā rezultātā jūs nodrošināsit sarakstu ar TOP emuāriem, pamatojoties uz dažām sociālajām akcijām un komentāriem, kurus šie emuāri saņem.Kad esat atradis piemērotus jūsu biznesa vajadzībām interneta avotus, jūs varat turpināt filiāli izmantojot šādas saites no komentētāju uz viņu emuāru. Tas palīdzēs jums palielināt partneru vietņu bāzi.

  • Jūsu emuāru organizēšana

Izmantojiet RSS abonementus pakalpojumā Google Reader, lai sekotu blogiem jūsu nozarē.Izveidojiet dažādas mapes katrai tēmu vietnei. Racionalizējot šo procesu, jūs ievērosit, kuras kategorijas ir nesen atjauninātas.

  • Mēģiniet būt pirmais

Nav ieteicams veidot komentāru atpakaļsaišu kaitinošā foruma veidā, vienkārši rakstot neatbilstošus, surogātpasta komentārus. Jūs varat būt pirmais, kas pēc komentāra atstāj komentāru, bet tikai pēc visaptverošas tā lasīšanas un domāšanas par asprātīgo un saprātīgo atbildi.Ja jūsu galvenā saite ir saistoša un pieskaras punktam, citi komentētāji, visticamāk, uzklikšķinās uz tā, lai pārbaudītu, kas jūs esat. Tāpēc, ja jūs esat pirmais, jūsu izmaiņas ir augstākas, nekā tad, ja pēc daudziem citiem komentētājiem jūs nokļūstat vakarā Source .

December 22, 2017