Back to Question Center
0

Vai varat palīdzēt man ar vislabāko SEO stratēģiju, lai 2016. gadā iegūtu vislabākās atpakaļsaišu?

1 answers:

Kāda ir pareizā pieeja labākajiem atpakaļsaiņojumiem 2016. gadā, jo īpaši no SEO viedokļa? Es uzskatu, ka patlaban vislabākais veids, kā izveidot efektīvu saišu izveidi, darbojas diskrēti, lai visu nodrošinātu labi pamatotu un pilnībā kontrolējamu. Daudzi SEO un ekspertu tīmekļa pārziņi uzskata, ka, ņemot vērā atkārtotas apskates, lai izslēgtu visas novecojušās un saiknes veidošanas stratēģijas, būtu galvenais veids, kā vadīt SEO labākajā iespējamajā veidā ar atpakaļsaišu 2016. gadā. Es domāju, ka Search Engine Optimization universālā stratēģija nav 100% garantēta, un jebkurā gadījumā prognozējamus rezultātus var gaidīt, ja jūsu meklēšanas ranga pozīcijas ilgākā laika posmā.

Izvairieties no parastā misteps

Nu, vienīgā lieta, ko mēs varam darīt - man vajadzētu atzīt - ir skaidri izvairīties no jebkādu neeksistētu un neuzticamu metožu izmantošanas no saites veidošanas. Es domāju, ka jums vienmēr jādomā divreiz pirms piemērošanas pat visiem tiem nesen parādītajiem modernajiem triku SEO, lai cik daudzsološi viņi varētu aplūkot pirmā acu uzmetiena. Tātad jūs labāk aizmirstat par šādiem "jauninājumiem", protams, ja vien jūs neesat aktīvi rīkojies un jums jau ir skaidra izpratne - tieši to, ko jūs plānojat darīt un kādam konkrētam mērķim. Tomēr es uzskatu, ka gandrīz ikviens var baudīt pierādītu rezultātu, izveidojot spēcīgu saites profilu vietnei vai emuāram. Es domāju, ka 2016.gadā ir vairāki veco skolu un izpētes veidi, kā vislabāk izmantot atpakaļsaišu, pat neuzņemoties patiesi pieredzējušu SEO speciālistu komandu, vai arī tīmekļa pārziņiem, kuri jau gadiem ilgi strādā nozarē.Zemāk es gatavojas saņemt īsu pārskatu par maniem visaugstākā līmeņa darbībām un skaidri redzēt, kur sākt veidot kvalitātes saites, lai uzlabotu jūsu SEO pēc apjoma.

Saistītu saišu klasifikācija

Pieņemsim to par pašsaprotamu - visas ienākošās saites var iedalīt divos slāņos. Vienkārši sakot, viss parasti ir atkarīgs no to avotiem un vispiemērotākā laika, lai sāktu veidot tos, neizskatot aizdomīgus no lielāko meklētājprogrammu, piemēram, Google paša viedokļa. Jūtieties pārliecināti pret visbiežāk sastopamajām nepilnībām un sodiem, kas pēkšņi var pazemināt jūsu klasifikāciju - gandrīz nav laika. Lai būtu drošībā, jums vajadzētu sekot līdzi pareizajai rīcībai no paša sākuma. Tādā veidā es ieteiktu klasificēt jūsu saites veidošanas iespējas šādi:

1. līmenis Saites

  1. Uz augšu attiecīgie raksti par Wiki.
  2. Vietējo direktoriju iesniegumi.
  3. Rūpniecības uzņēmumu saraksti.
  4. Featured rakstu katalogi, lai saiti uz jūsu vietni vai emuāru (es iesaku pirmām kārtām izmēģināt sekojošus - Ezinearticles. com, GoArticles. com vai articlebase. com).

2. līmenis Saites

  1. Sociālo plašsaziņas līdzekļu klātbūtnes veidošana, uzsākot uzņēmējdarbības profilu visvairāk pārpildītajās platformās, piemēram, Facebook, Twitter, LinkedIn. (Padoms. Varat mēģināt izmantot FanPageRobot, parocīgu rīku, lai jūsu saites uz populārākajiem sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem ievietotu gandrīz pašpietiekamā veidā.
  2. Viesu emuāra publicēšana, lai nopelnītu atgriezenisko saiti apmaiņā).
  3. Komentējot ar nišu saistītus emuārus.
  4. Iesaistīšanās karstās diskusijās par nozares jautājumiem saistītiem emuāriem, forumiem un tīmekļa vietnēm par jautājumiem un atbildēm. (Ieteikums: vispirms es iesaku mēģināt izveidot atpakaļsaišu no Quora un LinkedIn Atbildēm).
  5. Video mārketings pakalpojumā YouTube, kas ir otrā pasaulē apmeklēta vietne, nekad nedrīkst tikt novērtēts par zemu. Nevilcinieties sākt savu videokanālu un vadīt ļoti efektīvu tiešsaistes mārketingu ar zīmola nosaukuma veicināšanu, vienlaikus piesaistot daudz vērtīgu saišu. (Padoms: jūs varat izveidot pāris nekavējoties izveidotas saites - tikai aizpildot profila galvenās sadaļas, kas ir pieejamas, lai pēc noklusējuma noņemtu atpakaļlīnijas ar jūsu vietni vai emuāru) Source .
December 22, 2017