Back to Question Center
0

Vai ir saprātīgi iegādāties sākumlapu atpakaļsaišu?

1 answers:

Šis raksts liks jums pārdomāt, kā jūs veicat savu mājas lapu SEO. Viens no visbiežāk sastopamajiem jautājumiem, SEO speciālisti saskaras interneta avotu optimizācijas procesā, ir tas, ka cilvēki vēlas, lai viņu mājas lapā tiktu rādīti visi viņu galvenie meklēšanas vienumi. Cilvēki pavada laiku, naudu un centienus nopelnīt mājas lapas atpakaļsaišu un padarīt tās mērķtiecīgas.

Tomēr patiesībā sākumlapas saišu karte, kā jūs varat iedomāties, izskatās savādāk, jo ir ļoti maz enkuru tekstu, kuriem ir jebkāda atsauce uz meklēšanas vienumu. Jūs nevarat iegūt atslēgvārdu bagātus enkurus, lai jūs varētu rangs jūsu meklēšanas vienumam. Ļaujiet mums diskutēt par to, kā tā darbojas patiesībā.

buy homepage backlinks

Google novērtē ļoti autoritatīvus domēnus

Ja jums rodas jautājums, kāpēc Google uzticas un vērtē augsti autoritatīvus domēnus, atbilde uz šo jautājumu ir diezgan vienkāršs. Lielie un ilgstošie domēni, kas ir populāri lietotāju vidū, dabiski saņem atpakaļlīnijas savām lapām. Lietotāji, kā arī citas vietnes, saista iecienītus zīmolus ar savu vēlēšanos pilnīgi dabiskā veidā. Tāpēc Google var droši apskatīt liela zīmola saites profilu un pārliecināties, ka lielākoties to atpakaļsaiti iegūti dabiski. Lielo zīmolu atpakaļsaistes profili mums vajadzētu būt par veidnēm, kas mums jāievēro, lai parādītu Google, ka jūsu zīmolu var piesaistīt kā vērtīgu un likumīgu. Ir saprātīgi nokopēt tīmekļa vietņu, kas ir TOP pozīcijas SERP, sākumlapas atzveltnes profilu. Kāpēc mājas lapa? Mājas lapa kalpo kā nozīmīgākā vietnes lapa un jūsu vizītkarte gan lietotājiem, gan meklētājprogrammām. Tieši jūsu klienti vai citas vietnes, visticamāk, būs saistītas ar jums un kur Google var jums uzticēties.

Vai manai vietnei ir jāiegādājas atpakaļsaišu saites?

Jūsu mājas lapas sākumlapai jābūt labi optimizētai, lai nodrošinātu pareizus signālus meklētājprogrammām. Mājas lapas meklētājprogrammu optimizācija uz mājas lapu palīdz iegūt vairāk satiksmes un kvalitātes atpakaļsaišu. Mērķējiet visus meklēšanas vienumus, uz kuriem vēlaties atlasīt mērķauditoriju. Tomēr, runājot par ēkas saikni, jums ir jāizmanto ierobežojumi. Protams, ir vēlēšanās izmantot visspēcīgāko vietnes lapu, lai atlasītu savus svarīgākos meklēšanas vienumus. Tomēr jums jāatceras, ka vissvarīgākais aspekts, kurā jums vajadzētu pievērst uzmanību, ir veidot uzticību uzņēmumam Google. Līdz brīdim, kad Google jums uzticas, jūsu tīmekļa avots nekad nebūs augsts. Un vēlāk, jo vairāk uzticības jums veidot ap jūsu tiešsaistes zīmolu, jo vairāk pilnvaras jūsu vietnē.

buy backlinks

Ir dažas vietnes, kas rangas pie meklēšanas rezultātu TOP. Ja skatāties uz šo milzīgo zīmolu saites profilu, varat atzīmēt, ka uz lapu nav saistītas citas autoritatīvas vietnes. Šīs vietnes var ranžēt ārkārtīgi konkurētspējīgus meklēšanas vienumus bez vienas kvalitātes saites uz šo lapu. Kā viņi to dara ar zīmola autoritāti un uzticību, ko viņi ir izveidojuši ar Google. Tas ir skaidrs pierādījums, kas mums parāda, ka mums ir jākoncentrējas uz zīmola veidošanu, nevis saiti, kas veidojas mājas lapā. Tas palīdzēs jums kļūt par lielu zīmolu meklētājprogrammu acīs un paaugstināt jūsu vietnes rangu Source .

December 22, 2017