Back to Question Center
0

Kā izmantot Google zemas kvalitātes atpakaļsaišu meklēšanas rīku?

1 answers:

Webmasters izmanto krasi dažādus veidus, kā iegūt saites sulu savām tīmekļa vietnēm. Dažreiz to metodes ir tālu no juridiskajām. Visas atpakaļsaiņas nav izveidotas vienādi. Kā tas parasti noticis, daži no jūsu ārējiem saitēm var būt vērtīgi un precīzi iegūti, bet citi šķiet nepietiekami kvalitatīvi vai vairs nav pieejami.

backlink search tool

Google dara visu iespējamu, lai tīmekļa vietņu īpašnieki ļautu noņemt viņu sliktas kvalitātes saites un izvairīties no sankcijām. Google disavow rīks ir kļuvis par labu izeju tiešsaistes tirgotājiem kopš Penguin update hit. Tālu 2012 gadu Google Penguin update ieņēma vieglu meklētājprogrammu optimizācijas jomu un noņem visas sliktas kvalitātes surogātpasta saites no privātiem emuāru tīkliem.Tajā pašā laikā tas rada jaunas problēmas un negatīvi ietekmē visu SEO pasauli. Tīmekļa pārziņi sāka mēģināt ļaunprātīgi izmantot šo sistēmu, izveidojot surogātpasta atpakaļsaišu autoritatīvām vietnēm, cenšoties pazemināt savas pozīcijas SERP. Daži no šiem centieniem ir izdevies. Daudzus zīmolus ietekmēja konkurentu negatīvā ietekme. Tas izraisīja lielu vajadzību kontrolēt visas saites, kas norāda uz vietni. Tāpēc Google nolēma izveidot noderīgu disavow link rīku, lai dotu iespēju vietņu īpašniekiem uzraudzīt visas ārējās saites. Šis atpakaļsaišu meklēšanas rīks palīdzēja simtiem tūkstošu vietņu īpašnieku kontrolēt savu atpakaļsaišu situāciju.

Kāpēc mums ir nepieciešams Google disavow saites rīks?

Visas melno cepuru SEO procedūras var negatīvi ietekmēt jūsu vietnes klasifikāciju un reputāciju, jo īpaši tāpēc, ka Google ir skaidri norādījis, ka tiks sodīts par visām vietnēm, kas ir saistītas ar jebkuru saišu surogātpastu.

Ir daudz vietņu īpašnieku, kuri vēlas automātiski iegūt saites uz viņu vietni un uzskata, ka ir iespējams izveidot kvalitātes saišu profilu vienas vai divu dienu laikā. Protams, ikviens var atļauties pasūtīt surogātpasta saišu izveides pakalpojumus un iegūt tūkstošiem jaunu atpakaļsaišu savam interneta avotam bez jebkādiem centieniem. Tomēr tas, visticamāk, negatīvi ietekmēs jebkuras vietnes meklētājprogrammu rangu. Jūsu tīmekļa avots ne vienmēr zaudēs klasifikāciju pēc šādas saišu surogātpasta, taču liels un ilgstošs surogātpasta uzbrukums var pilnībā izpostīt visus jūsu SEO centienus.

Google Disavow Saites rīks ir īpaši izstrādāts, lai ļautu tīmekļa pārzinim ziņot un iesniegt zemas kvalitātes surogātpasta saiti uz Google, un, ja tie būtu skāruši viņu tiešo tiešsaistes konkurentu surogātpasta uzbrukumi, tas viņiem palīdzētu izkļūt no tā un ātri tīrīt viņu reputāciju.

backlink seo tool

Google atpakaļsaistes meklēšanas rīks atrod surogātpasta saites un tīmekļa vietnes, kas tos izveido, un vairumā gadījumu tie nekaitēs jūsu vietnes klasifikācijai.Tomēr daudzas tīmekļa avotus joprojām var ietekmēt šīs krāpnieciskās darbības, un to skaits pieaug ar katru Penguin atjauninājumu.

Google nepiedāvās atpakaļsaišu no jebkura domēna, par kuru esat ziņojis par Google disavow Saites rīka ieviešanu. Šis rīks ir noderīgs gan meklētājprogrammām, gan tīmekļa pārziņiem, jo ​​tas palīdz uzzināt visu interneta avotu reālo vērtību un sodīt par noteikumu pārtraukšanu Source .

December 22, 2017