Back to Question Center
0

Cik atpakaļsaišu ir nepieciešams, lai uzlabotu vietnes redzamību?

1 answers:

No optimizācijas viedokļa saites veidošanas process kalpo, lai izveidotu hipersaites no citiem interneta avotiem uz jūsu pašu, izmantojot dažādus saites veidošanas veidus, piemēram, emuāru publicēšanu, komentāru atpakaļsaiņām, paziņojumiem presei utt.Visas šīs darbības nodrošina jūsu zīmola uzticamību un paaugstina domēna reputāciju jūsu nozarē. Meklētājprogrammas uzskata saites, kas norāda uz jūsu vietni kā digitālo balsi un lielāku balsu skaitu jums ir, jo lielāka jūsu vietne būs SERP.

Tomēr patiesībā ne visas balsis ir vienādas. Ir daudz surogātpasta metožu, kas krāpjas meklētājprogrammās un iegūst augstāku rangu ar vēl zemas kvalitātes saturu. Tomēr laiki, kad jūs varat vienkārši izveidot daudz zemas kvalitātes ārzemju saites, kas atrodas jūsu domēna ietvaros, ir pazuduši. Mūsdienās Google un citas lielās meklētājprogrammas aktīvi cīnās pret krāpnieciskām saišu veidošanas darbībām, piemēram, saikne ar lauksaimniecību, vērpšanas raksti un surogātpasta komentāri par emuāru. Nesen Google izveidoja jaunu rangu algoritmu, saskaņā ar kuru visi zemas kvalitātes atpakaļsaišu ir jānoņem. Pretējā gadījumā Google tīmekļa vietni var vai nu deindexing, vai arī saņemt sankcijas, kas noved pie klasifikāciju krituma. Tāpēc mūsdienās ārzemju saites kvalitāte ir augstāka nekā to daudzums. Tas nozīmē, ka jums ir jāpārbauda tā avota autoritāte un atbilstība, kas izveido saiti ar jums.


Ja runa ir par jūsu tīmekļa avota PageRank, to nosaka saišu ranga, kas nāk uz jūsu vietni. Tas nozīmē, ka, ja jums ir saistītas tīmekļa lapas ar zemu PR, jūsu PageRank nepalielināsies.

Tāpēc viena kvalitatīva atkāpe no atbilstošas ​​augstās PR tīmekļa vietnes izmaksās vairāk nekā tūkstoši zemas kvalitātes. Nelabvēlīgi SEO pakalpojumu sniedzēji, kas iegūti, izmantojot krāpnieciskas saišu izveides darbības, nelabvēlīgi ietekmē jūsu vietnes SEO, bet arī iznīcina jūsu korporatīvo tēlu un reputāciju.

Vērtīgas atpakaļsaišu no nišas saistītām vietnēm ar augstu PageRank padarīs jūsu biznesu daudz pārtikušāku un palīdzēs meklētājprogrammām atšifrēt to, kas ir jūsu vietne.

Cik daudz atpakaļsaišu jums ir nepieciešams, lai Google līmenī?

Nav jēgas izvirzīt šo jautājumu, jo atbilde uz to būs atkarīga no jūsu nozares un zīmola vecuma. Vienam domēnam ir vajadzīgas tikai vairākas augstas kvalitātes atpakaļsaišu, lai meklēšanas rezultātu lapā tiktu rasta augstā līmenī, savukārt citam domēnam vajadzīgas daudzas ārzemju saites, lai paaugstinātu autoritāti un uzlabotu reputāciju.Protams, ir daudz citu ranking signālu, kas veicina vietnes pozīciju meklēšanas rezultātos.

Kādas ir labākās atpakaļsaišu?

Labākais atpakaļsaišu veids ir organiskās ārējās saites. Viņi nonāk pie jūsu vietnes bez jūsu lūgšanas un iegūšanas, kad jūs to negaidāt. Šīs saites iegūtas no svarīgiem un populāriem emuāriem vai vietnēm, kas ļoti novērtē jūsu saturu un nolemj to kopīgot ar saviem lasītājiem. Parasti šādus atpakaļsaišu veidus iegūst no atbilstošiem tīmekļa avotiem un nodrošina lielu datplūsmu uz saistītu vietni.

Tomēr jūsu tirgus nišā ir grūti iegūt organiskus saites no uzticamām vietnēm. Jūsu tīmekļa avotam vajadzētu būt lietotājiem lielu vērtību un tai ir augsta reputācija, lai saņemtu iespēju saņemt ienākošās saites no nozares līderiem Source .

December 22, 2017